דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות זולות וטבעיות נגד טחורים
daadaddaddaa daddaaddaa dddcddaa ddddadddaa dadd ddddaddd

20 תרופות סבתות זולות וטבעיות נגד טחורים

אי הנוחות של טחורים היא משהו שאיש מעולם לא רוצה לעבור.למרבה הצער, זו בעיה נפוצה שאנשים רבים יחוו לפחות פעם אחת בחייהם.למרבה המזל, ישנן דרכים טבעיות וזולות לטיפול בטחורים ללא צורך בתרופות או ניתוח יקר.להלן 20 תרופות סבתא זולות וטבעיות כנגד טחורים שיכולים להביא להקלה וריפוי.

1.מכשפה לוז

לוז מכשפה משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל טחורים.הוא מכיל טאנינים ושמנים שיכולים להפחית דלקת ולהרגיע את האזור.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור עם כדור כותנה או ספוגית.

2.אלוורה

אלוורה הוא מרפא טבעי ואנטי דלקתי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור כדי להפחית את הדלקת ולספק הקלה.הקפד להשתמש בג’ל אלוורה טהור ולא כזה שמכיל אלכוהול או מרכיבים נוספים.

טיפ מועיל:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, החל את המכשפה לוז או אלוורה על האזור פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

3.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של טחורים.פשוט החל כמות קטנה על האזור המושפע מספר פעמים ביום להקלה.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את האזור.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור עם כדור כותנה או ספוגית.

5.Sitz Bath

אמבטיה של סיטז היא אמבט מים חמים שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.מלאו אגן או אמבטיה רדודה במים חמים וישבו בתוכו 10 עד 15 דקות פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

6.חבילות קרח

חבילות קרח יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.עטפו חבילת קרח במגבת ומורחים אותה על האזור למשך 10 עד 15 דקות מספר פעמים ביום.

7.מלחי אפסום

ניתן להוסיף מלחי EPSOM לאמבט סיטז כדי לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.פשוט הוסף קומץ למים החמים וישב לתוכם 10 עד 15 דקות פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

8.שקיות תה

שקיות תה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.מניחים שקית תה במים חמים ומורחים אותו על האזור למשך 10 עד 15 דקות מספר פעמים ביום.

9.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על האזור.

10.שמן זית

שמן זית יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה.פשוט החל כמות קטנה על האזור מספר פעמים ביום.

11.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה.פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה פעמיים עד שלוש ביום.

12.Comfrey

Comfrey הוא מרפא טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה.פשוט מרחי קרם או משחה המכיל קומפרי על האזור מספר פעמים ביום.

13.עלי כרוב

עלי כרוב יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה.פשוט הניחו כמה עלי כרוב במים חמים ומורחים אותם על האזור למשך 10 עד 15 דקות מספר פעמים ביום.

14.מיץ לימון

למיץ לימון יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה.פשוט מערבבים כפית מיץ לימון בכוס מים ושותה אותו פעמיים עד שלוש ביום.

15.ערמון סוס

ערמון סוסים הוא מרפא טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה.פשוט מרחו קרם או משחה המכילה ערמונים סוס על האזור מספר פעמים ביום.

16.תמיסת לוז מכשפה

תמיסת לוז מכשפה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה.פשוט החל כמה טיפות של התמיסה על האזור מספר פעמים ביום.

17.סנט ג’ון וורט

וורט של סנט ג’ון הוא מרפא טבעי שיכול

2.תרופות ביתיות לטחורים

הסעדים של סבתא לטחורים הם אפקטיםדרך וזולה לטיפול במצב.ישנן דרכים רבות להשתמש בתרופות טבעיות כדי להקל על הסימפטומים של טחורים.להלן 20 תרופות סבתות זולות וטבעיות נגד טחורים שתוכלו לנסות בבית.

שמן קוקוס

לשמן קוקוס מספר תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות שהופכות אותו לתרופה אידיאלית לטחורים.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט החל אותו ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו. חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית נפיחות ואי נוחות.

מכשף לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות הקשורה לטחורים.כדי להשתמש במכשפה לוז, משרים כדור כותנה בנוזל והחל אותו ישירות על האזור הנגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית דלקת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית כאב ונפיחות הנגרמת על ידי טחורים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כמה כפות חומץ עם כוס מים חמים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית את אי הנוחות.

אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לטחורים.כדי להשתמש באלוורה, החל כמות קטנה של הג’ל ישירות על האזור המושפע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית את אי הנוחות.

שום

שום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות של טחורים.כדי להשתמש בשום, לרסק כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על האזור הנגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית דלקת.

קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים לעזור להפחית נפיחות ודלקת הנגרמת על ידי טחורים.כדי להשתמש בקומפרסים קרים, עטפו כמה קוביות קרח בבד ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית נפיחות.

מזונות עשירים בסיבים

אכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים.מזונות העשירים בסיבים תזונתיים כוללים דגנים מלאים, פירות, ירקות וקטניות.אכילת דיאטה עשירה בסיבים יכולה לעזור להפחית עצירות, מה שעלול להוביל לטחורים.

Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא משלשלת טבעית שיכולה לעזור להפחית את העצירות ואת תסמיני הטחורים.כדי להשתמש בקליפת פסיליום, מערבבים כף אחת של האבקה עם כוס מים ושתה אותה פעם ביום.זה יכול לעזור להפחית עצירות ותסמיני טחורים.

שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לטחורים.כדי להשתמש בשמן זית, החל כמות קטנה מהשמן ישירות על האזור המושפע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית את אי הנוחות.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לטחורים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, דללו כמה טיפות של השמן בשמן נשא ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום כדי להפחית דלקת.

סיכום

הסעדים של סבתא לטחורים הם דרך יעילה וזולה לטיפול במצב.תרופות זולות וטבעיות אלה כוללות שמן קוקוס, לוז מכשפה, חומץ תפוחים, אלוורה, שום, קומפרסים קרים, מזון עשיר בסיבים, קליפת פסיליום, שמן זית ושמן עץ התה.כל אחד מהתרופות הללו יכול לעזור להפחית את תסמיני הטחורים ולספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים למצב.

שאלות נפוצות

ש: מהם התרופות הביתיות הטובות ביותר לטחורים?

A:

התרופות הביתיות הטובות ביותר לטחורים כוללים שמן קוקוס, לוז מכשפה, חומץ תפוחים, אלוורה, שום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן