דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות בריא ולא מרשם למינון יתר בפנים
daadaddaddaa daddaaddaa ddadd ddcd dedadadd dcdeddaddf ddaada

20 תרופות סבתות בריא ולא מרשם למינון יתר בפנים

מדריך לתרופות סבתא בריא ולא מרשם למינון יתר בפנים

מול מינון יתר בפנים?לפני שתושיט יד לבקבוק התרופות הקרוב ביותר, שקול לנסות כמה מהתרופות הסבתות הבריאות והלא מרשם.תרופות אלה עמדו במבחן הזמן והם דרך נהדרת להילחם באופן טבעי בבעיה.

במדריך זה נסתכל על 20 מהתרופות הטובות ביותר לסבתא למינון יתר בפנים, כמו גם על טיפ מועיל שיש לזכור בעת השימוש בהם.

H2: 1. מותק

דבש הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בדבש כתרופה למינון יתר בפנים, פשוט החל שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 30 דקות.יש לשטוף את האזור במים חמים לאחר שחלף הזמן.

H2: 2. חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה למינון יתר בפנים, פשוט מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שלושה חלקים מים ומרחים את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

H2: 3. אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש באלוורה כתרופה למינון יתר בפנים, פשוט מפרקים חתיכה של עלה אלוורה ושפשף את הג’ל על האזור הפגוע.אפשר לג’ל לשבת 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

H2: 4. שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה למינון יתר בפנים, פשוט מערבבים שתי טיפות של שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס אחד ומורחים את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.אפשר לתערובת לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

H3: טיפ:

כאשר משתמשים באחד מהתרופות המפורטות לעיל, חשוב לזכור תחילה לבדוק אותו על שטח קטן של עור.זה יעזור להבטיח שאין לך תגובה שלילית או לגרום לגירוי נוסף.

H2: 5. לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.כדי להשתמש במכשפה לוז כתרופה למינון יתר בפנים, פשוט מערבבים חלק אחד של מכשפה לוז עם שלושה חלקים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.אפשר לתערובת לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

תרופות סבתות ללא מרשם למינון יתר בפנים

מינון יתר בפנים יכול להיות בעיה לא נוחה וקשה להתמודד איתה, אך למרבה המזל יש כמה תרופות ללא מרשם שיכולות לעזור.החל מתרופות טבעיות למוצרים ללא מרשם, 20 תרופות סבתא בריאות ובלתי מרשם אלה למינון יתר בפנים יכולים לעזור להפחית דלקת, להרגיע את הגירוי ולהפחית את מראה האדמומיות.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בעור.זה יכול גם לעזור לאזן את רמות החומציות של העור ולהפחית את מראה האדמומיות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים כף אחת של החומץ עם כוס מים אחת ומורחים אותו על האזור הפגוע בכדור כותנה.אפשר לו לשבת על העור מספר דקות לפני שטיפתו.

2.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה הוא צמח טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את העור הרגיז.זה עשיר בנוגדי חמצון וויטמינים שיכולים לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.כדי להשתמש באלוורה לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט מרחו שכבה דקה של הג’ל על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו במים.

3.דבש

דבש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל מינון יתר בפנים.הוא גבוה בנוגדי חמצון ותכונות אנטיבקטריאליותזה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוי.כדי להשתמש בדבש לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו במים.

4.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגירוי בעור.זה עשיר בנוגדי חמצון וויטמינים שיכולים לעזור להפחית את האדמומיות ולשפר את המראה הכללי של העור.כדי להשתמש בשיבולת שועל לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט מערבבים כוס שיבולת שועל אחת עם כוס מים אחת ומורחים אותה על האזור הפגוע.אפשר לו לשבת על העור מספר דקות לפני שטיפתו במים.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בעור.זה גבוה בנוגדי חמצון ותכונות מעוותות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את מראה האדמומיות.כדי להשתמש במכשפות לוז כדי לטפל במינון יתר בפנים, פשוט החל כמות קטנה של לוז המכשפה על כדור כותנה והחל אותו על האזור הנגוע.אפשר לו לשבת על העור מספר דקות לפני שטיפתו במים.

6.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה טבעית נהדרת למינון יתר בפנים.התה עשיר בנוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בעור.כדי להשתמש בשקיות תה לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט תלול שתי שקיות תה במים חמים למשך מספר דקות לפני שמוציאה אותם מהמים.מרחו את שקיות התה על האזור הפגוע ומאפשרים להם לשבת על העור למשך מספר דקות לפני שטיפתם במים.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי בעור.הוא גבוה בנוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את מראה האדמומיות.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט מרחו שכבה דקה של השמן על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו במים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי בעור.הוא גבוה בנוגדי חמצון ותכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את מראה האדמומיות.כדי להשתמש בסודה לשתייה לטיפול במינון יתר בפנים, פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כף מים אחת ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת על העור למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים.

תרופות ללא מרשם למינון יתר בפנים </h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן