דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא נפלאה וחשובה להתקרחות בזקן

20 תרופות של סבתא נפלאה וחשובה להתקרחות בזקן

למרות שהתקרחות בזקן היא בעיה שכיחה, רבים אינם מבינים שניתן לטפל בה בתרופות טבעיות.במאמר זה נחקור עשרים סעדים של סבתא נפלאה וחשובה להתקרחות בזקן.משמפו ושמנים ועד ויטמינים ותוספי מזון, טיפולים אלה יעזרו לכם להשיג זקן מלא ובריא יותר למראה.המשך לקרוא כדי ללמוד הכל על תרופות אלה וכיצד להשתמש בהן לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

1.ביוטין

ביוטין הוא ויטמין B המשמש לעתים קרובות לטיפול בהתקרחות בזקן.זה עוזר לקדם את צמיחת השיער החדש וניתן לקחת אותו כתוסף או ליישם אקטואלי כשמפו או שמן.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שנטילת תוסף כלשהו שכן ביוטין עשוי לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להתקרחות בזקן.זה עשיר בוויטמינים ובמינרלים המזינים את הקרקפת, מקדמים צמיחה חדשה ושומרים על הזקן נראה בריא ומלא.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט החל אותו על הזקן ועסה אותו במשך מספר דקות.השאירו אותו למשך 30 דקות או לילה, ואז שטפו אותו במים חמים.

טיפ:

אתה יכול גם להשתמש בשמן קוקוס כשמן גילוח מראש לגילוח חלק יותר וקרוב יותר.זה יעזור למנוע גירוי בעור ולהבטיח גילוח טוב יותר.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת לעתים קרובות לטיפול בהתקרחות בזקן.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להזין את הקרקפת ולקדם צמיחה חדשה.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל אותו על הזקן ועסה אותו במשך מספר דקות.השאירו אותו למשך 30 דקות או לילה, ואז שטפו אותו במים חמים.

הסעדים של סבתא להתקרחות בזקן: חלק 2

זה יכול להיות קשה למצוא את הטיפול הנכון להתקרחות בזקן.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמויות שהועברו מסבתותינו שיכולות לעזור.להלן 20 תרופות של סבתא נפלאות וחשובות יותר להתקרחות בזקן:

1.עיסוי שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על בריאות השיער והעור.עיסוי הקרקפת עם שמן קוקוס יכול לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה ויכול גם לעזור במניעת נשירת שיער.

2.מיץ בצל

מיץ בצל עשיר בגופרית, החיוני לצמיחת שיער בריאה.החלת מיץ בצל על הקרקפת יכולה לעזור לקדם את גידול השערות החדשות ויכולה גם לעזור במניעת התקרחות.

3.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על קרקפת ושיער בריא.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד, שיכולים לעזור במניעת נשירת שיער.

4.זרעי חילבה

זרעי חילבה עשירים בחלבונים ובחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.השריית הזרעים לילה במים ואז יישום המים על הקרקפת יכולה לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה.

5.שמן רוזמרין

שמן רוזמרין הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגרד בקרקפת.החלת שמן זה לקרקפת יכולה לעזור לקידום צמיחת שיער בריאה.

6.מיץ לימון

מיץ לימון עשיר בוויטמין C, החיוני לצמיחת שיער בריאה.החלת מיץ לימון על הקרקפת יכולה לעזור לקדם צמיחת שיער חדשה ויכולה גם לעזור במניעת התקרחות.

7.תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת וגרד בקרקפת.שתיית תה ירוק או יישוםו ישירות על הקרקפת יכולה לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.

8.חלמון ביצה

חלמונים עשירים בחלבונים ובחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.החלת חלמונים על הקרקפת יכולה לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה ויכולה גם לעזור במניעת התקרחות.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על בריאות הקרקפת והשיער.עיסוי הקרקפת עם שמן קיק יכול לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה ויכול גםעזרה במניעת נשירת שיער.

10.מיץ סלק

מיץ סלק עשיר במינרלים ובחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.שתיית מיץ סלק או החלתו ישירות על הקרקפת יכולה לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה.

11.מיץ אמלה

מיץ אמלה עשיר בוויטמין C, החיוני לצמיחת שיער בריאה.החלת מיץ AMLA על הקרקפת יכולה לעזור לקידום צמיחת שיער חדשה ויכולה גם לעזור במניעת התקרחות.

12.מיץ שום

מיץ שום עשיר בגופרית, החיוני לצמיחת שיער בריאה.החלת מיץ שום על הקרקפת יכולה לעזור לקידום גידול שערות חדשות ויכולה גם לעזור במניעת התקרחות.

13.יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על קרקפת ושיער בריא.יישום יוגורט על הקרקפת יכול לעזור לקידום צמיחת שיער בריאה.

14.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על בריאות השיער והעור.עיסוי הקרקפת עם שמן זית יכול לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה ויכול גם לעזור במניעת נשירת שיער.

15.שמן נים

שמן נם הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגרד בקרקפת.החלת שמן זה לקרקפת יכולה לעזור לקידום צמיחת שיער בריאה.

16.HorseTail

HorseTail הוא עשב טבעי העשיר בסיליקה, החיוני לצמיחת שיער בריאה.שתיית תה סוס או יישוםו ישירות על הקרקפת יכולה לעזור לעורר צמיחת שיער חדשה.

17.שמן שקדים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן