דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא יעילה ובריאה לנפיחות וגז
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddcd dddaddd dcdadaddddaa d

20 תרופות של סבתא יעילה ובריאה לנפיחות וגז

טבעי לחוות מדי פעם נפיחות וגז, אבל אם זה קורה יותר מדי פעם, זה יכול להיות סימן למצב בריאותי בסיסי.למרבה המזל, ישנם תרופות רבות של סבתות לנפיחות וגזים שהם יעילים ובריאים כאחד.בואו נסתכל על 20 תרופות כאלה.

1.לשתות מי לימון חמים

שתיית מי לימון חמים דבר ראשון בבוקר יכול לעזור להפחית את הנפיחות והגז.לימונים מכילים מינרלים כמו אשלגן, המסייע בהפחתת שמירת המים, וחומצת לימון, המסייעת בפירוק המזון.עדיף לשתות כוס מי לימון חמים על בטן ריקה לאפקט מרבי.

2.הימנע ממזון טריגר

מזונות מסוימים כמו שעועית, ברוקולי וכרובית יכולים לגרום לנפיחות וגז.שמירה על יומן מזון יכולה לעזור לך לזהות אילו מזונות גורמים לבעיה והימנעות מהם יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

טיפ ייחודי:

אתה יכול גם לנסות להחליף מזונות טריגר באלטרנטיבות נמוכות עם אטמות כמו אטריות קישואים, בוק צ’וי או אבוקדו במקום ברוקולי, וקינואה במקום שעועית.

3.אכלו לאט ובאופן מוחי

אכילה מהר מדי עלולה לגרום לנפיחות וגז.אכילה לאט ובאופן מוחלט יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים הללו על ידי מתן זמן רב לעיכול והפחתת כמות האוויר שאתה בולע בזמן האכילה.

4.שתו תה צמחים

שתיית תה צמחים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.תה צמחי מרפא כמו פפרמינט, ג’ינג’ר, קמומיל ושומר מכילים תכונות כרמנטיות המסייעות להפחתת תסמיני הנפיחות והגז.

5.לאכול אוכל פרוביוטי

מזונות פרוביוטיים כמו יוגורט, קפיר, כרוב כבוש וקימצ’י מכילים חיידקים מועילים המסייעים בשיפור העיכול ולהפחתת הנפיחות והגז.

6.הימנע ממשקאות מוגזים

משקאות מוגזים יכולים לגרום לנפיחות וגז בגלל הפחמן הדו -חמצני שהם מכילים.הימנעות משקאות אלה יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

7.אכלו ארוחות קטנות יותר

אכילת ארוחות קטנות ותכופות במקום ארוחות גדולות יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.חשוב גם ללעוס את האוכל שלך ביסודיות לפני שבולע, מכיוון שזה יכול לעזור בעיכול.

8.הימנע מללעוס מסטיק

מסטיק לעיסה יכול לגרום לך לבלוע אוויר, מה שעלול להוביל לנפיחות וגז.הימנעות מסטיק יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים הללו.

9.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית את הלחץ ושיפור העיכול.

10.הימנע מממתיקים מלאכותיים

ממתיקים מלאכותיים כמו סורביטול ומניטול יכולים לגרום לנפיחות וגז.הימנעות מממתיקים אלה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.

11.לשתות הרבה מים

שתיית מים רבים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.מים עוזרים לשטוף רעלים ושומרים על כל מערכות גופך פועלות בצורה חלקה.

12.הימנע מאלכוהול

אלכוהול יכול לגרום לנפיחות וגז בגלל תכולת הסוכר הגבוהה שלו.הימנעות מאלכוהול יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים הללו.

13.לאכול אוכל מותסס

מזונות מותססים כמו מיסו, טמפה וכבוש הם עשירים בחיידקים מועילים שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את הנפיחות והגז.

14.השתמש בתוספי צמחים

תוספי צמחים כמו שמן מנטה וזרעי שומר יכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגז.ניתן ליטול תוספי מזון אלה בצורת גלולה או להוסיף אותם לתה.

15.הימנע מאלכוהולי סוכר

אלכוהולי סוכר כמו אריתריטול וקסיליטול יכולים לגרום לנפיחות וגז.הימנעות מאלכוהולי סוכר אלה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.

16.נסה אקופרסורה

אקופרסורה היא סוג של עיסוי המסייע לעורר את מערכת העיכול ולהפחית את הנפיחות והגז.אתה יכול להשתמש בכדור טניס או ברולר קצף כדי להחיל לחץ על הבטן.

17.הימנע ממזון מעובד

מזון מעובד גבוה בנתרן ובמשמרים

חלק 2: הסעדים של סבתא לנפיחות וגז

סבתות סבתות סבתות מזמן הסתמכו זה מכבר על עצות המרווה והתרופות הביתיות שלהן למחלות שונות.נפיחות וגז יכולים להיות לא קומפרס במיוחדסוגיה בולטת, אך למרבה המזל, הסעדים של סבתא לנפיחות וגז יכולים לעזור לך למצוא הקלה.במאמר זה נחקור כמה מהתרופות היעילות והבריאות ביותר לנפיחות וגז, כך שתוכל לחזור להרגיש במיטבך.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הן אחת הבחירות הפופולריות ביותר בכל הקשור לטיפול בנפיחות וגז.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר המשמשים למטרה זו כוללים קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ושומר.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה קפסולה או להתבשל כתה.בכל שיטה שתבחרו, הם יכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגז, כמו גם לקדם עיכול בריא.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי לטיפול בבעיות עיכול כמו נפיחות וגז.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והגז.זה יכול גם לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול, שיכולות להפחית את הנפיחות והגז.אתה יכול לקחת קמומיל בצורת קפסולה או לתלול אותו כתה.בשני המקרים זה יכול לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

PEPPERMINT

Peppermint הוא עשב פופולרי נוסף לטיפול בנפיחות וגז.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות וכרמינטיביות, שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והגז.זה יכול גם לעזור להרפות את השרירים בדרכי העיכול, שיכולות להפחית את הנפיחות והגז.אתה יכול לקחת מנטה בצורת קפסולה או לתלול אותו כתה.בשני המקרים זה יכול לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

שינויים תזונתיים

בנוסף לתרופות צמחיות, ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את הנפיחות והגז.אכילת תזונה מאוזנת העשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.הימנעות ממזונות עשירים בשומן וסוכר יכולה גם לעזור להפחית את הנפיחות והגז.בנוסף, אכילת ארוחות קטנות יותר ותכופות יותר יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.לבסוף, שתיית הרבה מים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

סיבים

אכילת תזונה עשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.סיבים מסייעים בשיפור העיכול ויכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגז.זה יכול גם לעזור להפחית את העצירות, שיכולה גם להפחית את הנפיחות והגז.מזונות עשירים בסיבים תזונתיים כוללים פירות, ירקות, קטניות ודגנים מלאים.

שומן וסוכר

הימנעות ממזונות עשירים בשומן וסוכר יכולה גם לעזור להפחית את הנפיחות והגז.שומן וסוכר יכולים להאט את העיכול ויכולים לגרום לנפיחות וגז.מזונות העשירים בשומן וסוכר כוללים מזון מטוגן, אוכל מעובד וממתקים.עדיף להימנע ממזונות מסוג זה אם ברצונך להפחית את הנפיחות והגז.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא לנפיחות וגז

מהן כמה תרופות צמחיות לנפיחות וגז?

כמה מהתרופות הצמחייות הנפוצות ביותר לנפיחות וגז כוללות קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ושומר.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה קפסולה או להתבשל כתה.בכל שיטה שתבחרו, הם יכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגז, כמו גם לקדם עיכול בריא.

אילו שינויים תזונתיים יכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגז?

בנוסף לתרופות צמחיות, ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את הנפיחות והגז.אכילת תזונה מאוזנת העשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.הימנעות ממזונות עשירים בשומן וסוכר יכולה גם לעזור להפחית את הנפיחות והגז.בנוסף, אכילת ארוחות קטנות יותר ותכופות יותר יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.לבסוף, שתיית הרבה מים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגז.

הסעדים של סבתא לנפיחות וגז יכולים לספק הקלה טבעית מהנושא הלא נוח הזה.תרופות צמחיות, כמו קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ושומר, יכולות לעזור להפחית את הנפיחות והגז.בנוסף, ביצוע שינויים תזונתיים, כאלה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן