דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות מורשות ומוסמכות לשיעול ילדים

20 תרופות סבתות מורשות ומוסמכות לשיעול ילדים

1.דבש

סבתות משתמשות בדבש כבר אלפי שנים כתרופה לשיעול של ילדים וכאבי גרון.תכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות הטבעיות הופכות אותו לתרופה יעילה להרגעת תסמינים והקלה.כדי להשתמש בדבש כתרופה לשיעול של ילדים, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים ותנו אותו לילדכם לשתות פעם או פעמיים ביום.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה נוספת לשיעול ילדים שאולי סבתא שלך המליצה.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה ולשחרר ריר, מה שמקל על השיעול.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, מגרד מעט שורש ג’ינג’ר טרי והוסף אותו למים רותחים.מסננים את מי הג’ינג’ר ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.תן תערובת זו לילדך פעם או פעמיים ביום.

טיפ:

אם ילדכם מתחת לגיל אחד, אל תתנו להם דבש גולמי.

3.בצל

בצל שימשו זה מכבר כתרופה לשיעול ילדים.הם מכילים תרכובת טבעית הנקראת Quercetin, המסייעת בהפחתת דלקת וייצור ריר בדרכי הנשימה ובגרון.כדי להשתמש בצל כתרופה, קוצצים דק בצל בינוני ולהוסיף אותו לכוס מים רותחים.תן לו תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ומוסיפים קצת דבש או לימון לפי הטעם.תן את זה לילדך פעם או פעמיים ביום.

4.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה שנבדקה בזמן לשיעול ילדים.מלח עוזר להוציא עודף ריר מהגרון ולהפחית את הדלקת, מה שמקל על ילדכם להשתעל אותו.כדי להשתמש בתרופה זו, ממיסים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ותגרום לילדכם לגרג איתו כמה דקות.עשה זאת פעמיים או שלוש ביום.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לשיעול ילדים בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והנוגדי חמצון.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ונותנים לילדכם לשתות פעם או פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון כדי להפוך אותו ליותר טעים.

6.שום

שום הוא תרופה יעילה נוספת לשיעול ילדים.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה ולהקל על ילדכם להשתעל את הריר.כדי להשתמש בשום כתרופה, קוצצים דק כמה שיני שום ומוסיפים אותו לכוס מים רותחים.תן לו תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ומוסיפים קצת דבש או לימון לפי הטעם.תן את זה לילדך פעם או פעמיים ביום.

7.מנטה

Peppermint הוא תרופה פופולרית לשיעול ילדים מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה ולשחרר ריר, מה שמקל על השיעול.כדי להשתמש במנטה כתרופה, הוסיפו כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים רותחים ונותנים אותם לילדכם כדי לשאוף את הקיטור.עשה זאת פעמיים או שלוש ביום.

8.לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לשיעול ילדים בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בלימון כתרופה, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ותן לילדכם לשתות פעם או פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או ג’ינג’ר כדי להפוך אותו ליותר טעים.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית לשיעול של ילדים מכיוון שהם מכילים תרכובת הנקראת ריר, המסייעת בהפחתת הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה ושחרור ריר, מה שמקל על השיעול.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה, משרים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילדכם לשתות.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה יעילה נוספת לשיעול של ילדים בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה, כפית אחת תלולהשורש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל והוסיפו

תרופות טבעיות לשיעול אצל ילדים

שיעול אצל ילדים הוא מחלה נפוצה ויכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על שיעול של ילד.סבתות הסתמכו זה מכבר על מספר תרופות טבעיות כדי לעזור להקל על הסימפטומים של שיעול הילד.להלן 20 תרופות סבתות מורשות ומוסמכות לשיעול ילדים.

דבש

דבש הוא מדכא שיעול טבעי ומשמש במשך מאות שנים כתרופה לשיעול.דבש נחשב גם כמיטב טבעי, כלומר הוא עוזר לשחרר ריר ולהקל על הגירוש.חשוב לציין שלעולם אסור לתת דבש לילד מתחת לגיל שנה.

מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית לשיעול וגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1/4 כפית מלח ב 8 גרם מים חמים ומערבבים.תערובת זו יכולה לשמש כגרגר לילדים מעל גיל שלוש.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית וניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, לרסק שתי שיני שום ומערבבים עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

לימון ודבש

לימון ודבש מהווה תרופה טבעית לשיעול וגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון טרי המנופח עם כפית דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

בצל ודבש

בצל ודבש הם תרופה טבעית נוספת לשיעול וגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של בצל טרי עם קצוץ עם כפית דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר טרי עם מגדלים עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל פיקוח טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

כורכום

כורכום הוא אנטיביוטיקה טבעית וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיבקטריאלי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של שמן קוקוס עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

תה מנטה

תה מנטה הוא מגרש טבעי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי ליצור את התרופה, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים במים רותחים למשך חמש דקות.תן את התערובת לילד פעם ביום.

תה שורש מרשמלו

תה שורש מרשמלו הוא בעל צופה טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי ליצור את התרופה, תלול כפית אחת של שורש מרשמלו מיובש במים רותחים למשך חמש דקות.תן את התערובת לילד פעם ביום.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי ליצור את התרופה, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים במים רותחים למשך חמש דקות.תן את התערובת לילד פעם ביום.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא אנטיבקטריאלי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בשיעול של ילד.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של שמן אקליפטוס עם כף דבש אחת.תן את התערובת לילד פעם ביום.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל משותף טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בילד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן