דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא מצוינת המומלצות על ידי מומחים לייבוש נוזלים באוזניים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddeddedcdaddaa dadc ddd

20 תרופות של סבתא מצוינת המומלצות על ידי מומחים לייבוש נוזלים באוזניים

ייבוש נוזל באוזניים: 20 סעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים

זה לא נדיר שנוזל יצטבר באוזניים.זה יכול להיגרם על ידי אלרגיות, זיהומים בסינוסים, הצטננות ואפילו הצטברות שעוות אוזניים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות פשוטות ויעילות שיכולות לעזור.במאמר זה נחקור 20 תרופות של סבתא מצוינות המומלצות על ידי מומחים לייבוש נוזלים באוזניים.

כיצד לזהות נוזלים באוזניים

לפני שדיברו על טיפולים, חשוב להבין את תסמיני הנוזל באוזניים.סימנים נפוצים כוללים תחושת מלאות באוזן, אובדן שמיעה, צלצול באוזן ועלייה בשעוות האוזניים.אם אתה חושד שיש לך נוזלים באוזניים, התייעץ עם הרופא שלך כדי לקבוע את מסלול הטיפול הטוב ביותר.

תרופות ביתיות לייבוש נוזלים באוזניים

תרופה מספר 1: חום

אחת התרופות הפשוטות והיעילות ביותר לייבוש נוזלים באוזניים היא להשתמש בחום.החום מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר את הנוזל, שניתן לנקז מהאוזן.אתה יכול להשתמש בקומפרס חם, כמו מטלית כביסה ספוגה במים חמים, או כרית חימום המוגדרת לתפאורה נמוכה.החל את החום ישירות על האוזן המושפעת למשך 15 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

תרופה מס ‘2: קיטור

תרופה ביתית נוספת היא להשתמש בקיטור.זה עוזר לפתוח את הצינורות האוסטאצ’ים, שיכולים לעזור לנקז את הנוזל מהאוזן.שופכים מים רותחים לקערה, ואז נשענים על הקערה ומכסים את ראשכם במגבת.הקפידו לשמור על עצום עיניים ולקחת נשימות עמוקות כדי לאפשר לאדים להגיע לאוזניים.

טיפ:

בעת שימוש בקיטור, חשוב להרחיק את הפנים לפחות 10 סנטימטרים מהקערה כדי להימנע משריפת עצמך.

תרופה מס ‘3: מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה ביתית פופולרית לייבוש נוזלים באוזניים.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מי חמצן ומים.לאחר מכן, הטו את הראש לצד והשתמשו ב- Eyedropper כדי להניח כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה.לאחר מספר דקות, הטו את הראש בכיוון ההפוך כדי לאפשר לנוזל להתנקז.אל תשתמש במי חמצן אם יש לך זיהום באוזניים.

תרופה מס ‘4: פתרון אלכוהול וחומץ

תרופה ביתית נוספת היא להשתמש בתמיסת אלכוהול וחומץ.כדי ליצור את הפיתרון, מערבבים חלקים שווים משפשפים אלכוהול וחומץ לבן.לאחר מכן, הטו את הראש לצד והניחו כמה טיפות של הפיתרון לאוזן הפגועה.לאחר מספר דקות, הטו את הראש בכיוון ההפוך כדי לאפשר לנוזל להתנקז.אל תשתמש בתרופה זו אם יש לך זיהום באוזניים.

מה גורם לנוזל באוזן?

נוזל באוזן יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים.הגורמים השכיחים כוללים אלרגיות, הצטננות, זיהומים בסינוסים והצטברות שעוות אוזניים.במקרים מסוימים, נוזלים באוזן יכולים להיות סימפטומטיים של מצב רפואי בסיסי.חשוב לפנות לרופא לתכנית אבחון וטיפול מדויקים.

הסעדים של סבתא לייבוש נוזלים באוזן

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות וסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים לייבוש נוזלים באוזן.להלן 20 תרופות מצוינות לנסות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם חלק אחד עם מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

2.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה ביתית פופולרית לתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים חלקים שווים מי חמצן ומים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

3.מי מלח

מי מלח הם תרופה ביתית פופולרית לתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים ומניחים כמה טיפות באוזן.אפשר את הסליוטיוn לשבת כמה דקות, ואז הטו את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

4.שמן שום

שמן שום הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן שום עם כמה טיפות מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

5.שמן זית

שמן זית הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, הניחו כמה טיפות שמן זית באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם חלק אחד מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

7.תמיסת אלכוהול וחומץ

פיתרון אלכוהול וחומץ הוא תרופה ביתית פופולרית לתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים חלקים שווים משפשפים אלכוהול וחומץ לבן והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

8.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים בצל אחד ומסננים את המיץ.מניחים כמה טיפות של המיץ באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

9.שמן ג’ינג’ר

שמן ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן ג’ינג’ר עם כמה טיפות מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

10.שמן מוללין

שמן מולין הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן מוללין עם כמה טיפות מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפתרון לשבת מספר דקות, ואז הטה את הראש לצד כדי להסיר את הנוזל.

11.שמן בזיליקום

שמן בזיל הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל נוזלים באוזן.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן בזיליקום עם כמה טיפות מים חמים והניחו כמה טיפות באוזן.אפשר לפיתרון לשבת כמה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן