דף הבית » תרופות סבתא » 21 הסעדים של סבתא מרגיעים עם תוצאות מוכחות נגד פטריית הנרתיק
ddadadddd dadc daddaad dedadddaddd dadd daaddadddaa deddbd

21 הסעדים של סבתא מרגיעים עם תוצאות מוכחות נגד פטריית הנרתיק

כוחם של הסעדים של הסבתות לפטריית הנרתיק
סבתות ידועות כבר מאות שנים כשומרי החכמים והבקיאים של תרופות ותרופות מכובדות בזמן במחלות שונות.הוכח כי רבים מהתרופות הטבעיות הללו מספקות הקלה ארוכת טווח ממגוון סוגיות בריאותיות.כיום, אותם תרופות משמשות לטיפול בפטריות הנרתיק, מצב שכיח ומטריף שיכול להוביל לגרד ושריפה.במאמר זה נדון ב 21 על הסעדים של סבתא אלה לטיפול בפטריות הנרתיק, כמו גם כיצד להשתמש בהם בבטחה וביעילות.

H2: הבנת פטריית הנרתיק
פטריית הנרתיק, המכונה גם זיהום שמרים בנרתיק, נגרמת על ידי סוג של פטרייה המכונה קנדידה אלביקנס.פטרייה זו חיה באופן טבעי בנרתיק ויכולה להיות מגודלת כאשר איזון הגוף של החיידקים והשמרים של הגוף נזרק.זה יכול לקרות בגלל מגוון גורמים, כמו נטילת אנטיביוטיקה, שינויים הורמונליים או מערכת חיסון מוחלשת.תסמינים של פטריית הנרתיק כוללים גירוד, שריפה ופריקה לבנה.

H2: 21 התרופות של סבתא מרגיעה לפטריית הנרתיק
להלן 21 תרופות של סבתא מרגיעה לטיפול בפטרייה בנרתיק.אנא זכור כי אין להשתמש בתרופות ביתיות אלה כתחליף לייעוץ רפואי, וכי יש להשתמש בכל תרופה כמתווה.

 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יש תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות הנרתיק.מערבבים חומץ חלק אחד עם ארבעה חלקים מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה בעל תכונות טבעיות טבעיות וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות הנרתיק.מדללים את שמן עץ התה בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על האזור הפגוע.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • שום: שום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות הנרתיק.מערבבים ציפורן שום כתוש אחד עם כפית שמן קוקוס אחד ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • יוגורט: יוגורט מכיל תרבויות חיות שיכולות לעזור להחזיר את איזון החיידקים והשמרים בנרתיק ולטפל בפטריה בנרתיק.החל יוגורט רגיל ולא ממותק על האזור המושפע בעזרת ספוגית כותנה והשאיר אותו למשך 15 דקות.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • שמן קוקוס: ניתן להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בפטריות הנרתיק.החל שמן קוקוס על האזור המושפע פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוכבים.
 • שמן אורגנו: לשמן אורגנו יש תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות הנרתיק.מדללים את שמן האורגנו בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על האזור הפגוע.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • תמצית עלה זית: תמצית עלה זית בעלת תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות הנרתיק.מערבבים כפית אחת של תמצית עלה זית עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • מיץ חמוציות: מיץ חמוציות הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריית הנרתיק.שתו כוס מיץ חמוציות פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוכבים.
 • חומצה בורית: חומצה בורית היא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות הנרתיק.ממיסים כפית אחת של חומצה בורית בכוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • חומץ: חומץ הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות הנרתיק.מערבבים חומץ חלק אחד עם ארבעה חלקים מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • תמצית זרעי אשכוליות: תמצית זרעי אשכוליות יש תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות הנרתיק.לדלל את האשכוליותתמצית זרעי UIT עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על האזור הנגוע.חזור על זה פעמיים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
 • מיץ לימון: מיץ לימון הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות הנרתיק.מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.חזור על זה פעמיים ביום

  האם תרופות ביתיות יעילות לטיפול בפטריות הנרתיק?

  פטריית הנרתיק יכולה להיות מאוד לא נוחה ומעצבנת, ואנשים רבים מעוניינים בתרופות ביתיות כדרך להתייחס אליו.אמנם אין עדויות מדעיות התומכות בשימוש בסעדים ביתיים, אך אנשים רבים מאמינים שהם יכולים להיות יעילים.סבתות השתמשו בתרופות ביתיות במשך מאות שנים, וחלק מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.

  במאמר זה, נבחן 21 תרופות של סבתא מרגיעה עם תוצאות מוכחות כנגד פטריית הנרתיק.יש להשתמש בסעדים אלה בזהירות, מכיוון שהם עשויים שלא לעבוד עבור כולם.בנוסף, חלק מהתרופות הללו עלולות לגרום לתופעות לוואי אם לא משתמשים בהן כראוי.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

  1.יוגורט

  יוגורט הוא תרופה ביתית פופולרית לפטריית הנרתיק.על פי ההערכה, הפרוביוטיקה ביוגורט עוזרת להחזיר את האיזון הרגיל של חיידקים בנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, החל יוגורט רגיל על האזור המושפע מספר פעמים ביום.אתה יכול גם להכניס טמפון המצופה ביוגורט לנרתיק בן לילה.

  2.שום

  שום הוא חומר נגד פטריות חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, הכנס ציפורן שום לנרתיק בן לילה.אתה יכול גם לערבב שום עם דבש ולהחיל אותו על האזור הפגוע.

  3.חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לבעיות בריאותיות רבות, כולל פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס אחת של חומץ תפוחים עם שתי כוסות מים חמים והשתמשו בה כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כדור כותנה ספוג בחומץ תפוחים ישירות לאזור המושפע.

  4.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חומר נוגד פטרייתי חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה לכוס מים חמים והשתמשו בו כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כמה טיפות שמן עץ התה ישירות על האזור המושפע.

  5.חומצה בורית

  חומצה בורית היא חומר נגד פטריות חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של חומצה בורית עם כוס מים חמים והשתמשו בה כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כדור כותנה ספוג בחומצה בורית ישירות על האזור המושפע.

  6.מיץ חמוציות

  מיץ חמוציות הוא תרופה ביתית פופולרית לפטריית הנרתיק.על פי ההערכה, האופי החומצי של מיץ חמוציות עוזר להחזיר את האיזון הרגיל של החיידקים בנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, שתו כוס אחת של מיץ חמוציות כל יום.אתה יכול גם להכניס טמפון המצופה במיץ חמוציות לנרתיק בן לילה.

  7.חומץ לבן

  חומץ לבן הוא תרופה ביתית פופולרית לפטריית הנרתיק.האופי החומצי של החומץ הלבן מאמין שהוא מסייע בהחזרת האיזון הרגיל של החיידקים בנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס חומץ לבן עם שתי כוסות מים חמים והשתמשו בו כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כדור כותנה ספוג בחומץ לבן ישירות על האזור המושפע.

  8.שמן אורגנו

  שמן אורגנו הוא חומר נגד פטריות חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן אורגנו לכוס מים חמים והשתמשו בו כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כמה טיפות של שמן אורגנו ישירות על האזור המושפע.

  9.כסף קולואידי

  כסף קולואידלי הוא תרופה ביתית פופולרית לבעיות בריאותיות רבות, כולל פטריית הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של כסף קולואידי עם כוס מים חמים והשתמשו בה כ- Douche.אתה יכול גם למרוח כדור כותנה ספוג בכסף קולואידי ישירות על האזור המושפע.

  10.יוגורט ודבש

  יוגורט ודבש הם תרופה ביתית פופולרית לפטריית הנרתיק.על פי ההערכה, הפרוביוטיקה ביוגורט עוזרת להחזיר את האיזון הרגיל של חיידקים בנרתיק, בעוד שלדעתו של הדבש מספק הקלה מרגיעה מהגרד והנוער הקשורים לפטריית הנרתיק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים שתי כפות יוגורט עם כף דבש אחת והמרחו אותה על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

  11.שמן קוקוס

  שמן קוקוס הוא תרופה ביתית פופולרית לבעיות בריאות רבות,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן