דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות זולות ורפואיות לתולעים
daadaddaddaa daddaaddaa dddcddaa ddadadddddaa dcdaaddcdaddd

20 תרופות סבתות זולות ורפואיות לתולעים

התמודדות עם תולעים עם תרופות סבתות

כולנו שמענו על התרופות הסבתות המיושנות, אבל האם ידעת שיש כמה שניתן להשתמש בהם כדי להילחם ביעילות בתולעים?תולעים הן טפילים נפוצים המדביקים בני אדם ובעלי חיים כאחד, ולכן חשוב להיות מודעים לטיפולים השונים הקיימים.במאמר זה נחקור 20 תרופות סבתות זולות וטבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהצלחה בתולעים.

אנו נספק גם טיפים מועילים כיצד להשתמש בסעדים אלה כדי להיפטר מתולעים ולהרחיק אותם לתמיד.בואו נתחיל!

איך אתה יודע אם יש לך תולעים?

לפני שתוכל לטפל בבעיית התולעת שלך, חשוב לוודא שיש לך תולעים בפועל.תסמינים של זיהום תולעת כוללים עור מגרד ופריחה, בחילה, עייפות, ירידה במשקל וכאבי בטן.אם אתה חושד שיש לך תולעים, חשוב לראות את הרופא שלך לאבחון נכון.

20 תרופות סבתות זולות וטבעיות לתולעים

1. שום – שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לתולעים.זה עוזר להרוג את הטפילים כמו גם לשפר את העיכול.אתה יכול לקחת כמה שיני שום ביום או להוסיף אותו לאוכל שלך.

2. קוקוס-קוקוס הוא אנטי-טפיל טבעי שיכול לעזור להרוג תולעים.אתה יכול לשתות מי קוקוס או לאכול קוקוס מגורר כדי ליהנות מהתכונות האנטי-טפיליות שלו.

3. חומץ תפוחים – חומץ תפוחים עוזר להרוג טפילים, כולל תולעים, וניתן לקחת אותו מדי יום.פשוט מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

4. כורכום-כורכום הוא חומר אנטי-דלקתי ואנטי-טפילי חזק.ניתן לקחת אותו ככמוסה, להוסיף למזון או להכין אותו לתה.

5. שמן אורגנו-שמן אורגנו הוא אנטי-טפולי טבעי וניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

6. זרעי פפאיה-זרעי פפאיה הם אנטי-טפולים טבעיים וניתן לקחת אותם בצורה קפסולה או להוסיף למזון.

7. זרעי דלעת-זרעי דלעת הם אנטי-טפיליים טבעיים וניתן ליטול אותם בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

8. Wormwood-Wormwood הוא אנטי-טפיל חזק וניתן לקחת אותו ככמוסה, להכין תה או להוסיף לאוכל.

9. אגוז שחור-אגוז שחור הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן לקחת אותו בצורת כמוסה או להוסיף למזון.

10. ציפורן-ציפורן הן אנטי-טפיליות טבעיות וניתן ליטול אותן ככמוסה, עשויה לתה או להוסיף למזון.

11. שמן שום-שמן שום הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

12. חילבה-חילבה היא אנטי-טפרית טבעית וניתן לקחת אותה ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

13. נם-נם הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן ליטול אותו ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

14. אלוורה-אלוורה היא אנטי-טפילית טבעית וניתן לקחת אותה ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

15. אלם חלקלק-אלם חלקלק הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן לקחת אותו ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

16. תמצית עלה זית-תמצית עלה זית היא אנטי-טפילית טבעית וניתן לקחת אותה בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

17. Goldenseal-Goldenseal הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן ליטול אותו ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

18. ויטמין C-ויטמין C הוא אנטי-טפיל טבעי וניתן לקחת אותו בצורה קפסולה או להוסיף למזון.

19. Echinacea-Echinacea הוא אנטי-טפולי טבעי וניתן לקחת אותו ככמוסה, להכין תה או להוסיף למזון.

20. תמצית זרעי אשכוליות-תמצית זרעי אשכוליות היא אנטי-טפילית טבעית וניתן ליטול אותה בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

טיפ שימושי

חשוב לציין כי בעוד שתרופות סבתא אלה יכולות לעזור להיפטר מתולעים, אין להשתמש בהן כתחליף לטיפול רפואי.אם אתה חושד שיש לך תולעים, זה

תרופות טבעיות אחרות לתולעים

ישנם תרופות טבעיות רבות אחרות לתולעים שניתן להשתמש בהן בנוסף ל 20 התרופות הסבתות הזולות והרפואיות שהוזכרו לעיל.ניתן להשתמש בתרופות אלה לטיפול ב- WORMs אצל ילדים ומבוגרים כאחד.להלן כמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לתולעים:

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לתולעים.יש לו תכונות אנטי-טפיליות, אנטי-פטרייתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להרוג את התולעים ולהפסיק את צמיחתן.ניתן לקחת אותו בצורת כמוסות או להוסיף למזון.ניתן לרסק שום ולהוסיף למים חמים להכנת תה שניתן לצרוך פעמיים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה עוצמתית לתולעים שכן הוא מכיל חומצה לאורית, הידועה כיעילה כנגד תולעים טפיליות.ניתן ליטול אותו באופן פנימי, או ליישם חיצונית על העור כדי לעזור להרוג את התולעים.ניתן לערבב שמן קוקוס עם דבש ולקחת שלוש פעמים ביום כדי לסייע בחיסול תולעים.

זרעי דלעת

זרעי דלעת הם תרופה פופולרית לתולעים, מכיוון שהם מכילים תרכובת הנקראת cucurbitacin, שידוע שיש לו תכונות אנטי-טפיליות.ניתן לטחון את הזרעים לעיסה ולקחת עם דבש או ג’ינג’ר פעמיים ביום כדי לעזור להיפטר מתולעים.ניתן ליישם את העיסה גם באופן אקטואלי על העור.

טיפולים רפואיים לתולעים

במקרים מסוימים, טיפול רפואי עשוי להיות נחוץ לטיפול בתולעים.טיפולים רפואיים נפוצים לתולעים כוללים תרופות אנטי-טפיליות כמו Mebendazole, Albendazole ו- Ivermectin.תרופות אלה נלקחות בדרך כלל דרך הפה למשך תקופה מסוימת, ויכולות לרשום על ידי רופא.במקרים מסוימים, יתכן שיהיה צורך להעניק תרופות אלה כזריקות או IVS.חשוב לעקוב אחר הוראות הרופא בעת נטילת תרופות אלה.

תופעות לוואי של טיפולים רפואיים לתולעים

חשוב להיות מודע לתופעות הלוואי הפוטנציאליות של התרופות המשמשות לטיפול בתולעים.תופעות לוואי שכיחות עשויות לכלול בחילות, הקאות, שלשול, כאבי בטן וכאב ראש.במקרים מסוימים, עלולות להופיע תופעות לוואי חמורות יותר, כמו נזק לכבד, נזק לכליות ותגובות אלרגיות.חשוב להתייעץ עם רופא לפני נטילת תרופות לתולעים.

שאלות נפוצות

  • האם ניתן להשתמש בתרופות טבעיות לטיפול בתולעים? כן, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן לטיפול בתולעים.אלה כוללים שום, שמן קוקוס וזרעי דלעת.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח תרופות טבעיות.
  • האם יש תופעות לוואי של טיפולים רפואיים לתולעים? כן, יכולות להיות תופעות לוואי של טיפולים רפואיים לתולעים.תופעות לוואי שכיחות עשויות לכלול בחילות, הקאות, שלשול, כאבי בטן וכאב ראש.במקרים מסוימים, עלולות להופיע תופעות לוואי חמורות יותר, כמו נזק לכבד, נזק לכליות ותגובות אלרגיות.חשוב להתייעץ עם רופא לפני נטילת תרופות לתולעים.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות זולות ורפואיות בהן ניתן להשתמש לטיפול בתולעים.אלה כוללים תרופות טבעיות כמו שום, שמן קוקוס וזרעי דלעת, כמו גם טיפולים רפואיים כמו תרופות אנטי-טפיליות.חשוב להתייעץ עם רופא לפני נטילת תרופות לתולעים, מכיוון שהם יכולים לגרום לתופעות לוואי.בנוסף, ניתן להשתמש בתרופות טבעיות גם כדי לעזור להיפטר מתולעים. Wikipedia.org מספק מידע נוסף על סוגי התולעים השונים והטיפוליםזמין עבורם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן