דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות פופולריות ובטוחות לבחילה בהריון

20 תרופות סבתות פופולריות ובטוחות לבחילה בהריון

בחילה בהריון יכולה להיות חוויה לא נוחה ואפילו מתישה עבור נשים מסוימות.אך ישנם מספר תרופות סבתא בטוחות ופופולריות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.הנה 20 מהטובים ביותר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה והיא בדרך כלל בטוחה לקחת.נסה לשתות תה ג’ינג’ר מספר פעמים ביום, או לנשנש על ביסקוויטי ג’ינג’ר.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה עדינה ומרגיעה לבחילה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת.נסה לשתות כוס תה קמומיל פעמיים או שלוש ביום כדי לעזור להקל על התסמינים.

טיפ:

הוספת כפית דבש לתה קמומילית יכולה לעזור להמתיק את הטעם ולהפוך אותו ליותר טעים.

לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.ניחוח הלימון יכול לעזור להקל על התסמינים והמיץ יכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה ללגום על מי לימון חמים לאורך כל היום, או להוסיף כמה טיפות מיץ לימון לתה שלך.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה פופולרית ויעילה נוספת לבחילה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.נסה לשתות תה מנטה מספר פעמים ביום, או לנשנש על ביסקוויטים של מנטה.

כמון

כמון הוא תרופה פופולרית לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית כמון לאוכל שלך, או לשתות תה כמון מספר פעמים ביום.

שומר

שומר הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה לשתות תה שומר מספר פעמים ביום, או להוסיף כפית שומר לאוכל שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו מספר פעמים ביום.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית קינמון לאוכל שלך, או לשתות תה קינמון מספר פעמים ביום.

ציפורן

ציפורן הם תרופה פופולרית לבחילה בהריון.יש להם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכולים לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כמה ציפורן לאוכל שלך, או לשתות תה ציפורן מספר פעמים ביום.

הל

הל הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית הל למזון שלך, או לשתות תה הל מספר פעמים ביום.

כוסברה

כוסברה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית כוסברה לאוכל שלך, או לשתות תה כוסברה מספר פעמים ביום.

קליפת תפוז

קליפות תפוז היא תרופה פופולרית לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה לנשנש על קליפת תפוז מיובשת, או לשתות תה קליפות תפוז מספר פעמים ביום.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה פופולרית לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה לשתות תה ג’ינסנג מספר פעמים ביום, או להוסיף כפית אבקת ג’ינסנג לאוכל שלך.

בזיליקום

בזיל הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה בהריון.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה ויכול לעזור ליישב בטן מוטרדת.נסה להוסיף כפית בזיליקום לאוכל שלך, או לשתות תה בזיליקום מספר פעמים ביום.

חלק2: עוד תרופות לסבתא לבחילה בהריון

הריון יכול להיות תקופה קשה עבור נשים רבות, ובחילה יכולה להיות אחד ההיבטים המאתגרים ביותר.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות לסבתא לבחילה בהריון ששימשו במשך מאות שנים ובטוחות לנסות.להלן 20 תרופות סבתא פופולריות ובטוחות יותר לבחילה בהריון.

1.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה פופולרית לבחילה בהריון, ונשים הרות רבות מוצאות הקלה מניחוחות כמו פפרמינט, ג’ינג’ר ולימון.שימוש במפזר או כמה טיפות שמן אתרים על בד יכול לעזור להפחית את עוצמת הבחילה.

2.Acupressure

אקופרסורה היא תרופה סבתא פופולרית ובטוחה לבחילה בהריון.החלת לחץ על נקודות ספציפיות בגוף יכולה להקל על בחילה.נקודה פופולרית אחת היא נקודת הקרום -קרדיום 6 על פרק כף היד, שנמצאת בשלושה רוחבי אצבעות מתחת לקמט שורש כף היד.

3.תה מנטה

תה תה מנטה נאמר שהוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן ליהנות ממנו חם או קר.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את עוצמת מחלת הבוקר.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילה בהריון.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או בצורה תה.אומרים שהוא מסייע בהפחתת עוצמת מחלת הבוקר.

6.לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.ניתן לקחת אותו בצורה כמוסה או בצורה תה.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר.

7.דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרופה סבתא פופולרית ובטוחה לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לעשות זאת בבית או עם איש מקצוע.

8.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לעשות זאת במגוון דרכים, החל מהליכה לשחייה.

9.ויטמין B6

ויטמין B6 הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה.

10.ויטמין B12

ויטמין B12 הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה.

11.שומר

שומר הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה או בצורה תה.

12.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה או בצורה תה.

13.אכילת ארוחות קטנות יותר ותכופות יותר

אכילת ארוחות קטנות יותר ותכופות יותר היא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר ויכול לעזור במניעת אכילת יתר.

14.הימנעות מאוכל שמנוני או כבד

הימנעות מאוכל שמנוני או כבד היא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר ויכול לעזור במניעת אכילת יתר.

15.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה או בצורה תה.

16.אוכלים אוכלים תפל

אכילת אוכל תפל הוא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר ויכול לעזור במניעת אכילת יתר.

17.הימנעות מריחות חזקים

הימנעות מריחות חזקים היא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר ויכול לעזור במניעת אכילת יתר.

18.נטילת תרופות לבחילה

נטילת תרופות לבחילה היא תרופה נהדרת לבחילה בהריון.זה עוזר להפחית את עוצמת מחלת הבוקר וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה או בצורה תה.

<h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן