דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא המסייעות בהחלמה ומתקבלים ברחבי העולם בידיים יבשות

20 תרופות של סבתא המסייעות בהחלמה ומתקבלים ברחבי העולם בידיים יבשות

זה לא תעלומה שלסבתות יש שפע של תרופות שיעזרו לנו להתאושש ממחלות יומיומיות.ידיים יבשות יכולות להיות מכוערות, לא נוחות ואפילו כואבות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא שהתקבלו ברחבי העולם לטיפול בידיים יבשות.להלן 20 מהתרופות היעילות ביותר בהן תוכלו להשתמש בכדי להחזיר את הידיים לשגרה.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אחד התרופות הנפוצות ביותר של סבתא לידיים יבשות.זהו קרם לחות טבעי ויכול לעזור להחזיר את מחסום המגן הטבעי של העור.פשוט החל אותו ישירות על הידיים שלך ועסה אותו בעורך למשך מספר דקות.שמן קוקוס יכול גם לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע כל גירוי הנגרם כתוצאה מיובש.

2.אמבט שיבולת שועל

אמבט שיבולת שועל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לטיפול בידיים יבשות.שיבולת שועל מכילה חלבונים וליפידים המסייעים בהלחות העור ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בו, פשוט מלאו אמבטיה במים חמים והוסיפו כוס שיבולת שועל.משרים את הידיים במים למשך 15 דקות ואז שטפו אותן במים קרים.

3.דבש

דבש הוא התרופה היעילה של סבתא לידיים יבשות.זהו הומנטנט טבעי, כלומר הוא עוזר למשוך לחות לעור ולהשאיר אותו שם.כדי להשתמש בדבש, מערבבים חלקים שווים של דבש ומים חמים.מרחו את התערובת על הידיים והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף במים קרים ולחזור פעם ביום.

4.מסכת חלב ודבש

מסיכת חלב ודבש היא התרופה של סבתא מצוינת לידיים יבשות.השילוב של חלב ודבש יעזור לחות את העור ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של חלב ודבש ומרחים אותו על הידיים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

טיפ מועיל:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, החל קרם לחות לאחר השימוש בכל אחד מהתרופות לעיל.זה יעזור לנעול לחות ולשמור על ידיים לחות.

5.אלוורה

אלוורה היא אחת הסעדים של הסבתא העתיקה ביותר לטיפול בידיים יבשות.זהו קרם לחות טבעי ויכול לעזור להרגיע את הגירוי ולהפחית את הדלקת.פשוט החל ג’ל אלוורה ישירות על הידיים שלך ועסה אותו לעור למשך מספר דקות.יש לשטוף במים קרים ולחזור פעם ביום.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לידיים יבשות.חומצת הלימון במיץ לימון עוזרת לפילוף את העור ולהסיר תאי עור מתים.פשוט מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ודבש ומרחים אותו על הידיים.השאירו אותו למשך 20 דקות ואז שטפו במים קרים.

7.אבוקדו

אבוקדו הוא התרופה היעילה של סבתא לידיים יבשות.הוא ארוז בוויטמינים ומינרלים המסייעים להזין את העור ולשמור עליו לחות.כדי להשתמש בו, מועכים למחצית אבוקדו והחל אותו על הידיים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

8.שמן זית

שמן זית הוא עוד אחד מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לידיים יבשות.זהו קרם לחות טבעי ויכול לעזור להחזיר את מחסום המגן הטבעי של העור.פשוט לעסות כמה טיפות שמן זית לידיים ותן לו לשבת כמה דקות.יש לשטוף במים קרים ולחזור פעם ביום.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה של סבתא חזקה לטיפול בידיים יבשות.זהו אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע כל גירוי הנגרם כתוצאה מיובש.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ומרחו אותו על הידיים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

10.יוגורט

יוגורט הוא תרופה של סבתא יעילה לידיים יבשות.זה עוזר להזין את העור ולשמור עליו לחות.פשוט מערבבים חלקים שווים של יוגורט רגיל ודבש ומרחים אותם על הידיים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרים.

11.בננה

בננות הן התרופה הפופולרית של סבתא לידיים יבשות.הם ארוזים בוויטמינים ומינרלים שעוזרים ל- Nמשנו את העור ושמור עליו לחות.כדי להשתמש בו, מועכים בננה והחל אותה על הידיים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו עם Watersummary קרה:
סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בידיים יבשות וסדוקות במשך שנים.במאמר זה נחקור 20 תרופות ביתיות מרחבי העולם המקובלות כטיפולים יעילים לידיים יבשות.נדון גם בשימוש בטיפולים אלה וביתרונות שהם מספקים.לבסוף, אנו נספק שאלות נפוצות כדי לענות על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר לגבי שימוש בתרופות ביתיות לטיפול בידיים יבשות.

מהן ידיים יבשות?

ידיים יבשות הן מצב עור שכיח המתרחש כאשר העור מתייבש וסדוק.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים כמו שטיפת ידיים תכופה, סבונים קשים, לחות נמוכה וחשיפה מוגזמת לשמש.ידיים יבשות יכולות להיות לא נוחות ולגרום לגרד והתקלפות של העור, כמו גם לכאב.

20 התרופות של סבתא לידיים יבשות

סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בידיים יבשות וסדוקות במשך מאות שנים.להלן 20 מהתרופות הפופולריות ביותר מרחבי העולם המקובלות כטיפולים יעילים לידיים יבשות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה ביתית פופולרית לידיים יבשות.הוא עשיר בחומצות שומן, המסייעות לנעול לחות לעור.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

2.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרפא ידיים יבשות.לשימוש, פשוט החל כמות נדיבה של ג’ל אלוורה על הידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

3.דבש

דבש הוא חומר הומנט טבעי, כלומר הוא עוזר למשוך לחות לעור.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של דבש לידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

4.שמן זית

שמן זית הוא חומר טבעי טבעי, המסייע לרכך ולהתייבש את העור.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן זית לידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

5.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא פילינג טבעי, המסייע בהסרת תאי עור מתים ולחשוף עור רך וחלק יותר.לשימוש, פשוט מערבבים כמה כפות שיבולת שועל קרקעית עם מספיק מים ליצירת משחה.החל את העיסה על הידיים ושפשף בעדינות בתנועה סיבובית.שוטפים במים חמים.

6.אבוקדו

אבוקדו הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לרכך ולהתייבש את העור.לשימוש, פשוט מועכים אבוקדו בשל והחל אותו על הידיים.השאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

7.חלב

חלב הוא חומר הומטום טבעי המסייע לשלוף לחות לעור.לשימוש, פשוט משרים את הידיים בקערת חלב קר לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

8.יוגורט

יוגורט הוא פילינג טבעי המסייע בהסרת תאי עור מתים ולחשוף עור רך וחלק יותר.לשימוש, פשוט מערבבים כמה כפות של יוגורט רגיל עם מספיק מים ליצירת משחה.החל את העיסה על הידיים ושפשף בעדינות בתנועה סיבובית.שוטפים במים חמים.

9.שמן שקדים

שמן שקדים הוא חומר טבעי טבעי המסייע לרכך ולהידרר את העור.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן שקדים לידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקול טבעי המסייע בהידוק ולגוון את העור.לשימוש, פשוט מערבבים כמה כפות מיץ לימון טרי עם מספיק מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה על הידיים והשאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

11.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא פילינג טבעי המסייע בהסרת תאי עור מתים ולחשוף עור רך וחלק יותר.לשימוש, פשוט מערבבים כמה כפות של חומץ תפוחים עם מספיק מים ליצירת משחה.החל את העיסה על הידיים ושפשף בעדינות בתנועה סיבובית.שוטפים במים חמים.

12.מכשפה חהזל

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי המסייע בהידוק העור ולגוון.לשימוש, פשוט מערבבים כמה כפות לוז מכשפה עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן