דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא טבעית ותוצרת בית לילדים
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddaaddadadaa dddaa dcddcdd

20 תרופות של סבתא טבעית ותוצרת בית לילדים

היתרונות של הסעדים של סבתא לילדים

הסעדים של סבתא לילדים שימשו במשך דורות כאלטרנטיבה לרפואה מסורתית.טיפולים טבעיים ותוצרת בית אלה הם לרוב זולים יותר ויש להם פחות תופעות לוואי מזיקות מאשר תרופות ללא מרשם.הסעדים של סבתא שימשו לטיפול במגוון מחלות ילדות נפוצות, החל מהצטננות וחום וכלה בכאבי בטן וכאבי ראש.רבים מהטיפולים הללו מושרשים בחוכמה העממית, מועברים מדור לדור, ועדיין נמצאים בשימוש כיום.

סבתות מזמן חיפשו עצות בכל הקשור לשמירה על בריאות ילדים.סבתות לעתים קרובות בקיאות מאוד בתרופות טבעיות, ולעתים קרובות יכולות לספק עצות מועילות הן בטוחות ויעילות כאחד.בנוסף, סבתות מוכנות לרוב לחלוק את הידע שלהן עם אחרים.זה חשוב, מכיוון שזה מאפשר לילדים והוריהם ללמוד על הסעדים של הסבתות ולקבל החלטות מושכלות באילו טיפולים להשתמש.

20 התרופות הטבעיות והסבתות הביתיות לילדים

1. דבש ולימון לשיעול: דבש ולימון משמשים זה מכבר כמדכאי שיעול טבעי.מערבבים יחד חלקים שווים דבש ומיץ לימון, ונותנים לילד לשתות כשהם משתעלים.

2. תה קמומיל לקוליק: תה קמומיל הוא תרופה טבעית פופולרית לקוליק.תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10-15 דקות.מסננים ונותנים את התה לילד ללגום.

3. גרגר מי מלח לגרונות כואבים: גרגרי מי מלח יכולים לעזור להרגיע את כאבי הגרון.ממיסים חצי כפית מלח בכוס מים חמים, ולהביא את הילד לגרוס את התערובת למשך 30 שניות.

4. שום לכאבי אוזניים: שום הוא תרופה יעילה וטבעית לכאבי אוזניים.מכניסים 2-3 טיפות שמן שום לאוזן הפגועה.

5. ג’ינג’ר לבחילה: ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית פופולרית לבחילה.הכינו תה ג’ינג’ר על ידי הרתחת ג’ינג’ר טרי במים, ואז מאמץ את התערובת.תן את התה לילד ללגום.

6. חומץ תפוחי תפוחים לקלקוליות: חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לבעלי עיכול.מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

7. שמן קיק לעצירות: שמן קיק הוא תרופה מסורתית לעצירות.מערבבים כפית אחת של שמן קיק עם שתי כפות מיץ תפוזים, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

8. שמן מנטה לכאבי בטן: שמן מנטה הוא תרופה טבעית פופולרית לכאבי בטן.מערבבים שתי טיפות שמן מנטה עם כפית דבש, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

9. Echinacea להצטננות: Echinacea הוא תרופה טבעית פופולרית להצטננות.תן לילד כפית אחת של תמיסת Echinacea כל שעתיים במהלך היום.

10. סירופ אלדרברי לחום: סירופ אלדרברי הוא תרופה טבעית פופולרית לחום.מערבבים כפית אחת של סירופ אלדרברי עם כוס מים חמים, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

11. בזיליקום לכאבי ראש: בזיליקום הוא תרופה טבעית פופולרית לכאבי ראש.מרתיחים קומץ עלי בזיליקום טריים בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ונותנים את התה לילד ללגום.

12. תה שומר לבקיעת שיניים: תה שומר הוא תרופה טבעית פופולרית לבקיעת שיניים.מרתיחים כפית זרעי שומר בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ונותנים את התה לילד ללגום.

13. חלב ודבש לנדודי שינה: חלב ודבש הם תרופה טבעית פופולרית לנדודי שינה.מערבבים כוס חלב חם עם כף דבש אחת, ונותנים את התערובת לילד לשתות לפני השינה.

14. ליקריץ לאסטמה: ליקריץ הוא תרופה טבעית לאסטמה.מערבבים כפית אחת של אבקת ליקוריץ עם כוס מים חמים, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

15. קינמון לשלשול: קינמון הוא תרופה טבעית לשלשול.מערבבים כפית אחת של אבקת קינמון עם כוס מים חמים, ונותנים את התערובת לילד לשתות.

16. חילבה לשיעול: חילבה היא תרופה טבעית עבור couGHS.מרתיחים כפית זרעי חילבה בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ונותנים את התה לילד ללגום.

17. קומפרי לחבורות: קומפרי היא תרופה טבעית לחבלות.הכינו עוף קומפרי על ידי

חלק 2 – 20 תרופות סבתות טבעיות ותוצרת בית לילדים

7.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית ששימשה סבתות במשך דורות.זהו חומר טבעי נגד פטריות, אנטי -ויראלי ואנטיבקטריאלי שניתן להשתמש בו כדי להילחם בזיהומים או לטפל במחלות קלות כמו הצטננות, שפעת ואפילו דלקות באוזניים.ניתן לקחת שום בצורות שונות, כולל מבושל, גולמי או כתוסף.לילדים, עדיף לגרום להם לקחת את זה בצורה תוספה, כמו כמוסות שום או שמן שום.זה יעזור להם להימנע מהטעם החזק של שום.בנוסף, ניתן להוסיף שום למזון או למשקאות כמו כוס חלב חם.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה סבתות במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי-ויראליות, אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות שהופכות אותו נהדר לטיפול במגוון מחלות.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורות שונות, כמו גולמי, מבושל או כתוסף.לילדים, עדיף לגרום להם לקחת את זה בטופס תוסף.בנוסף, ניתן להוסיף ג’ינג’ר לאוכל או לשקאות כמו כוס חלב חם או כוס תה.

9.דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה סבתות במשך דורות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שהופכות אותו נהדר לטיפול במגוון מחלות.ניתן לקחת דבש בצורות שונות, כמו גולמי, מבושל או כתוסף.לילדים, עדיף לגרום להם לקחת את זה בצורה תוספה, כמו כמוסות דבש או סירופ דבש.בנוסף, ניתן להוסיף דבש לאוכל או לשקיות כמו כוס חלב חם או כוס תה.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית ששימשה סבתות במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שהופכות אותו נהדר לטיפול במגוון מחלות.ניתן לקחת חומץ תפוחים בצורות שונות, כמו גולמי, מבושל או כתוסף.לילדים, עדיף לגרום להם לקחת את זה בטופס תוסף, כמו כמוסות חומץ תפוחים או סירופ חומץ תפוחים.בנוסף, ניתן להוסיף חומץ תפוחים למזון או למשקאות כמו כוס חלב חם או כוס תה.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות ותוצרת בית לטיפול במחלות ומחלות קלות במשך מאות שנים.הסעדים המפורטים לעיל הם כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר שהועברו מדור לדור.רבים מהתרופות הללו בטוחים ויעילים לילדים ויכולים לספק הקלה ממגוון מחלות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו על מנת להבטיח שהם יהיו בטוחים ויעילים לילדכם.

לסיכום, תרופות טבעיות ותוצרת בית יכולות להיות דרך יעילה לטפל במחלות ומחלות קלות אצל ילדים.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו על מנת להבטיח שהם יהיו בטוחים ויעילים לילדכם. עשב עשב הוא נוהג עתיק המשמש כיום כסוג של ריפוי טבעי.על ידי שימוש בתרופות של סבתות, הורים יכולים להעניק לילדיהם הקלה ממגוון מחלות מבלי שהם צריכים לסמוך על תרופות יקרות.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות בהן סבתות משתמשות?

כמה תרופות טבעיות בהן סבתות משתמשות כוללות שום, ג’ינג’ר, דבש וחומץ תפוחים.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, וניתן לקחת אותם בצורות שונות כמו גולמיות, מבושלות או כתוסף.

הם תרופות טבעיות בטוחות לילדים?

תרופות טבעיות יכולות להיות בטוחות לילדים, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו על מנת להבטיח שהם יהיו בטוחים ויעילים לילדכם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן