דף הבית » תרופות סבתא » 21 הסעדים של סבתא לרגיעה וחשובים לתקופות לא סדירות
ddadadddd dadc daddaad dcdadddad dddaddddd dcdaadaddaddaa

21 הסעדים של סבתא לרגיעה וחשובים לתקופות לא סדירות

הרפיה ותקופות לא סדירות

החיים יכולים להיות קדחתניים ומלאים בלחץ וחרדה, שיכולים לקחת מחיר לבריאותנו הגופנית והנפשית.תקופות לא סדירות הן סימפטום שכיח של לחץ, ואם נותר ללא טיפול, יכול להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים יותר.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרפות את גופנו ומוחנו ולעזור בוויסות התקופות שלנו.במאמר זה נחקור 21 תרופות של סבתא לרגיעה ותקופות לא סדירות.

תרופות צמחי מרפא

עשבי תיבול הם דרך טבעית ועתיקה לעזור לאזן הורמונים ולעזור בהרפיה.ישנם צמחי מרפא רבים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור בתקופות לא סדירות, כמו קמומיל, דונג קוואי, פאלמטו מסור, קוהוש שחור, תלתן אדום וים פראי.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורת קפסולה או תה.

טיפ ייחודי

אם התקופה שלך מאוד לא סדירה, ייתכן שתרצה לשקול לקחת תוסף צמחים המכיל את כל עשבי התיבול שהוזכרו לעיל, מכיוון שזה יבטיח שתשיג את מלוא היתרונות של כל אחד מהם.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא עוד תרופה טבעית נהדרת שניתן להשתמש בה כדי לעזור להירגע ולווסת את התקופות שלך.שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל, יסמין וגרניום יכולים לעזור להפחית את הלחץ והמתח, תוך עזרה גם באיזון הורמונים.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים אלה במפזר או להוסיף אותם לאמבטיה חמה.

יוגה ומדיטציה

יוגה ומדיטציה הם שתיהן דרכים נהדרות לעזור להירגע ולהפחית את הלחץ.שתי הנוהגים יכולים לעזור לאזן הורמונים ולווסת תקופות.יוגה יכולה לעזור להגביר את הגמישות ולהפחתת הלחץ, בעוד שמדיטציה יכולה לעזור לפנות את הנפש ולשפר את המיקוד.

דיאטה ותזונה

דיאטה ותזונה ממלאים תפקיד חשוב בוויסות התקופות שלנו.אכילת תזונה מאוזנת העשירה בוויטמינים ומינרלים יכולה לעזור לאזן את ההורמונים שלנו ולהפחית את הלחץ.אכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים, כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים, יכולה גם לעזור להסדיר את התקופות שלנו.

פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה היא דרך נהדרת לעזור להפחית את הלחץ ולווסת את התקופות שלנו.פעילות גופנית יכולה לעזור לאזן את ההורמונים שלנו, להגדיל את זרימת הדם ולהפחית את הלחץ.פעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ורכיבה על אופניים יכולות לעזור להרפות את הגוף והנפש.

שינה

קבלת שינה איכותית ואיכותית חיונית להרפיה ולווסת התקופות שלנו.כוון ל 7-8 שעות שינה בכל לילה והימנע מסכים ומכשירים דיגיטליים בשעות הלילה המאוחרות.

אמבטיות צמחים

אמבטיות צמחים הן דרך נהדרת להירגע ולהירגע.הוספת עשבי תיבול כמו קמומיל, לבנדר ורוזמרין למי האמבט שלך יכולה לעזור להפחית את הלחץ ולעזור בוויסות התקופות שלך.

עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.עיסוי יכול לעזור להגדיל את זרימת הדם, להפחית את המתח ולאיזון הורמונים.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג עתיק שיכול לעזור לאזן הורמונים ולהפחתת לחץ.ניתן להשתמש בדיקור סיני כדי לסייע בוויסות התקופות ולהפחתת התכווצויות הווסת.

עטיפות צמחים

עטיפות צמחים הן דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.השריית בד בתערובת צמחים ואז עטיפתו סביב גופכם יכולה לעזור להפחית את הלחץ ולווסת את התקופות שלכם.

שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי להפחית את הלחץ ולעזור בוויסות התקופות שלך.שמנים כמו קמומיל, לבנדר וילנג ילנג כולם נהדרים לריפוי ואיזון הורמונים.

נרות ארומתרפיה

נרות ארומתרפיה הם דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.שימוש בנרות המובחנים בשמנים אתרים מרגיעים יכול לעזור להפחית את הלחץ ואיזון הורמונים.

תה צמחי מרפא

תה צמחים יכול להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.תה צמחי מרפא כמו קמומיל, לבנדר ומנטה יכולים לעזור כולם להפחית את הלחץ ואיזון ההורמונים.

צחצוח יבש

צחצוח יבש הוא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולעזור לווסת את התקופות שלך.צחצוח יבש יכול לעזור להגדיל את הסביבהוהפחיתו את המתח בגוף.

קומפרסים חמים וקרים

חלק 2: 21 תרופות של סבתא להרפיה

סבתות ידועות זה מכבר כמקור לחוכמה ותמיכה.מעושר הידע שלהם, יש להם הרבה תרופות וטיפים שיכולים לעזור לנו להירגע ולהתמודד עם תקופות לא סדירות.במאמר זה נחקור 21 מהתרופות הללו שיעזרו לכם למצוא את שיטת ההרפיה הטובה ביותר עבורכם.

1.קח אמבטיה חמה

אמבטיה חמה היא דרך נהדרת להירגע, והיא יכולה לעזור להקל על הסימפטומים הגופניים של תקופות לא סדירות.נסה להוסיף כמה שמנים אתרים לבנדר לאמבטיה, מכיוון שלבנדר יכול להיות השפעה מרגיעה ומרגיעה.

2.תיהנו מכוס תה

תה מכל סוג שהוא יכול להיות דרך נהדרת להירגע.תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט מועילים במיוחד, מכיוון שהם יכולים לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את ההתכווצויות.

3.תרגול נשימה עמוקה

נשימה עמוקה היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.נשימות איטיות ועמוקות יכולה לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכולה לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

4.פעילות גופנית

תרגיל

הוא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.אפילו רק כמה דקות של פעילות גופנית יכולות לעזור לכם להרגיש רגועים יותר ויכולים לעזור להפחית התכווצויות ותסמינים גופניים אחרים של תקופות לא סדירות.

5.קבל עיסוי

קבלת עיסוי היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.עיסוי יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים הגופניים של תקופות לא סדירות, כמו התכווצויות ונפיחות.

6.האזינו למוזיקה

האזנה למוזיקה מרגיעה יכולה להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.מוזיקה יכולה לעזור לך להרפות את גופך ונפשך ויכולה לעזור לך להתמודד עם הסימפטומים הרגשיים של תקופות לא סדירות.

7.תרגול יוגה

יוגה היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.זה יכול לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכול לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

8.צאו לטיול

טיול הוא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.הליכה יכולה לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכולה לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

9.לבלות בטבע

בילוי בטבע יכול להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.הטבע יכול לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכול לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

10.מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.זה יכול לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכול לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

11.קבל שנת לילה טובה

שינה של לילה טוב חיונית להרפיה ולהפחתת הלחץ.שינה יכולה לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכולה לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

12.תיהנו מתחביב

ליהנות מתחביב יכול להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.מצא משהו שאתה נהנה לעשות והפך אותו לחלק משגרת ההרפיה שלך.

13.קרא ספר

קריאת ספר היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.מצא ספר שאתה נהנה מהם והפך אותו לחלק משגרת ההרפיה שלך.

14.יומן

יומן יכול להיות דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.כתיבה יכולה לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכולה לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

15.קח תנומה

נקיטת תנומה היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ.ניפוי יכול לעזור לך להרפות את גופך ונפשך, ויכול לעזור לך להתמודד עם התסמינים הגופניים והרגשיים של תקופות לא סדירות.

16.תרגול הכרת תודה

תרגול הכרת תודה הוא א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן