דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ומשמעותיים לפצעי אף

20 תרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ומשמעותיים לפצעי אף

הדרך הטבעית לרפא פצעי האף

פצעי האף יכולים להיות סוגיה קשה ולא נוחה לניהול, אך במשך דורות, סבתותינו סבלו ממגוון תרופות שיכולות לעזור לנו לרפא אותם מהר יותר.עם 20 הסעדים של סבתא אלה, אתה יכול לנצל מרכיבים טבעיים ומשמעותיים כדי לעזור לרפא את פצעי האף שלך במהירות ובבטיחות.

הסעדים של סבתא לפצעי אף

 • קח כפית דבש מעורבב עם כפית אלום אבקה.מרחו את התערובת ישירות על הפצע ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני השטיפה.זוהי תרופה יעילה לריפוי פצעי אף.
 • מערבבים יחד דבש וכורכום כדי ליצור משחה ולהחיל אותו על פצע האף.זה עוזר להאיץ את תהליך הריפוי, כמו גם להפחית דלקת וכאב.
 • מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת ומורחים אותו ישירות על הפצע.זה עוזר במניעת זיהום ולהפחתת דלקת.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כפית אבקת כורכום ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב.
 • מערבבים כפית אחת של שמן זית עם כפית אבקת כורכום אחת ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של ג’ל אלוורה עם כפית אחת של אבקת כורכום ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית דבש אחת עם כפית אחת של אבקת נים ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כפית אחת של אבקת קמפור ומורחים אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן שומשום עם כפית אחת של אבקת פלפל קאיין ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן שקדים עם כפית אבקת כורכום ומורחים אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קיק עם כפית אחת של אבקת כורכום ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן שקדים עם כפית אחת של אבקת קמפור ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן זית עם כפית אחת של אבקת נים ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כפית אחת של שמן אקליפטוס ומורחים אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן זית עם כפית שמן לבנדר ומורחים אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של גליצרין עם כפית אחת של אבקת כורכום ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כפית שמן בזיליקום ומורחים אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של שמן קיק עם כפית אחת של אבקת קמפור ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית דבש אחת עם כפית אחת של אבקת כורכום ומורחים אותה על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.
 • מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם תה אחדפון של שמן לבנדר ומורח אותו על הפצע.זה עוזר להפחתת דלקת וכאב תוך כדי מזרז את תהליך הריפוי.

טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, חשוב לוודא שאתה משתמש בציוד נקי וסטרילי.זה יעזור למנוע כל זיהום נוסף ויבטיח כי פצע האף שלך יירפא כראוי.

קל להכין את מרבית הסעדים הללו וניתן להשתמש בהם ללא כל סיכון לתופעות לוואי.עם זאת, אם אתה חווה גירוי

הסעדים של סבתא לפצעי אף

פצעי האף הם תופעה שכיחה ויכולים להיות די כואבים.למרבה המזל, ישנם טיפולים יעילים רבים המשתמשים במרכיבים טבעיים שיכולים לעזור להרגיע ולרפא את הפצע.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בפצעי אף במשך מאות שנים, והתרופות שלהן הועברו לאורך דורות.במאמר זה נחקור 20 תרופות של סבתא על בסיס מרכיבים טבעיים ומשמעותיים לפצעי האף.

1.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לפצעים.תכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות הופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם דבש ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל אותו כעסק.יש לו את היכולת להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.

2.כורכום

כורכום הוא תבלין נפוץ המשמש במנות רבות, אך זהו גם עשב רפואי רב עוצמה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות אשר הופכות אותו ליעיל לטיפול בפצעי האף.ניתן ליישם כורכום ישירות על הפצע, או שניתן לערבב אותו עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שמן טבעי על בסיס צמחי העשיר בנוגדי חמצון.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פטרייתיות ההופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

4.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כתרופה טבעית לפצעים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות ההופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם אלוורה ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

5.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לפצעים.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות ההופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם שום ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיש לו תכונות אנטי-חיפושיות ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש לטיפול בפצעי אף על ידי יישום ישירות על הפצע או ערבובו עם כמה טיפות מים ומריחתו כעסק.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש לטיפול בפצעי אף על ידי יישום ישירות על הפצע או ערבובו עם כמה טיפות מים ומריחתו כעסק.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי טבעי בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש לטיפול בפצעי אף על ידי יישום ישירות על הפצע או ערבובו עם כמה טיפות מים ומריחתו כעסק.

9.שמן זית

שמן זית הוא שמן טבעי על בסיס צמחי העשיר בנוגדי חמצון.יש לו תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות ההופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם שמן זית ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

10.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא שמן אתרי טבעי שיש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש לטיפול בפצעי אף על ידי יישום ישירות על הפצע או ערבובו עם כמה טיפות מים ומריחתו כעסק.

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין נפוץ המשמש במנות רבות, אך הוא ALSo עשב רפואי רב עוצמה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות ההופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם ג’ינג’ר ישירות על הפצע, או שניתן לערבב אותו עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

12.Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש זה מכבר כתרופה טבעית לפצעים.יש לו תכונות חיטוי ואנטי -מיקרוביאליות שהופכות אותו לטיפול יעיל בפצעי האף.ניתן ליישם את Echinacea ישירות על הפצע או לערבב עם כמה טיפות מים ולהחיל כעסק.

13.תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות היא תרופה טבעית שיש לה נמלים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן