דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא ישנה ומצוינת לשלשול והקאות
daadaddaddaa dadc daddaad ddadad ddedadddadaa dcdadcdaddc dd

20 תרופות של סבתא ישנה ומצוינת לשלשול והקאות

היתרונות של הסעדים של סבתא לשלשולים והקאות

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת לטפל בשלשולים והקאות.לא רק שהם טבעיים ויעילים, אלא שיש להם גם פחות תופעות לוואי מכמה מהתרופות ללא מרשם הקיימות בבתי מרקחת.התרופות של סבתא כוללות לעתים קרובות מרכיבים שקל למצוא וזולים לרכישה.בנוסף, הם בדרך כלל בטוחים הן למבוגרים והן לילדים.

חשוב לזכור כי יש להשתמש בסעדים של סבתא רק כמפלט אחרון.אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים, עדיף תמיד לפנות לייעוץ רפואי.עם זאת, הנה 20 סעדים של סבתא ישנים ומצוינים לשלשולים והקאות.

תרופות ביתיות לשלשול והקאות

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית ויעילה למחלות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר טרי מגורד בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים עד שלוש פעמים ביום.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה ידועה למגוון מחלות, כולל בעיות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים עד שלוש פעמים ביום.

3.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה פופולרית ויעילה נוספת למחלות במערכת העיכול, כמו שלשול והקאות.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים.להכנת תה נענע, תלול כפית אחת של עלי נענע מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים עד שלוש פעמים ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ישנה ויעילה למחלות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.לשתות עד שלוש פעמים ביום.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה מצוינת לבעיות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.לשימוש, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים.לשתות עד שלוש פעמים ביום.

6.דבש

דבש הוא עוד תרופה ישנה ויעילה לבעיות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים.לשתות עד שלוש פעמים ביום.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לבעיות במערכת העיכול.יש לו תכונות פרוביוטיקה, שיכולות לעזור להחזיר את איזון החיידקים המועילים במעיים.לשימוש, אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל ולא ממותק עד שלוש פעמים ביום.

8.מי אורז

מי אורז הם תרופה ישנה ויעילה למחלות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי -גרועות ואנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.להכנת מי אורז, הרתיחו כוס אורז אחת בארבע כוסות מים למשך 15 דקות.מסננים ושותים עד שלוש כוסות ביום.

9.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה פופולרית ויעילה נוספת לבעיות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.לשימוש, שתו כוס מי קוקוס עד שלוש פעמים ביום.

10.מיץ גזר

מיץ גזר הוא תרופה ישנה ויעילה למחלות במערכת העיכול.יש לו תכונות אנטי -גרועות ואנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול והקאות.להכנת מיץ גזר, שילב כוס גזר אחת עם כוס מים אחת.שתו עד שלוש כוסות ביום.

טיפ ייחודי

לקבלת הקלה נוספת משלשול והקאות, נסה להוסיף כפית דבש אחת לג’ינג’ר, קמומיל, נענע או תה אורז שלך.לדבש יש תרופות אנטיבקטריאליות, אנטי -ספאס

צמחי מרפא לשלשול והקאות

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדרך טבעית לטיפול בשלשול והקאות.ישנם עשבי תיבול רבים שניתן להשתמש בהם לטיפול בתנאים אלה, ורבים מהם שימשו במשך דורות.להלן 20 תרופות של סבתא ישנות ומצוינות לשלשולים והקאות:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב חזק ששימש לטיפול בסוגיות עיכול כמו שלשול והקאות במשך מאות שנים.זהו גם אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הבחילה.כדי להשתמש בג’ינג’ר לשלשול והקאות, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כמה פרוסות שורש ג’ינג’ר טרי לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

2.קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי שידוע בהשפעותיו המרגיעות.זוהי גם תרופה יעילה לשלשול והקאות.כדי להשתמש בקמומיל לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית פרחי קמומיל מיובשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

3.שומר

שומר שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול והקאות.זה ידוע גם בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.כדי להשתמש בשומר בתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית זרעי שומר מרוסקים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

4.קינמון

קינמון הוא עשב ארומטי ששימש לטיפול בסוגיות עיכול כמו שלשול והקאות.זה ידוע גם בזכות תכונותיו האנטי -פסמודיות.כדי להשתמש בקינמון לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית קינמון טחון לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

5.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות.זוהי גם תרופה יעילה לשלשול והקאות.כדי להשתמש במנטה בתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית עלי מנטה מיובשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

6.שן הארי

שן הארי הוא עשב חזק ששימש לטיפול בסוגיות עיכול כמו שלשול והקאות במשך מאות שנים.זה ידוע גם בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.כדי להשתמש בריבון שן הארי בתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית עלי שן הארי היבשים לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

7.כורכום

כורכום הוא עשב ארומטי ששימש לטיפול בבעיות עיכול כמו שלשול והקאות במשך מאות שנים.זה ידוע גם בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.כדי להשתמש בכורכום לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית כורכום טחון לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

8.ליקריץ

ליקריץ הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והנטי-פסמודיות.זוהי גם תרופה יעילה לשלשול והקאות.כדי להשתמש בשושן לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית שורש ליקריץ מיובש לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

9.ברדוק

ברדוק הוא עשב חזק ששימש לטיפול בסוגיות עיכול כמו שלשול והקאות במשך מאות שנים.זה ידוע גם בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.כדי להשתמש במורדוק לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית שורש ברדוק מיובש לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

10.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא אעשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות.זוהי גם תרופה יעילה לשלשול והקאות.כדי להשתמש ב- ELM חלקלקים לתנאים אלה, פשוט הכינו תה על ידי הוספת כפית קליפת עץ חלקלקות אבקתית לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שמתאמץ ושותה אותו.

הזמנה אחרת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן