דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות סודיות זמינות בבית נגד צרעות
daadaddaddaa daddaaddaa dadddddaa ddeddaddaa ddddaa dadd da

20 תרופות סבתות סודיות זמינות בבית נגד צרעות

מהם צרעות?

צרעות הן סוג של חרקים מעופפים השייכים לסדר Hymenoptera.הם קשורים לדבורים ונמלים, ומזוהים בדרך כלל על ידי הצבעים השחורים והצהובים שלהם.צרעות נחשבות לרוב למזיקים בגלל התנהגותם האגרסיבית ונטייתם לעוקץ בני אדם ובעלי חיים כאחד.

20 תרופות סבתות סודיות עבור צרעות

1.קליפות הדרים

פילומי הדרים יכולים לשמש כדוחה טבעי כנגד צרעות.קח קצת לימון, סיד או קליפת תפוז ופרש אותו סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הניחוח החזק של ההדרים יעזור להרחיק אותם.

2.חומץ

ניתן להשתמש בחומץ גם כדי להיפטר מצרעות.מערבבים חלקים שווים של מים וחומץ בבקבוק ריסוס וריססו אותו באזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של החומץ יעזור להרחיק אותם.

3.מנטה

מנטה היא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח כמה עלי נענע טריים ופרש אותם סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הניחוח החזק של המנטה יעזור להרחיק אותם.

4.בצל

ניתן להשתמש בצל גם כדי להיפטר מצרעות.חותכים בצל לפרוסות ופזרו את הפרוסות סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של הבצל יעזור להרחיק אותם.

5.שום

שום הוא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח כמה שיני שום ופזר אותם סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של השום יעזור להרחיק אותם.

6.פלפל קאיין

ניתן להשתמש בפלפל קאיין גם כדי להיפטר מצרעות.מפזרים מעט אבקת פלפל קאיין סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של הפלפל יעזור להרחיק אותם.

7.קינמון

קינמון הוא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח כמה מקלות קינמון ופרש אותם באזור בו נמצאים הצרעות.הניחוח החזק של הקינמון יעזור להרחיק אותם.

8.קפה שטח

ניתן להשתמש בשטח קפה גם כדי להיפטר מצרעות.מורחים כמה שטחי קפה יבשים סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של שטחי הקפה יעזור להרחיק אותם.

9.ציפורן

ציפורן הם דוחים טבעיים נוספים נגד צרעות.קח כמה ציפורנים ופרש אותם באזור בו נמצאים הצרעות.הניחוח החזק של הציפורן יעזור להרחיק אותם.

10.ג’לי נפט

ג’לי נפט יכול לשמש גם כדי להיפטר מצרעות.קח קצת ג’לי נפט ופזר אותו סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של ג’לי הנפט יעזור להרחיק אותם.

11.טבק

טבק הוא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח קצת טבק ופרץ אותו סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של הטבק יעזור להרחיק אותם.

12.Citronella

סיטרונלה היא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח כמה נרות או שמן של סיטרונלה ופרש אותם באזור בו נמצאים הצרעות.הניחוח החזק של הסיטרונלה יעזור להרחיק אותם.

13.אבקת תינוקות

ניתן להשתמש באבקת תינוקות גם כדי להיפטר מצרעות.קח קצת אבקת תינוקות ופרש אותה סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של אבקת התינוקות יעזור להרחיק אותם.

14.סבון כלים

סבון כלים הוא דוחה טבעי נוסף נגד צרעות.קח קצת סבון כלים ופרש אותו סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של סבון הכלים יעזור להרחיק אותם.

15.אמוניה

ניתן להשתמש באמוניה גם כדי להיפטר מצרעות.קח קצת אמוניה ופרש אותו סביב האזור בו נמצאים הצרעות.הריח החזק של האמוניה יעזור להרחיק אותם.

16.חומץ לבן

חומץ לבן הוא דוחה טבעי נוסף נגד

10 תרופות סבתיות סודיות נוספות כדי להיפטר מצרעות

לא משנה כמה אנחנו לא אוהבים צרעות, הם עדיין חלק מהסביבה שלנו.אמנם זה יכול להיות קשה למגר אותם לחלוטין מבתינו אגנים ND, ישנם כמה תרופות סודיות יעילות הזמינות בבית נגד צרעות שיכולות לעזור להרחיק אותם.להלן 10 תרופות אלה נוספות:

1.מנטה

ניתן להשתמש במנטה כדי להדוף צרעות.כל שעליך לעשות הוא לשפשף כמה עלי נענע בכל אזור בו הצרעות נוטות לעיתים קרובות, כמו אדני חלונות, מסגרות דלתות וריהוט חיצוני.הריח החזק של המנטה ימרחיק את הצרעות.

2.חומץ

חומץ הוא תרופה יעילה נוספת לצרעות.מערבבים חלקים שווים חומץ ומים בבקבוק ריסוס וריססו אותו סביב היקף הבית.צרעות לא יוכלו לעמוד בריח החומץ ויישארו משם.

3.תרסיס בצל ושום

בצל ושום יעילים מאוד גם להרחיק את הצרעות.מערבבים חלקים שווים של בצל ושום בבלנדר ואז מסננים את התערובת.מוסיפים את התערובת המתוחה לבקבוק ריסוס מלא במים ומרססו אותה סביב היקף הבית.

4.קליפת תפוז

קליפות תפוז היא תרופה נהדרת נוספת לצרעות.הניחו פילינגים תפוזים סביב היקף הבית שלכם.הריח החזק של קליפת התפוז ירחיק את הצרעות.

5.קינמון

קינמון יעיל גם בכדי להרחיק את הצרעות.מפזרים קצת קינמון סביב היקף הבית.הריח החזק של הקינמון ירחיק את הצרעות.

6.ציפורן

ציפורן יעילות מאוד להרחיק את הצרעות.הניחו כמה ציפורות סביב היקף הבית שלכם.הריח החזק של הציפורן ישמור על צרעות.

7.קפה שטח

ניתן להשתמש בשטח קפה גם כדי להדוף צרעות.מפזרים כמה שטחי קפה סביב היקף הבית.הריח החזק של שטחי הקפה ישמור על צרעות.

8.טבק

טבק הוא גם תרופה יעילה לצרעות.מערבבים קצת טבק עם מים בבקבוק ריסוס ואז ריססו אותו סביב היקף הבית.הריח החזק של הטבק ירחיק את הצרעות.

9.קליפות הדרים

ניתן להשתמש בקליפות הדרים גם כדי להרחיק את הצרעות.הניחו מעט הדרים מקלפים סביב היקף הבית שלכם.הריח החזק של קליפת ההדרים ירחיק את הצרעות.

10.סבון כלים

סבון כלים הוא גם תרופה יעילה לצרעות.מערבבים מעט סבון כלים עם מים בבקבוק ריסוס ואז מרססים אותם סביב היקף הבית.הריח החזק של סבון הכלים ירחיק את הצרעות.

התרופות הסודיות הסודיות הזמינות בבית נגד צרעות כל אלה יעילות להרחיק את הצרעות, אך חשוב לזכור שיש להשתמש בהן רק כפתרון זמני.אם בעיית הצרעה נמשכת, חשוב ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית לקבלת עזרה.

שאלות נפוצות בערך 20 תרופות סבתות סודיות הזמינות בבית נגד צרעות

ש: כמה זמן נמשכים הסעדים האלה?

ת: היעילות של תרופות אלה תלויה בחומרת בעיית הצרעה.באופן כללי, תרופות אלה צריכות לספק הקלה זמנית מצרעות, אך חשוב ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית אם הבעיה נמשכת.

ש: האם תרופות אלה בטוחות לילדים ולחיות מחמד?

ת: כן, תרופות אלה נחשבות בדרך כלל לבטוחות לילדים וחיות מחמד, אך תמיד עדיף להתייעץ עם הווטרינר או הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות סודיות יעילות הזמינות בבית נגד צרעות, כמו נענע, חומץ, תרסיס בצל ושום, קליפות תפוז, קינמון, ציפורן, שטחי קפה, טבק, קליפות הדרים וסבון כלים.בעוד שסעדים אלה יכולים לעזור להרחיק את צרעות, חשוב ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית אם הבעיה נמשכת. תרופות ביתיות יכולה להיות אלטרנטיבה נהדרת לטיפולים כימיים לבקרת מזיקים, אך יש להשתמש בהם בזהירות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן