דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא מרפאת ומרגיעה על צרידות ואובדן קול

20 תרופות של סבתא מרפאת ומרגיעה על צרידות ואובדן קול

שיעול, עיטוש וצרידות הם כולם תסמינים של הצטננות, כאב גרון או מחלה קלה אחרת.עם זאת, זה יכול להיות מטרד כאשר תסמינים אלה גורמים לך לאבד את קולך או להקשות על הדיבור.למרבה המזל, סבתות משתמשות בסעדים לטיפול בצרגניות ואובדן קול במשך מאות שנים.להלן כמה מהתרופות המנוסות והנבדקות שיכולות לעזור לך להחזיר את הקול שלך תוך זמן קצר.

1.תה דבש ולימון

דבש ולימון הם שני מרכיבים טבעיים ששימשו לאורך ההיסטוריה לטיפול בגרונות כואבים ומחלות אחרות.להכנת התה, פשוט הוסיפו כמה כפות דבש ומיץ של חצי לימון לכוס מים חמים.לוגם את התה לאט, ועליך לחוש הקלה מהצודה תוך זמן קצר.

2.סירופ ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש ידועים שניהם בתכונות הריפוי שלהם, וכשמשולב מייצרים תרופה יעילה לצרידות.כדי להכין את הסירופ, מערבבים יחד 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי, 1 כף דבש וכף 1 כף מיץ לימון סחוט טרי.קח 1 כפית מהסירופ כל שעה עד שהצרידות שוככת.

3.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהיפטר מצד.נסה לשתות כוס תה קמומיל או תה בלם לימון כדי לעזור להפחית דלקת ולהקל על הצרידות.

4.גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות העתיקות והפשוטות ביותר לצרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר איתו מספר פעמים ביום.המלח מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להסיר כל ריר הגורם לצרידות.

טיפ ייחודי:

לקבלת תרופה מרגיעה במיוחד, הוסף כפית חומץ תפוחים לתמיסת מי המלח לפני הגרגול.החומץ מסייע בהפחתת הדלקת ויכול להפחית את הצרידות.

5.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לשחרר ריר ולעזור להקל על הצרידות.לשם כך, מלאו קערה במים חמים או במשאף אדים והוסיפו כמה טיפות של שמן אקליפטוס.נשען מעל הקערה עם מגבת עטופה מעל הראש כדי ללכוד את הקיטור ולשאוף עמוק.זה אמור לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הצרידות.

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו שימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונות כואבים וצרידות.פשוט תלול כפית של שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים את התערובת.שתו את התה מספר פעמים ביום עד שהצרידות נעלמת.

7.תה חלקלקה תה

אלם חלקלק משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל צרידות.להכנת התה, תלול 1 כפית של אבקת אלם חלקלקים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים את התערובת.שתו את התה מספר פעמים ביום עד שהצרידות נעלמת.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל צרידות.להכנת התה, תלולה 1 כפית של אבקת שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננת את התערובת.שתו את התה מספר פעמים ביום עד שהצרידות נעלמת.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל צרידות.כדי להשתמש בו כדי לטפל בצרידות, פשוט מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים וגרגר איתו מספר פעמים ביום.

10.שורש מרשמלו וסירופ אלם חלקלק

שורש מרשמלו ואלם חלקלק ידועים שניהם בתכונות הריפוי שלהם, וכשמשולב מייצרים תרופה יעילה לצרידות.כדי להכין את הסירופ, מערבבים יחד 1 כפית שורש מרשמלו, 1 כפית אבקת אלם חלקלקת, 1 כף דבש, וכף של מיץ לימון סחוט טרי.קח 1 כפית מהסירופ כל שעה עד שהצרידות שוככת.

11.ג’ינג’ר ודבש דבש

ג’ינג’ר ודבש ידועים שניהם בתכונות הריפוי שלהם, ובשילוב מייצרים אפקטתרופה לצרידות.ל

תרופות ביתיות לצרידות ואובדן קול

צרידות ואובדן קול יכולות להיות מצב מתסכל ומביך.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור בתסמינים אלה.מאמר זה ידון ב -20 מהתרופות היעילות ביותר לצרידות ואובדן קול.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה קלאסית לצרידות ואובדן קול.השילוב של שני המרכיבים עוזר להרגיע גרון מגורה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית דבש אחת עם כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונות הריפוי שלו ויכול להועיל לטיפול בצרגניות ואובדן קול.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.שתיית תה זה שלוש פעמים ביום יכולה לעזור להפחית את דלקת הגרון ולהקל על צרידות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לצרידות ואובדן קול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להרגיע גרון מגורה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפיות של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה מצוינת לצרידות ואובדן קול.המלח עוזר להפחית דלקת וגירוי בגרון, ואילו המים החמים עוזרים להרגיע את האזור.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר עם תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום הוא נוגד חמצון רב עוצמה שיכול להפחית דלקת וגירוי בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם אחת.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונות כואבים וצרידות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת אלם חלקלקים עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב נוסף שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת שורש מרשמלו עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ שורש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע גרון מגורה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת שורש ליקוריץ עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.חילבה

חילבה היא עשב נוסף שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת חילבה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.טימין

טימין הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונאיות כואבות וצרידות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת טימין עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת מנטה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.מרווה

מרווה הוא עשב נוסף שיכול לעזור להרגיע גרון מגורה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת מרווה עם כוס מים חמים.לִשְׁתוֹת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן