דף הבית » תרופות סבתא » 21 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי בקור בחזה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc deddda ddedaddadaad d

21 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי בקור בחזה

הסעדים של סבתא להצטננות בחזה

עם הצטננות בחזה, זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות.הסעדים של סבתא הועברו במשך דורות ומוכחים שהם עובדים.עם השילוב הנכון של טיפולים מסורתיים ופועלים במהירות, אתה יכול לקבל הקלה מהצטננות בחזה שלך במהירות וביעילות.להלן 21 תרופות של סבתא לטיפול מהיר ומסורתי להצטננות בחזה.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחד התרופות היעילות ביותר להצטננות בחזה.זה עוזר לפנות את דרכי הנשימה ולהקל על העומס.מלאו קערה במים חמים ומאדים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי, כמו אקליפטוס או לבנדר.מכסים את הראש במגבת ונשענים מעל הקערה, נושמים נשימות עמוקות למשך 10 עד 15 דקות.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא מגרש טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בפינוי דרכי הנשימה.אתה יכול להוסיף כמה טיפות שמן לקערת מים מהבילים לשאיפת אדים, או לשים כמה טיפות על רקמה ולשאוף ישירות את האדים.

טיפ ייחודי ומועיל

אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים ולהשתמש בהם כאמבט רגליים.השריית כפות הרגליים במים חמים עם שמן אקליפטוס יכולה לעזור להפחית את העומס ולהקל על תסמיני קר בחזה.

שום

לשום היסטוריה ארוכה של שימש כתרופה טבעית להצטננות בחזה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, כך שהוא יכול לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הסימפטומים.אתה יכול לקצוץ שום ולהוסיף אותו לתה או מרקים חם, או לקחת תוסף שום.

דבש

דבש הוא בעל צופה טבעי, כך שהוא יכול לעזור לשחרר ריר ולהקל על השיעול.זהו גם אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את הגרון.אתה יכול להוסיף דבש לתה חם או פשוט לקחת כף דבש בפני עצמה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להקל על תסמיני קר בחזה.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.אתה יכול להוסיף ג’ינג’ר מגורד טרי לתה או מרקים חם, או לקחת תוסף ג’ינג’ר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא בעל צופה טבעי ויכול לעזור לשחרר ריר ולהקל על השיעול.אתה יכול להוסיף קמצוץ של פלפל קאיין לתה או מרקים חם, או פשוט לקחת כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים.

לימון

לימון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להילחם בזיהום הגורם להצטננות בחזה.אתה יכול להוסיף מיץ לימון סחוט טרי לתה או מרקים חם, או פשוט לקחת כף מיץ לימון עם כוס מים חמים.

חרדל

חרדל הוא בעל צופה טבעי ויכול לעזור לשחרר ריר ולהקל על השיעול.אתה יכול להוסיף כפית אבקת חרדל לכוס מים חמים ולשתות אותה, או להכין טיח חרדל משלך על ידי ערבוב אבקת חרדל עם קמח ומריחתו על החזה שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להילחם בזיהום הגורם לקור בחזה.אתה יכול להוסיף כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ולשתות אותם, או להכין דחיסה חמה על ידי השריית בד בתערובת של חומץ תפוחים ומים חמים ומריחתו על החזה שלך.

בצל

בצל הוא בעל צופה טבעי ויכול לעזור לשחרר ריר ולהקל על השיעול.אתה יכול להוסיף כמה פרוסות בצל לתה או מרקים חמים, או פשוט לקחת כפית מיץ בצל עם כוס מים חמים.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא אחד התרופות העתיקות והיעילות ביותר להצטננות בחזה.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור גם לשחרר ריר.מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ומגרדים אותו למשך מספר דקות.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.אתה יכול להוסיף תרופות צמחי מרפא להצטננות בחזה

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות בחזה.כמה עשבי תיבול, כמו פפרמינט, אכינצאה וג’ינג’ר, הםידוע כמסייע בהפחתת הדלקת ולהגביר את החסינות.ידוע כי עשבי תיבול אחרים, כמו שום, כורכום ואלדרברי, הם בעלי תכונות אנטי-ויראליות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא להצטננות בחזה:

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה מסורתית להצטננות בחזה ונחשבת להפחית דלקת בריאות.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.

Echinacea

Echinacea הוא עשב מרפא שנחשב כמסייע בהפחתת הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.

ג’ינג’ר

ידוע שג’ינג’ר הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות.ניתן לקחת אותו כתה, כמוסה או בתמצית.

שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטי -ויראליות ונחשב כמסייע בהפחתת הדלקת.ניתן לקחת אותו כתה, כמוסה או בתמצית.

כורכום

כורכום הוא עשב רפואי שידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות.ניתן לקחת אותו כתה, כמוסה או בתמצית.

Elderberry

Elderberry הוא עשב רפואי שנחשב להפחית דלקת ולעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת אותו כתה, כמוסה או בתמצית.

תרופות לא הרבעיות להצטננות בחזה

בנוסף לתרופות צמחי מרפא, ישנם גם כמה תרופות שאינן מורשות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהצטננות בחזה.תרופות אלה כוללות שתיית שפע נוזלים, קבלת מנוחה רבה והימנעות מעישון.

שתו שפע של נוזלים

שתיית שפע נוזלים, כמו מים, תה צמחים ומיצי פירות, חשובה לשמירה על לחות גופכם ולעזור לשטוף את הנגיף.

קבל המון מנוחה

קבלת מנוחה רבה חשובה לעזור לגופך להילחם בנגיף ולהאיץ את ההחלמה שלך.

הימנע מעישון

עישון יכול לעצבן את הריאות ולהקשות על גופך להילחם בנגיף.חשוב להימנע מעישון בזמן שאתה מתאושש מהצטננות בחזה.

לסיכום, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהצטננות בחזה.ידוע כי תרופות צמחי מרפא, כמו מנטה, Echinacea, ג’ינג’ר, שום, כורכום ואלדרברי, מסייעות להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.תרופות לא הרבעיות, כמו שתיית שפע של נוזלים, קבלת מנוחה רבה והימנעות מעישון, יכולים גם לעזור להאיץ את ההחלמה שלך.

שאלות נפוצות

  • האם תרופות צמחיות בטוחות לשימוש?
    כן, תרופות צמחי מרפא נחשבות בדרך כלל לבטוחות לשימוש, אך חשוב להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות בחזה.ידוע כי תרופות צמחי מרפא, כמו מנטה, Echinacea, ג’ינג’ר, שום, כורכום ואלדרברי, מסייעות להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.תרופות לא הרבעיות, כמו שתיית שפע של נוזלים, קבלת מנוחה רבה והימנעות מעישון, יכולים גם לעזור להאיץ את ההחלמה שלך.חשוב להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן.בנוסף, חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לטיפול רפואי נכון.

רפואת צמחים יכולה להיות כלי רב עוצמה כדי לסייע בהקלה על התסמינים הנפוצים של הצטננות בחזה.בעזרת תרופות טבעיות, אתה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים שלך ולהאיץ את ההחלמה שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן