דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות טבעיות ובריאות לבלוטת התריס
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa dddaddddaa dcddcdddaa ddaa

20 תרופות סבתות טבעיות ובריאות לבלוטת התריס

בלוטת התריס וחשיבותה

בלוטת התריס ממוקמת בקדמת הצוואר, ממש מתחת לתפוח של אדם.זה חלק מהמערכת האנדוקרינית וממלא תפקיד חשוב בוויסות חילוף החומרים של הגוף.בלוטת התריס מייצרת הורמונים המסייעים בוויסות האנרגיה, הטמפרטורה והגידול של הגוף.כאשר בלוטת התריס אינה מתפקדת כראוי, אדם עשוי לחוות מגוון רחב של בעיות בריאות, כולל עייפות, עלייה במשקל ודיכאון.לרוע המזל, אנשים רבים אינם מודעים לבעיות הבריאותיות הפוטנציאליות הקשורות לבלוטת התריס הלא בריאה ואולי אינם מודעים לתרופות הסבתות הטבעיות והבריאות שיכולות לעזור בשיפור תפקודו.

20 תרופות סבתות טבעיות ובריאות לבלוטת התריס

להלן 20 תרופות סבתות טבעיות ובריאות שיכולות לעזור בשיפור תפקוד בלוטת התריס:

1.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם מקור עשיר לחומצות שומן אומגה 3, שהוכחו כמסייעות להפחתת הדלקת בגוף.זרעי פשתן יכולים לעזור גם באיזון הורמונים, וזה חשוב לבריאות בלוטת התריס.כדי להשיג את המרב היתרונות, אתה יכול לטחון את זרעי הפשתן ולהוסיף אותו לארוחות שלך או לקחת אותו כתוסף.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא מקור נהדר לשומנים בריאים שיכולים לעזור בשיפור תפקוד בלוטת התריס.חומצות השומן בשמן קוקוס יכולות לעזור להפחית את הדלקת ואיזון ההורמונים.ניתן להשתמש בשמן קוקוס בבישול, להוסיף שייקים או לקחת כתוסף.

3.אצות

אצות הן מקור נהדר ליוד, שהוא חומר מזין חיוני לתפקוד תקין של בלוטת התריס.ניתן להוסיף אצות למרקים, סלטים וכלים אחרים לדחיפה נוספת של יוד.

4.Ashwagandha

אשווגנדה הוא עשב עתיק ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהגברת מערכת החיסון ולהפחית את הלחץ.כמו כן, הוכח כי הוא מסייע בוויסות ההורמונים ולשפר את תפקוד בלוטת התריס.ניתן לקחת אשווגנדה כתוסף או להוסיף שייקים ומתכונים אחרים.

5.B ויטמינים

ויטמינים B חשובים לתפקוד תקין של בלוטת התריס.ויטמין B12, בפרט, חשוב לייצור הורמון בלוטת התריס בריא.ניתן ליטול ויטמינים B כתוסף או למצוא במזונות כמו ביצים, ירקות עליים, דגים ובשר.

6.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחתת הדלקת.הם יכולים גם לעזור לתמוך בתפקוד בריא של בלוטת התריס.ניתן למצוא פרוביוטיקה במזונות מותססים כמו יוגורט, כרוב כבוש, קומבוצ’ה וקפיר.

7.מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חשוב לתפקוד תקין של בלוטת התריס.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולתמוך בייצור הורמונים בריא.ניתן לקחת מגנזיום כתוסף או למצוא במזונות כמו אגוזים, ירקות עליים וקטניות.

8.סלניום

סלניום הוא מינרל חשוב לתפקוד תקין של בלוטת התריס.זה עוזר להמיר את הצורה הלא פעילה של הורמון בלוטת התריס לצורתו הפעילה.ניתן ליטול סלניום כתוסף או למצוא במזונות כמו אגוזי ברזיל, ביצים ופירות ים.

9.אבץ

אבץ הוא מינרל חשוב לתפקוד תקין של בלוטת התריס.זה עוזר להפחית דלקת ולתמוך בייצור הורמונים בריא.אבץ יכול להילקח כתוסף או למצוא במזונות כמו צדפות, בשר אדום וקטניות.

10.ברזל

ברזל הוא מינרל חשוב לתפקוד תקין של בלוטת התריס.זה עוזר להפחית דלקת ולתמוך בייצור הורמונים בריא.ניתן לקחת ברזל כתוסף או למצוא במזונות כמו בשר אדום, תרד ושעועית.

11.גוגול

גוגול הוא עשב עתיק ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור לתמוך בבריאות בלוטת התריס.זה עוזר להפחית דלקת ולתמוך בייצור הורמונים בריא.ניתן לקחת גוגול כתוסף או להוסיף למתכונים.

12.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית דלקת ולתמוך בהורמונים בריאיםuction.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למתכונים.

13.שורש מאקה

שורש מאקה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים ל

חלק 2: עוד תרופות לסבתא לבלוטת התריס

סבתות ידעו במשך מאות שנים כי ניתן להשתמש בתרופות טבעיות לטיפול במגוון מחלות, ובלוטת התריס אינה יוצאת דופן.במאמר זה בדקנו 20 תרופות סבתות טבעיות ובריאות עבור בלוטת התריס.תרופות אלה בטוחות וטבעיות, ומשמשות במשך מאות שנים עם תוצאות נהדרות.משתיית מי קוקוס ועד אכילת אצות, ישנן אפשרויות רבות למי שמחפש לטפל בבלוטת התריס שלהם באופן טבעי.בנוסף, חלק מהתרופות הללו יכול לשמש גם לטיפול במחלות אחרות, כמו סוכרת.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם אחת השיטות העתיקות ביותר לטיפול בבלוטת התריס.עשבי תיבול רבים שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, ובלוטת התריס אינה יוצאת דופן.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לטיפול בבלוטת התריס כוללים את לימון בלאם, אשווגנדה, קמומיל ובזיליקום קדוש.ניתן לצרוך את כל עשבי התיבול הללו בצורה של תה או תמיסה.בנוסף, חלק מעשבי התיבול הללו יכולים להתבשל גם עם אוכל, כחומר טעם.

לימון בלאם

לימון בלאם הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לעזור לעורר את בלוטת התריס, כמו גם להפחית את הדלקת.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה, מה שעלול להועיל לאנשים הסובלים מבעיות בלוטת התריס.ניתן לצרוך את מזור הלימון בצורה של תה או תמיסה.בנוסף, ניתן להוסיף אותו לארוחות כחומר טעם.

Ashwagandha

אשווגנדה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים ברפואה איורוודית.זה יכול לעזור לעורר את בלוטת התריס, כמו גם להפחית את הדלקת.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה, מה שעלול להועיל לאנשים הסובלים מבעיות בלוטת התריס.ניתן לצרוך את אשווגנדה בצורת תה או תמיסה.בנוסף, ניתן להוסיף אותו לארוחות כחומר טעם.

שינויים באורח החיים

בנוסף לתרופות טבעיות, ביצוע שינויים באורח החיים יכול להועיל גם לאנשים הסובלים מבעיות בלוטת התריס.קבלת שינה מספקת, ניהול לחץ ופעילות גופנית יכולה להועיל לבעיות עם בעיות בלוטת התריס.בנוסף, הימנעות ממזונות מסוימים, כמו מזון מעובד וסוכר, יכולה גם להועיל.בנוסף, הימנעות מרעלים סביבתיים, כמו זיהום אוויר, יכולה להועיל גם לאנשים עם בעיות בלוטת התריס.

שינה

קבלת שינה מספקת היא חיונית לאנשים עם בעיות בלוטת התריס.חוסר שינה יכול להוביל למספר בעיות בריאות, כולל בעיות בלוטת התריס.בנוסף, קבלת שינה מספקת יכולה לעזור בוויסות הורמונים, מה שיכולים להועיל לאנשים עם בעיות בלוטת התריס.כדי להבטיח שינה מספקת, חשוב ליצור לוח זמנים שינה רגיל ולהיצמד אליו.בנוסף, הימנעות מקפאין ואלכוהול לפני השינה יכולה להועיל גם.

ניהול מתח

ניהול לחץ חיוני לאנשים הסובלים מבעיות בלוטת התריס.לחץ יכול להשפיע לרעה על הגוף, כולל בלוטת התריס.כדי לנהל לחץ, חשוב למצוא פעילויות המסייעות להפחתת לחץ, כמו יוגה, מדיטציה ותרגילי נשימה עמוקים.בנוסף, חשוב להימנע מפעילויות שיכולות להגביר את הלחץ, כמו לעסוק בשיחות עצמיות שליליות או להימנע מצבים חברתיים.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה תרופות טבעיות לבעיות בלוטת התריס?

א: ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בבעיות בלוטת התריס, כמו שתיית מי קוקוס ואכילת אצות.בנוסף, ניתן לצרוך גם תרופות צמחי מרפא, כמו לימון בלאם, אשווגנדה, קמומיל ובזיליקום קדוש בצורת תה או תמיסה.בנוסף, ביצוע שינויים באורח החיים, כמו קבלת שינה מספקת, ניהול לחץ ופעילות גופנית יכולה להועיל גם fאו אלה עם בעיות בלוטת התריס.

מסקנה

לסיכום, ישנם מגוון של תרופות סבתות טבעיות ובריאות לבלוטת התריס.משתיית מי קוקוס ועד אכילת אצות, ישנן אפשרויות רבות למי שמחפש לטפל בבלוטת התריס שלהם באופן טבעי.בנוסף, ניתן לצרוך גם תרופות צמחי מרפא, כמו לימון בלאם, אשווגנדה, קמומיל ובזיליקום קדוש בצורת תה או תמיסה.בנוסף, ביצוע שינויים באורח החיים, כמו קבלת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן