דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות סבתא אמיתיות וגדולות לאפטה

20 תרופות סבתא אמיתיות וגדולות לאפטה

אפטה הוא מצב שכיח המשפיע על הפה, ומוביל לעיתים קרובות לפצעים כואבים ולא נוחים.אמנם אין תרופה אחת לאפטהה, אך ישנם כמה תרופות לסבתא ששימשו במשך דורות כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים ולעזור להאיץ את תהליך הריפוי.להלן 20 תרופות סבתא אמיתיות וגדולות עבור אפטה שיכולות לעזור לך למצוא הקלה ולחזור להרגיש טוב יותר.

שטיפת מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי ומסייעים להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

שטיפת סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה מועילה נוספת עבור אפטה.לשימוש, מערבבים 1 כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

דבש גולמי

דבש גולמי הוא חיטוי טבעי ובעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, פשוט החל קצת דבש גולמי ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של אפטה.לשימוש, מרחו קצת ג’ל אלוורה טרי ישירות על האזור הפגוע ותנו לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

שטיפת חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי חזק ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, ערבבו 1 כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ובעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפתה.לשימוש, מרחו מעט שמן קוקוס ישירות על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של אפטה.לשימוש, ערבבו 1 כפית כורכום עם כוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, שתו 1 כוס מיץ חמוציות מספר פעמים ביום או מרחו אותו ישירות על האזור המושפע ותנו לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

שום

שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, ריסקו 1 שן שום ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע ותנו לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי חזק ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

Echinacea

Echinacea הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של אפטה.לשימוש, קח כמוסה אחת של Echinacea מספר פעמים ביום או הפעל את התסמך ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, מרחו כמה מיץ לימון סחוט טרי ישירות על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

שמן זית

שמן זית הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, מרחו מעט שמן זית ישירות על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של אפטה.לשימוש, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

קמומיל </h2

חלק 2: השלמת התרופות של סבתא עם מרכיבים טבעיים

בנוסף לתרופות המסורתיות עבור APHTחה, ישנם מספר מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להשלים את תוכנית הטיפול שלך.ניתן להשתמש במרכיבים אלה בתה, בגרגלים, או אפילו להחיל ישירות על האזור המושפע.לרבים מהמרכיבים הטבעיים הללו יש תכונות אנטי-דלקתיות, אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית את הכאב הקשור לאפטה.

דבש

דבש הוא אחד התרופות הטבעיות העתיקות ביותר למגוון מחלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לעזור בטיפול באפטה.ניתן להשתמש בדבש להכנת תה, או שניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.כדי למרוח דבש ישירות, פשוט מורחים שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 15-20 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

שמן קוקוס

שמן קוקוס

שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אפטה.יש לו תכונות נוגדות פטריות, אנטיבקטריאליות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול באפטה.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על האזור הנגוע, או שניתן לערבב אותו עם דבש ולהשתמש בו כגרגר.כדי למרוח שמן קוקוס ישירות, פשוט מורחים שכבה דקה של שמן על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 15-20 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

מי מלח

מי מלח הם עוד תרופה אפקטיבית אפקטית.למי מלח יש תכונות חיטוי וניקוי, שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לאפטה.להכנת מי מלח לגרגול, מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר עם הפיתרון למשך 30 שניות ואז לירוק החוצה.יש לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

אלוורה

אלוורה שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אפטה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול באפטה.ניתן ליישם אלוורה ישירות על האזור המושפע.כדי למרוח אלוורה ישירות, פשוט מורחים שכבה דקה של אלוורה על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 15-20 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

מסקנה

Aphtha הוא מצב שכיח שניתן לטפל בו במגוון תרופות.הסעדים של סבתא הם נקודת התחלה נהדרת, אך ישנם גם מספר מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להשלים את הסעדים הללו.דבש, שמן קוקוס, מי מלח ואלוורה הם כולם מרכיבים יעילים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לאפטה.זכור להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוכנית טיפול כלשהי.

שאלות נפוצות

  • מה זה Aphtha?
    אפטה הוא מצב שכיח הגורם לכיבים כואבים בפה.בדרך כלל זה נגרם על ידי זיהום, אך יכול להיגרם גם כתוצאה ממתח או תגובה אלרגית.
  • האם הסעדים של סבתא יעילים לטיפול באפטה?
    כן, רבים מהתרופות של סבתא יעילות לטיפול באפטה.הם יכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים למצב.
  • האם יש מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להשלים תרופות מסורתיות עבור Aphtha?
    כן, ישנם מספר מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להשלים תרופות מסורתיות עבור אפטה.דבש, שמן קוקוס, מי מלח ואלוורה הם כולם מרכיבים יעילים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לאפטה.

אפטה יכול להיות מצב כואב ולא נוח, אך עם הסעדים הנכונים והמרכיבים הטבעיים, ניתן לטפל בו ביעילות.הסעדים של סבתא הם נקודת פתיחה נהדרת, אך חשוב להשלים אותם עם מרכיבים טבעיים כמו דבש, שמן קוקוס, מי מלח ואלוורה.חשוב גם להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוכנית טיפול כלשהי.למידע נוסף על המצב, בקרו ב ההגדרה של ויקיפדיה של ויקיפדיה של20 תרופות סבתא אמיתיות וגדולות לאפטה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן