דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות לעיניים נפוחות
daadaddaddaa daddaaddaa dedaddadaadddaa ddedaddadaadddaa dcdadda

20 תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות לעיניים נפוחות

עיניים נפוחות: 20 תרופות סבתות מסורתיות ותוצרת בית

האם אתה מתעורר לעיתים קרובות בעיניים נפוחות?נפיחות בעיניים יכולה להיגרם על ידי מגוון דברים, מתהליך ההזדקנות הטבעי, ועד לחץ ואלרגיות, שינה לקויה ואפילו תזונה לקויה.אמנם ישנם טיפולים אקטואליים יקרים ומוצרי יופי יקרים הטוענים כי הם מפחיתים נפיחות, אך ישנם גם הרבה תרופות סבתות מסורתיות ותוצרת בית שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהעניק לעיניים למראה בהיר ונעורי יותר.

להלן 20 תרופות סבתות מסורתיות ותוצרת בית שיכולות לעזור להפחית את העיניים הנפוחות.

קומפרס קר

אחד התרופות המסורתיות והפשוטות ביותר לעיניים נפוחות הוא דחיסה קרה.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית כביסה במים קרים ומרחי אותה על העיניים למשך חמש עד עשר דקות.הטמפרטורה הקרה יכולה לעזור להפחית דלקת ונפיחות בעיניים.

דבש

דבש הוא לא רק ממתיק נהדר, אלא שהוא גם תרופה טבעית לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של דבש ישירות על העיניים והשאיר אותו למשך 15-20 דקות.שוטפים במים חמים.

פרוסות מלפפון

מלפפונים הם לא רק חטיף נהדר, הם גם תרופה טבעית לעיניים נפוחות.מניחים פרוסות מלפפון קרות על העיניים למשך 10-15 דקות.תחושת הקירור והתכונות הטבעיות של מלפפון יכולים לעזור להפחית דלקת ונפיחות.

מי ורדים

מי ורדים הם תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לספוג שתי רפידות כותנה במי ורדים ולהניח אותן מעל העיניים.השאר אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

שקיות תה קמומיליות

תה קמומיל לא רק נהדר להרגעת הנפש, אלא שהוא גם תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.פשוט תלולים שתי שקיות תה קמומיליות במים חמים.אפשר לשקיות התה להתקרר ואז להניח אותם מעל העיניים למשך 10 דקות.

תפוחי אדמה גולמיים

תפוחי אדמה גולמיים הם לא רק חטיף נהדר, אלא הם גם תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.פשוט מגררים תפוח אדמה גולמי והניחו את המיץ ישירות מעל העיניים למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

אלוורה

התכונות הטבעיות של אלוורה יכולות לעזור להפחית דלקת ונפיחות בעיניים.פשוט מרחי כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על העיניים ומאפשרים לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לעיניים נפוחות.פשוט מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות לעיניים ומאפשרים לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

הלבן של הביצה

חלבוני ביצה הם תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא להפריד בין חלבוני הביצה מהחלמונים ומרחי את הלבנים ישירות על העיניים.השאירו אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

חלב

חלב הוא תרופה טבעית לעיניים נפוחות.פשוט משרים שתי רפידות כותנה בחלב קר ולהניח אותן מעל העיניים.השאר אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

H2 – טיפ ייחודי ומועיל

אם יש לך תגובה לאחת מהתרופות הללו, כגון אדמומיות, נפיחות או גירוד, להפסיק את השימוש ולהתייעץ עם רופא.

לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לספוג שתי רפידות כותנה בלוז המכשפה ולהניח אותן מעל העיניים.השאר אותם למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

תיוני תה ירוק

תה ירוק לא רק נהדר להגברת האנרגיה, אלא הוא גם תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.פשוט תלולים שתי שקיות תה ירוק במים חמים.אפשר לשקיות התה להתקרר ואז להניח אותם מעל העיניים למשך 10 דקות.

שמן שקדים

שמן שקדים הוא תרופה טבעית לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן שקדים ישירות לעיניים ולאפשר לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

כף מצוננת

כפות צוננות הן תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.מניחים שתי כפות במקרר למשך מספר דקות ואז מניחים אותן על העיניים למשך 10 דקות.תחושת הקירור יכולה לעזור להפחית דלקת ונפיחות.

מיץ תפוחי אדמה

מיץ תפוחי אדמה הוא תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לחלץ את המיץ מתפוח אדמה ומורח אותו ישירות על Tהוא עיניו במשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לעיניים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של מיץ לימון ישירות על העיניים והשאיר אותו דולק למשך 15-20 דקות.שוטפים

תרופות צמחיות לעיניים נפוחות

תרופות צמחיות הן סוג עתיק של טיפול רפואי בעיניים נפוחות.תרופות צמחיות מיוצרות בדרך כלל מרכיבים טבעיים וניתן להשתמש בהן להפחתת דלקת ונפיחות.כמה מהתרופות הצמחייות הפופולריות ביותר לעיניים נפוחות כוללות:

 • קמומיל: קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול להפחית נפיחות ואודם.ניתן לחבר אותו לתה ולהשתמש בו כדחיסה על העיניים.
 • קלנדולה: קלנדולה היא עשב שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת ולהפחתת נפיחות.ניתן להכין אותו לתה ולהחיל על העיניים.
 • עיניים: עיניים הוא עשב טבעי שיכול להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.ניתן לחבר אותו לתה ולהשתמש בו כדחיסה על העיניים.
 • לבנדר: לבנדר הוא עשב טבעי שיכול להפחית את הדלקת ולהפחית נפיחות.ניתן לחבר אותו לתה ולהשתמש בו כדחיסה על העיניים.
 • רוזמרין: רוזמרין הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול להפחית נפיחות ואודם.ניתן לחבר אותו לתה ולהשתמש בו כדחיסה על העיניים.

תרופות ביתיות לעיניים נפוחות

תרופות ביתיות הן דרך נהדרת לטפל בעיניים נפוחות ללא שימוש בתרופות.כמה מהתרופות הפופולריות ביותר לבית לעיניים נפוחות כוללות:

 • מים קרים: מים קרים יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הנפיחות.ניתן ליישם אותו ישירות על העיניים באמצעות קומפרס.
 • מלפפונים: מלפפונים הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים להפחית נפיחות ואודם.ניתן לפרוס אותם ולהחיל אותם ישירות על העיניים.
 • תפוחי אדמה: תפוחי אדמה הם אנטי דלקתיים טבעיים שיכולים להפחית נפיחות ואודם.ניתן לפרוס אותם ולהחיל אותם ישירות על העיניים.
 • שקיות תה ירוק: שקיות תה ירוק הן אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות להפחית נפיחות ואדמומיות.הם יכולים להיות מבושלים ולהשתמש בהם כדחיסה על העיניים.
 • כפות קרות: כפות מתכת קרה יכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.ניתן ליישם אותם ישירות על העיניים.

תרופות אחרות לעיניים נפוחות

בנוסף לתרופות צמחי מרפא ובית, ישנם עוד כמה תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בעיניים נפוחות.אלו כוללים:

 • עיסוי: עיסוי האזור סביב העיניים יכול לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.
 • גובה: הרמת הראש בשכיבה יכולה לעזור להפחית נפיחות.
 • שינה: קבלת מספיק שינה יכולה לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.
 • דיאטה: אכילת תזונה בריאה יכולה לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.
 • פעילות גופנית: פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית דלקת ולהפחית נפיחות.

סיכום

תרופות סבתות מסורתיות לעיניים נפוחות יכולות להיות דרך נהדרת להפחית דלקת ולהפחית את הנפיחות.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כמו קמומיל, קלנדולה, עיניים, לבנדר ורוזמרין כדי להפחית את הדלקת ולהפחתת הנפיחות.ניתן להשתמש בתרופות ביתיות כמו מים קרים, מלפפונים, תפוחי אדמה, שקיות תה ירוק וכפות קרות כדי להפחית את הדלקת ולהפחתת הנפיחות.בנוסף, עיסוי, גובה, שינה, תזונה ופעילות גופנית יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הנפיחות.

שאלות נפוצות

 • מהם כמה תרופות סבתות מסורתיות לעיניים נפוחות?
  כמה תרופות סבתות מסורתיות לעיניים נפוחות כוללות תרופות צמחיות כמו קמומיל, קלנדולה, עיניים, לבנדר ורוזמרין;תרופות ביתיות כמו מים קרים, מלפפונים, תפוחי אדמה, שקיות תה ירוק וכפות קרות;עיסוי, גובה, שינה, דיאטה ופעילות גופנית.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות לעיניים נפוחות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את הדלקת ולהפחתת הנפיחות.חתרופות ארבליות ובית הן בדרך כלל הבטוחות והיעילות ביותר, אך עיסוי, גובה, שינה, תזונה ופעילות גופנית יכולים כולם לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הנפיחות.למידע נוסף, צפה בהגדרה wikipedia.org אודות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן