דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות מצוינות וסודיות נגד פטריית כפות רגליים
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddadddddaa dadd daddad

20 תרופות סבתות מצוינות וסודיות נגד פטריית כפות רגליים

זיהומים פטרייתיים של כף הרגל – מה שאתה צריך לדעת

זיהומים פטרייתיים של כף הרגל נפוצים למדי ויכולים להיות לא נוחים למדי.זיהומים פטרייתיים מתרחשים בדרך כלל על העור, הציפורניים ובבין אצבעות הרגליים.הם יכולים לגרום למגוון תסמינים כולל אדמומיות, גירוד, שריפה ואפילו קילוף עור.במקרים מסוימים, הזיהום יכול להתפשט לציפורני ציפורניים, ולגרום להם להיות עבים ולא צבעוניים.למרבה המזל, ישנן מספר דרכים יעילות לטיפול בזיהומים אלה, כולל הסעדים הסודיים של סבתא.

20 תרופות לסבתא לטיפול בפטריות כפות רגליים

התרופות הסודיות של סבתא מנוסות ושיטות אמיתיות לטיפול בפטריות רגליים וזיהומים אחרים.להלן 20 מהתרופות היעילות והסודיות ביותר לטיפול בפטריית כפות רגליים:

1.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה ביתית, מערבבים עד 10 טיפות שמן עץ התה ב -2 כפות שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות ומשמש לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, ערבבו 1 כוס חומץ תפוחים בשתי כוסות מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

3.שמן אורגנו

לשמן אורגנו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות ולעתים קרובות משמש כתרופה טבעית לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש כתרופה ביתית, מערבבים 2 עד 3 טיפות שמן אורגנו בשתי כפות שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

4.שום

לשום תכונות נוגדות פטריות ואנטי -מיקרוביאליות ומשמשות לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש כתרופה ביתית, מוחץ 2 עד 3 שיני שום ומערבב אותו עם 2 כפות שמן זית או שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

5.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, מערבבים 2 כפות שמן קוקוס עם 2 עד 3 טיפות שמן עץ התה.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

6.שמן זית

לשמן הזית יש תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות ומשמש לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, מערבבים 2 כפות שמן זית עם 2 עד 3 טיפות שמן עץ התה.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

7.יוגורט

ליוגורט תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, מערבבים 1 כוס יוגורט רגיל עם 2 כפות דבש.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

8.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות ומשמשת לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, מערבבים 1 כוס סודה לשתייה עם 2 כוסות מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

9.מיץ לימון

למיץ לימון יש תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות ומשמש לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, מערבבים 2 כפות מיץ לימון עם 2 כפות מים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

10.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות ומשמשות לעתים קרובות לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש כתרופה ביתית, ערבבו 1 כף אבקת כורכום

תרופות ביתיות לפטריית כף הרגל

הסעדים הסודיים של סבתא עבור foפטריית OT הועברה במשך דורות.מהשריית כפות הרגליים בתמיסת חומץ ועד לייצור משחה של סודה לשתייה, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לעזור בטיפול בפטריית כף הרגל.להלן 20 תרופות סבתות מצוינות וסודיות נגד פטריית כפות רגליים שבטוח לעזור.

1.אלוורה ורה ג’ל

ל- Aloe Vera Gel יש תכונות אנטי פטרייתיות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ברגליים.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת ולהרגיע את העור.פשוט החל את הג’ל על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.ואז, יש לשטוף אותו במים פושרים.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בפטריות רגליים.יש לו תכונות חיטוי ואנטי -פטרייתי שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.פשוט מערבבים כמה טיפות של השמן בכוס מים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות כפות רגליים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של החומץ והמים החמים ולהשריג את כפות הרגליים בתערובת במשך כרבע שעה.ואז, יש לשטוף את כפות הרגליים במים פושרים.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא עוד תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות כפות רגליים.יש לו תכונות נגד פטריות וחיטוי שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.פשוט מערבבים סודה לשתייה ומים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך מספר דקות.ואז, יש לשטוף אותו במים פושרים.

5.שום

לשום תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ברגליים.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות כפות רגליים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.כל שעליך לעשות הוא למרוח את השמן על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות.ואז, יש לשטוף אותו במים פושרים.

7.שמן אורגנו

אורגנו שמן הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בפטריות כפות רגליים.יש לו תכונות נגד פטריות וחיטוי שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.פשוט מערבבים כמה טיפות של השמן בכוס מים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרים.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות רגליים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים מהמיץ והמים החמים ולהשריג את כפות הרגליים בתערובת במשך כרבע שעה.ואז, יש לשטוף את כפות הרגליים במים פושרים.

9.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא עוד תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות כפות רגליים.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג את הפטרייה.פשוט מערבבים לוז מכשפה ומים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך מספר דקות.ואז, יש לשטוף אותו במים פושרים.

10.כורכום

לכורכום יש תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ברגליים.פשוט מערבבים אבקת כורכום ומים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך מספר דקות.ואז, יש לשטוף אותו במים פושרים.

עוד תרופות ביתיות לפטריית כפות רגליים

11.מלח אפסום

Epsom Salt הוא תרופה ביתית נהדרת לטיפול בפטריות רגליים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרוג את הפטרייה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של המלח והמים החמים ולהשריג את כפות הרגליים בתערובת במשך כרבע שעה.ואז, יש לשטוף את כפות הרגליים במים פושרים.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן