דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סודיות וריפוי של סבתא לנפיחות ברגליים
daadaddaddaa dadddddaa ddaddadd dadc daddaad dcdadaddddaa

20 תרופות סודיות וריפוי של סבתא לנפיחות ברגליים

כאב ונפיחות ברגליים יכולים להיגרם על ידי מגוון מצבים, כמו עמידה או ישיבה ארוכה מדי, זרימה לקויה ומצבים רפואיים כמו דליות או בצקת.בעוד שחלק מהמצבים הללו דורשים טיפול רפואי, ישנם גם תרופות ביתיות רבות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהעניק הקלה מסוימת.סבתות משתמשות בסעדים טבעיים אלה במשך מאות שנים, וסודותיהן מועברים לאורך דורות.להלן 20 מהסוד והסבא של הסבתא והריפוי הטוב ביותר לנפיחות ברגליים.

1.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים הם אחד הטיפולים הפשוטים והיעילים ביותר לנפיחות ברגליים.החלת דחיסה קרה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.נסה לעטוף כמה קוביות קרח במגבת או להשתמש בחפיסה קרה מהמקפיא.החל את הדחיסה למשך 15 דקות ואז קח הפסקה.חזור על התהליך לאורך היום לפי הצורך.

2.הרם את הרגליים שלך

העלאת הרגליים היא טיפול פשוט ויעיל נוסף לנפיחות ברגליים.כשאתה יושב, נסה לשמור על הרגליים מוגבהות מעל ליבך.זה יעזור להפחית נפיחות ולשפר את זרימת הדם.אם אתה שוכב, נסה לשים כרית מתחת לרגליים כדי לשמור עליה מוגבהים.

3.לשתות הרבה מים

שתיית מים רבים יכולה לעזור להפחית נפיחות ברגליים.שהייה לחות מסייעת לגוף לשטוף רעלים ולהפחית את הדלקת.הקפידו לשתות שמונה כוסות מים ביום ולהימנע ממשקאות וקפאין מסוכרים.

4.עיסוי

עיסוי האזור הפגוע יכול גם לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.השתמש בתנועות עדינות ומעגליות עם הידיים כדי לעסות את האזור למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם, אשר בתורו יפחית את הנפיחות.

5.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית נפיחות ברגליים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.נסה לשלב קצת פעילות קרדיווסקולרית קלה בשגרה היומיומית שלך.הליכה, שחייה ורכיבה על אופניים הם כל אפשרויות נהדרות.

6.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן דרך נהדרת להפחית נפיחות וכאבים ברגליים.מלח אפסום מסייע לגוף לספוג מגנזיום, המסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה להוסיף 1-2 כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה ולהשרות את הרגליים במשך 20 דקות.

7.גרבי דחיסה

גרבי דחיסה הם דרך נהדרת להפחית נפיחות ברגליים.גרביים אלה עוזרים בשיפור זרימת הדם ובהפחתת הדלקת.הקפד לקבל את הגודל הנכון ולהתאים להשיג את התועלת המרבית.

8.טיפול חם וקור

טיפול חם וקור הוא דרך נהדרת נוספת להפחית נפיחות ברגליים.נסה לסירוגין בין קומפרסים חמים וקרים למשך 15-20 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.

9.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להפחית נפיחות וכאב ברגליים.עשבי תיבול כמו ג’ינג’ר, כורכום וקמומיל יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה לשתות כוס תה צמחים אחד ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לנפיחות ברגליים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה להוסיף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו פעם ביום.

11.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם מקור נהדר לחומצות שומן אומגה 3, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה להוסיף כף זרעי פשתן לארוחת הבוקר או לחטיף כל יום.

12.הימנע מלח מלח

מלח יכול להגביר את הנפיחות ברגליים, ולכן חשוב להימנע ממנו אם אתה מנסה להפחית נפיחות.נסה להגביל את צריכת המזון המעובד ומהיר שלך, שלעתים קרובות הם עשירים בנתרן.

13.פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא תרופה נהדרת לנפיחות ברגליים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה להוסיף לכפית פלפל קאיין לארוחות כל יום.

14.מכשפה לוז

לוז מכשפההיא תרופה נהדרת לנפיחות ברגליים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.נסה ליישם את המכשפה לוז על האזור המושפע פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

15.שמן זית

שמן זית הוא דרך נהדרת ל

חלק 2: הסעדים של סבתא לנפיחות ברגליים

נפיחות בירך ורגליים יכולה להיות כואבת ולא נוחה.בין אם זה נגרם כתוצאה ממצב רפואי, פציעה או בחירות באורח החיים, קבלת הקלה היא העדיפות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וטבעיות שסבתא שלך אולי המליצה לעזור לך להפחית את הנפיחות.להלן 20 תרופות סודיות וריפוי של סבתות לנפיחות ברגליים.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק, שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול להשתמש בו במגוון דרכים, כמו להוסיף אותו לאוכל או להכין תה ג’ינג’ר.

2.מלחי אפסום

מלחי אפסום יכולים להפחית נפיחות ברגליים על ידי הוצאת עודף נוזלים.השריית הרגליים באמבט מלח אפסום יכולה להיות דרך נהדרת להפחית נפיחות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול לשתות אותו על ידי הוספתו לכוס מים, או שתוכלו להשתמש בו באופן אקטואלי על ידי יישוםו על האזור המושפע.

4.שמן חרדל

ניתן להשתמש בשמן חרדל כדי להפחית נפיחות ברגליים.על פי ההערכה, יש לתכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית נפיחות ולשפר את זרימת הדם.

5.עלי כרוב

ניתן להשתמש בעלים כרוב כדי להפחית נפיחות ברגליים.ניתן ליישם אותם ישירות על האזור המושפע, או שתוכל ליצור מהם דחיסה.

6.קומפרסים חמים וקרים

החלת קומפרסים חמים וקרים על הרגליים שלך יכולה לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.השימוש בדחיסה חמה תחילה יכול לעזור לפתוח את כלי הדם שלך ולשפר את זרימת הדם, אשר לאחר מכן ניתן אחריו קומפרס קר כדי לעזור להפחית נפיחות.

7.פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית נפיחות ברגליים על ידי שיפור זרימת הדם והפחתת הדלקת.זה יכול גם לעזור לחזק את השרירים ברגליים, שיכולים לעזור לתמוך במפרקים שלך ולהפחית נפיחות.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול לקחת אותו כתוסף או להוסיף אותו לאוכל.

9.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.זה יכול להיות שיכור כתה או להוסיף אותו לאוכל.

10.פירות יער של ג’וניפר

פירות יער של ג’וניפר הם משתן טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.ניתן לאכול אותם גולמיים או להשתמש בהם להכנת תה.

11.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול להחיל אותו ישירות על האזור המושפע או להוסיף אותו לאוכל שלך.

12.שמן קיק

שמן קיק הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול להחיל אותו ישירות על האזור המושפע או להוסיף אותו לאוכל שלך.

13.ארניקה

ארניקה היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ברגליים.זה יכול להילקח כתוסף או ליישם ישירות על האזור המושפע.

14.מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חשוב שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזון שלך.

15.תה שן הארי

תה שן הארי יכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים על ידי פעולת משתן.זה יכול להיות שיכור כתה או להוסיף אותו לאוכל.

16.אננס

אננס הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.אתה יכול לאכול אותו גולמי או להוסיף אותו לשייק.

17.Parsnip

Parsnip הוא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.ניתן לאכול אותו גולמי או מבושל.

18.HorseTail

HorseTail הוא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ברגליים.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף לשייק.

19.מיץ לימון

מיץ לימון הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן