דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות מצוינות וסודיות נגד פטריית כפות רגליים
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddadddddaa dadd daddad

20 תרופות סבתות מצוינות וסודיות נגד פטריית כפות רגליים

כשגדלנו, רבים מאיתנו זוכרים את עצות המרווה של סבתותינו בכל מה שקשור לטיפול בקור, לגרד או לנגיס באג מגעיל.תרופות סבתות הועברו מדור לדור ורבים מהם הוכחו כיעילים.אחת התלונות הנפוצות ביותר שניתן לעזור בחוכמה של סבתא היא פטריית כפות רגליים.יש הרבה תרופות סבתות מצוינות וסודיות שניתן להשתמש בהן לטיפול במצב זה.

במאמר זה נסתכל על 20 מהסעדים הסודיים הטובים ביותר נגד פטריית כפות רגליים.נדון מה זה פטריית כף הרגל, הגורמים לכך וכיצד לטפל בה בסעדים אלה.אנו גם אנו מספקים טיפ מועיל למניעת פטריית כפות רגליים בעתיד.

מה זה פטריית כף הרגל?

פטריית כף הרגל, המכונה גם כף רגלו של אתלט, היא זיהום פטרייתי נפוץ המשפיע על העור על הרגליים.זה נגרם על ידי מספר פטריות שונות, כולל דרמטופיטים, הניזונים מקרטין, חלבון שנמצא בשכבה החיצונית של העור.תסמינים של פטריית כף הרגל כוללים גירוד, שריפה ואודם באזור הנגוע, כמו גם עור יבש וקשקשוני.

גורמים לפטריית כף הרגל

פטריית כף הרגל נגרמת לרוב כתוצאה ממגע עם משטחים מזוהמים, כמו רצפות חדר ההלבשה, מקלחות ציבוריות ובריכות שחייה, כמו גם שיתוף נעליים וגרביים עם אחרים.זה יכול להיגרם גם על ידי חבישת נעליים או גרביים הדוקים, או על ידי אי החלפת גרביים לעתים קרובות מספיק.אנשים הסובלים מסוכרת או מערכת חיסון מוחלשת גם רגישים יותר לפטריית כף הרגל.

הסעדים של סבתא לפטריית כפות רגליים

1. שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ונוגד פטרייתי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כף שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור הפגוע.

2. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת נוספת לפטריית כף הרגל.לשימוש, מערבבים כוס חומץ תפוחים עם כוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.

3. סודה לשתייה: סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי וניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כף סודה לשתייה עם כוס מים ומורחים אותה על האזור הפגוע.

4. שום: שום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת שמן זית.מרחו את התערובת על האזור המושפע ומכסים בתחבושת.

5. פלפל קאיין: פלפל קאיין הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כפית פלפל קאיין עם כפית שמן זית ומורחים אותו על האזור הנגוע.

6. מיץ לימון: מיץ לימון הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כף מיץ לימון עם כף מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.

7. שמן אורגנו: שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם כף שמן זית ומורחים אותו על האזור המושפע.

8. כורכום: כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כפית כורכום עם כפית מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.

9. אלוורה: אלוורה היא נוגד פטרייה טבעי וניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כף של ג’ל אלוורה עם כפית שמן קוקוס ומורחים אותה על האזור הנגוע.

10. יוגורט: יוגורט הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כף יוגורט עם כף דבש ומורחים אותה על האזור הפגוע.

11. שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא נוגד פטרייה טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע וכיסו עם תחבושת.

12. מלח: מלח הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כף מלח עם כוס מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.

13. חומץ לבן: חומץ לבן הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ברגליים.לשימוש, מערבבים כוס וין לבןאגר עם כוס מים חמים וספוג את כפות הרגליים למשך 10 דקות.

14. שמן נם: נם

5 תרופות לסבתא לפטריית כפות רגליים

טיפול בפטריית כפות רגליים יכול להיות אתגר, אך יש כמה תרופות ביתיות מנוסות ואמיתיות שיכולות לעזור לך להילחם בזיהום מבלי שתצטרך לפנות לתרופות קשות ויקרות.הסעדים של סבתא הם כמה מהדרכים האמינות והיעילות ביותר לטיפול בפטריות ברגליים.להלן חמישה מהסבתות הטובות ביותר לפטריות כף הרגל.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית כף הרגל.הוא מיושם בצורה הטובה ביותר ישירות על האזור הפגוע ונשאר לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את השמן ולחזור על מספר פעמים ביום.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להפחית את חומרת זיהום פטרת כף הרגל.לשימוש, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים חמים וספגו את האזור המושפע למשך 20 דקות לפחות.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה מצוינת לפטריית כף הרגל.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד ולהרוג את הפטרייה.לשימוש, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים חמים וספגו את האזור המושפע למשך 20 דקות לפחות.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.שום

לשום יש תכונות טבעיות טבעיות טבעיות ויכול לעזור להפחית את חומרת זיהום פטרת כף הרגל.לשימוש, מרסקים כמה שיני שום ומערבבים עם כמות קטנה של שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותה לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן אתרי לבנדר

ניתן להשתמש ב

שמן אתרי לבנדר לטיפול בפטריות ברגליים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר עם כמות קטנה של שמן זית ומורחים את התערובת ישירות על האזור הנגוע.השאר אותו לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות סבתות נוספות לפטריות כף הרגל

ישנם הרבה תרופות סבתות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטרייה ברגליים.חלקם כוללים כורכום, שמן קוקוס, שמן אורגנו ומיץ לימון.לכל הסעדים הללו יש תכונות נגד פטריות ויכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב להשתמש בתרופות בשילוב עם היגיינת כף רגל תקינה כדי למנוע את התפשטות הפטרייה.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה תרופות סבתות נוספות לפטריות כפות רגליים? כמה תרופות סבתות נוספות לפטריות כף הרגל כוללות כורכום, שמן קוקוס, שמן אורגנו ומיץ לימון.
  • כיצד עלי להשתמש בתרופות? כדי להשתמש בתרופות, לערבב אותם עם כמות קטנה של שמן זית ולהחיל את התערובת ישירות על האזור המושפע.השאר אותו לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על התהליך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • האם ניתן לרפא פטריית כף הרגלעם זאת, שימוש בסעדים שנדונו במאמר זה יכול לעזור להפחית את חומרת הזיהום ולמנוע התפשטותו.

הסעדים של סבתא הם כמה מהדרכים הטובות ביותר להתייחס לפטרייה ברגליים.משמן עץ התה ועד סודה לשתייה, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום ולמנוע התפשטותו.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב להשתמש בתרופות בשילוב עם היגיינת כף רגל מתאימה.בנוסף, אם הזיהום אינו משתפר לאחר מספר שבועות של טיפול, חשוב להתייעץ עם רופא לקבלת ייעוץ נוסף. פטרייהזיהום בעור ובציפורניים יכול להיות רציני, ולכן חשוב להתייחס אליו ברצינות ולחפש טיפול במידת הצורך.

עם השילוב הנכון של תרופות סבתא והיגיינת כף רגל תקינה, כף רגל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן