דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתות בטוחות וחמות לזיהום באוזניים
daadaddaddaa daddaaddaa ddddddaa dddeddaa dcdddddd dddd

20 תרופות סבתות בטוחות וחמות לזיהום באוזניים

טיפול בדלקות אוזניים עם הסעדים של סבתא

דלקות אוזניים יכולות להיות כואבות להפליא ולא נוחות.סבתות משתמשות בתרופות לטיפול בדלקות אוזניים במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עמדו במבחן הזמן.להלן 20 תרופות סבתות בטוחות וחמות שיכולות לעזור להרגיע את הכאב והאי הנוחות של דלקות האוזניים.

שמן שום ושמן מוללין

שמן שום ושמן מולין יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הנגרמת כתוצאה מדלקות אוזניים.להכנת שום משלך ושמן מוללין, שלב ארבע שיני שום מגוררות עם כוס שמן זית מתווה חוץ.מניחים את התערובת בסיר קטן ומחממים עד לחמים.לאחר שהתקרר, מסננים את התערובת והוסיפו אותה לכמה טיפות של שמן מוללין חם.משרים כדור כותנה בשמן והשתמש בו כדי לספוג בעדינות את פנים האוזן.

Onion Poultice

עוף בצל הוא תרופה קלה וטבעית לזיהומים באוזניים.להכנת עוף בצל, פשוט מגרד בצל ומערבב אותו עם כמה כפות מים חמים.מרחו את התערובת על מטלית והניחו אותה מעל האוזן.השאר את העוף דולק למשך 10-15 דקות ואז הסר אותו.

טיפ מועיל:

אם אתה אלרגי לבצל, אתה יכול להשתמש בשום במקום זאת.

קומפרס חם

קומפרס חם יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להכין דחיסה חמה, משרים מטלית נקייה במים חמים ולהסתובב.מניחים את הבד מעל האוזן הפגועה למשך 10-15 דקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית אנטיבקטריאלית ואנטי -פטרייתית שיכולה לעזור להפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת והשתמש בו כדי לספוג בעדינות את פנים האוזן.

אידוי

אידוי הוא תרופה יעילה לזיהום באוזניים.כדי לאדים את האוזן, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

שטיפת מלח ומים חמים

שטיפת מים מלח וחמים יכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להכין את השטיפה, מערבבים כפית אחת של מלח ים עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת והשתמש בו כדי לספוג בעדינות את פנים האוזן.

שטיפת חומץ

שטיפת חומץ היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי לגרום לשטיפת חומץ, מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת והשתמש בו כדי לספוג בעדינות את פנים האוזן.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית שיכולה לעזור להפחתת כאב ודלקת הקשורה לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בשמן זית, חיממו כמות קטנה של שמן זית כתית ויגין והשרו בתוכו כדור כותנה.ספוג בעדינות את פנים האוזן עם השמן.

מיץ שום

מיץ שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות.כדי להשתמש במיץ שום, פשוט סחטו את המיץ מכמה שיני שום וספגו בתוכו כדור כותנה.ספוט בעדינות את פנים האוזן עם המיץ.

שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת והשתמש בו כדי לספוג בעדינות את פנים האוזן.

שמן שקדים

שמן שקדים הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית שיכולה לעזור להפחית כאבים ודלקת הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בשמן שקדים, חיממו כמות קטנה של שמן שקדים והשרו בתוכו כדור כותנה.ספוג בעדינות את פנים האוזן עם השמן.

מיץ ג’ינג’ר

מיץ ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמשכך כאבים.כדי להשתמש במיץ ג’ינג’ר, פשוט סחטו את המיץ מכמה חתיכות GIנגר וספוג כדור כותנה ב

20 תרופות סבתות בטוחות וחמות לזיהום באוזניים

זיהומי אוזניים יכולים להיות כואבים, אך הם לא חייבים להיות.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה מאות שנים כדי לעזור להרגיע את הכאב והאי הנוחות של זיהום באוזניים.להלן עשרים מהסעדים היעילים והבטוחים ביותר שסבתות משתמשות במשך דורות כדי להקל על הכאב של זיהום באוזניים.

1.שמן שום

שמן שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר המשמשות את הסבתות כדי לעזור להרגיע את הכאב הקשור לדלקות אוזניים.להכנת שמן שום, פשוט מחממים מעט שמן זית והוסיפו לו כמה שיני שום טחון.אפשר לתערובת לתלול מספר דקות לפני מתאמץ ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.שמן שום מסייע בהפחתת נפיחות ודלקת, כמו גם להרוג כל חיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

2.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת סבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ בצל ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.מיץ בצל מסייע בהפחתת דלקת וכאבים הקשורים לדלקות אוזניים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לזיהומי אוזניים.מערבבים יחד חלקים שווים חומץ תפוחים ומים פושרים והשתמשו בכמה טיפות באוזן הפגועה.חומץ סיידר תפוחים מסייע בהפחתת נפיחות ודלקת, כמו גם להרוג כל חיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של שמן עץ התה ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.שמן עץ התה עוזר להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לדלקות אוזניים.

5.שמן זית

שמן זית הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר המשמשות את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.כל שעליך לעשות הוא לחמם קצת שמן זית ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.שמן זית מסייע בהפחתת נפיחות ודלקת, כמו גם להרוג את כל החיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

6.שמן מוללין

שמן מולין הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת את סבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של שמן מוללין ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.שמן מולין מסייע בהפחתת דלקת וכאבים הקשורים לדלקות אוזניים.

7.מכשפה לוז

מכשפה לוז היא אחת התרופות הוותיקות והיעילות ביותר המשמשות את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של לוז מכשפה ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.לוז מכשפה מסייע בהפחתת נפיחות ודלקת, כמו גם להרוג כל חיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

8.מיץ שום

מיץ שום הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ שום ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.מיץ שום מסייע בהפחתת דלקת וכאבים הקשורים לדלקות אוזניים.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא אחד התרופות העתיקות והיעילות ביותר המשמשות את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.כל שעליך לעשות הוא לחמם קצת שמן קיק והשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.שמן קיק עוזר להפחית נפיחות ודלקת, כמו גם להרוג את כל החיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

10.דבש

דבש הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת את הסבתות כדי לסייע בטיפול בזיהומים באוזניים.פשוט מערבבים יחד חלקים שווים של דבש ומים פושרים ולהשתמש בכמה טיפות באוזן הפגועה.דבש עוזר להפחתת דלקת וכאבים הקשורים לדלקות אוזניים.

הסעדים של סבתא אחרים לזיהום באוזניים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן