דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות חמות המועברות במשפחה נגד שלשול בתינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaa ddeddaddaddaa ddedadadd dadd

20 תרופות סבתות חמות המועברות במשפחה נגד שלשול בתינוקות

שלשול בתינוקות: סקירה כללית

שלשול הוא נושא בריאותי נפוץ אצל תינוקות, וזה יכול להיות מפחיד עבור ההורים.שלשול הוא מצב בו לתינוק יש 3 שרפרפים מימיים או יותר במהלך יום.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כמו זיהום נגיפי או חיידקי, תגובה אלרגית, תרופות או שינוי בתזונה.חשוב לקבל אבחנה מרופא כדי לקבוע את הגורם הבסיסי לשלשול, מכיוון שגורמים מסוימים עשויים לדרוש טיפול ספציפי.

שלשול יכול לגרום להתייבשות, ולכן חשוב להחליף את הנוזלים שהתינוק שלך איבד.אתה יכול לעשות זאת על ידי מתן לתינוקך נוזלים נוספים, במיוחד פתרונות מים ואלקטרוליטים.הנקה גם היא חשובה, מכיוון שהיא מסייעת להחליף את הנוזלים והחומרים המזינים שהתינוק שלך איבד.

20 תרופות סבתות חמות שהועברו במשפחה נגד שלשול בתינוקות

1.מי אורז

מי אורז הם תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בשלשול אצל תינוקות.כדי להכין אותו, הרתיחו 1/4 כוס אורז לבן בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את המים ומשליכים את האורז.תן לתינוקך 1/4 כוס המים כל שעתיים למשך יומיים.

2.מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור טבעי לאלקטרוליטים, והם שימשו כתרופה לשלשול אצל תינוקות במשך מאות שנים.אתה יכול לתת לתינוקך 1/4 כוס מי קוקוס כל שעתיים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש כתרופה לשלשול בתינוקות במשך מאות שנים.אתה יכול לתת לתינוקך כפית 1 של חומץ תפוחים מעורבב עם כוס מים כל שעתיים.

4.בננות

בננות עשירות בפקטין, שיכולות לעזור להפחית את השלשול.אתה יכול לתת לתינוק שלך בננות פירה או מחוממות כל 2-3 שעות.

5.יוגורט רגיל

יוגורט רגיל גבוה בפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים.אתה יכול לתת לתינוק שלך יוגורט רגיל כל 2-3 שעות.

6.דייסת אורז

דייסת אורז היא תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.כדי להכין אותו, הרתיחו 1/4 כוס אורז לבן בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את המים ומשליכים את האורז.תן לתינוקך 1/4 כוס הדייסה כל שעתיים למשך יומיים.

7.מיץ גזר

מיץ גזר גבוה בפקטין, שיכול לעזור להפחית שלשול.אתה יכול לתת לתינוקך 1/4 כוס מיץ גזר כל 2-3 שעות.

8.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוקך 1/4 כוס תה קמומיל כל 2-3 שעות.

9.מיץ אגס

מיץ האגס גבוה בפקטין, שיכול לעזור להפחית את השלשול.אתה יכול לתת לתינוקך 1/4 כוס מיץ אגס כל 2-3 שעות.

10.דייסת שיבולת שועל

דייסת שיבולת שועל היא תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.כדי להכין אותו, הרתיחו 1/4 כוס שיבולת שועל בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את המים ומשליכים את שיבולת השועל.תן לתינוקך 1/4 כוס הדייסה כל שעתיים למשך יומיים.

11.דגני בוקר אורז

דגני בוקר אורז הם תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוקך 1/4 כוס דגני בוקר אורז כל 2-3 שעות.

12.מרק אורז

מרק אורז הוא תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.כדי להכין אותו, הרתיחו 1/4 כוס אורז לבן בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את המים ומשליכים את האורז.תן לתינוקך 1/4 כוס מהמרק כל שעתיים למשך יומיים.

13.מרק גזר

מרק גזר הוא תרופה מסורתית לשלשול אצל תינוקות.כדי להכין אותו, הרתיחו 1/4 כוס גזר בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את המים ומשליכים את הגזר.תן לתינוקך 1/4 כוס מהמרק כל שעתיים למשך יומיים.

14.מיץ שזיפים

סבתא לתרופות לשלשול בתינוקות: חלק 2

בחלק 1 במאמר זה, דנו ב -10 סעדים סבתא המועברים במשפחות כדי לסייע בטיפול בשלשולים בתינוקות.תרופות אלה כללו מזונות כמו אורז ובננות, כמו גם תה צמחי מרפא ותרופות הומיאופתיות.בחלק 2 נדון בעשרה תרופות סבתות נוספות שיש בהן BEEN משמש לדורות כדי לסייע בטיפול בשלשול אצל תינוקות.

11.מיץ גזר

מיץ גזר הוא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, מדובר במשלשן טבעי שיכול לעזור בוויסות תנועות המעי ולהפחית את תסמיני השלשול.זהו גם מקור טוב לוויטמינים ומינרלים, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון של התינוק ולעזור להילחם בזיהום הגורם לשלשול.להכנת מיץ גזר, פשוט מערבבים גזר אחד עם כוס מים עד לקבלת תערובת חלקה.

12.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, שיכולות לעזור להילחם בזיהום הגורם לשלשול.ההערכה היא כי היא עוזרת להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת חומץ תפוחים, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוק לשתות.

13.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, היא עשירה באלקטרוליטים, שיכולים לעזור לחדש נוזלים שאבדו ולהפחית את תסמיני השלשול.על פי ההערכה, יש להניח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת מי קוקוס, פשוט מערבבים כוס מי קוקוס אחת עם כוס מים חמים עד לקבלת תערובת חלקה.

14.יוגורט

יוגורט הוא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, היא עשירה בפרוביוטיקה, שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.זהו גם מקור טוב לסידן וחלבון, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון של התינוק ולעזור להילחם בזיהום הגורם לשלשול.להכנת יוגורט, פשוט מערבבים כוס יוגורט רגילה עם כוס מים חמים עד חלקה.

15.שיבולת שועל

Oatmeal היא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, מדובר במשלשן טבעי שיכול לעזור בוויסות תנועות המעי ולהפחית את תסמיני השלשול.זהו גם מקור טוב לסיבים, שיכול לעזור בכמות הצואה ולהקל על המעבר.כדי להכין שיבולת שועל, פשוט מערבבים כוס שיבולת שועל עם שתי כוסות מים חמים עד לקבלת תערובת חלקה.

16.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-עוויתות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.על פי ההערכה, מדובר בכך שהיא תרופת הרגעה טבעית שיכולה לעזור להרפות את התינוק ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.

17.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-עוויתות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.על פי ההערכה, מדובר במכאב טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות בבטן הקשורה לשלשול.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.

18.תה שומר

תה שומר

הוא תרופה סבתא פופולרית לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-עוויתות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.על פי ההערכה, הוא משתן טבעי שיכול לעזור לגרש עודף נוזלים מהגוף ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה שומר, פשוט תלול כפית אחת של זרעי שומר מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.

19.תה כורכום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן