דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות משקמות ומשקמות של סבתא לצביעה
daadaddaddaa dedadadeddaa ddedadadeddaa dadc daddaad dcdadddad

20 תרופות משקמות ומשקמות של סבתא לצביעה

כוחם של הסעדים של סבתא לצביעה
זה לא סוד שלסבתות יש דרך מיוחדת להקנות לנו חוכמה וידע.בין אם זה דרך סיפורים או ניסיון מעשי, סבתות הן לרוב שומרות הידע שהועברו במשך דורות.אחד הכלים החזקים ביותר שסבתות משתמשות בהן כדי להקנות את חוכמתן הוא דרך הסעדים שלהם לצביעה.כאן אנו מסתכלים על 20 מהתרופות הללו, וההשפעות המועילות שיש להם על הצביעה.

מרכיבים אורגניים

סבתות הן לרוב תומכות גדולות לשימוש במרכיבים אורגניים בסעדותיהן לצביעה.הסיבה לכך היא שמרכיבים אורגניים נקיים מכל צבעים מלאכותיים או חומרים משמרים, שיכולים להזיק לבריאותכם.שימוש במרכיבים אורגניים יכול גם לעזור לשמור על הצבעים שלך תוססים ונאמנים לגוון הטבעי שלו.כמה מהמרכיבים האורגניים הפופולריים ביותר לצביעה כוללים סלק, כורכום וחינה.

שמנים טבעיים

שמנים טבעיים הם תרופה פופולרית נוספת לצביעה המשמשת את הסבתות.שמנים טבעיים כמו שמן קוקוס, שמן שקדים ושמן זית נהדרים להזנת השיער והקרקפת, שיכולים לעזור לשמור על הצבעים שלך להיראות תוססים לאורך זמן.שמנים אלה הם גם אלטרנטיבה נהדרת למוצרים מבוססי כימיקלים, שיכולים להזיק לשיער שלך.

טיפ מועיל

כאשר משתמשים בשמנים טבעיים לצביעה, חשוב לזכור לערבב אותם עם שמן נשא כדי למנוע כל גירוי או תגובות.חלק מהשמנים הנשאים הפופולריים ביותר לצביעה כוללים שמן חוחובה, שמן ארגן ושמן אבוקדו.

תערובות צמחים

סבתות הן גם אוהדים גדולים של שימוש בתערובות צמחים לצביעה.תערובות צמחים הן דרך נהדרת להוסיף צבע טבעי לשיערך מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לצביעה כוללים רוזמרין, מרווה וקמומיל.ניתן להרתיח את עשבי התיבול הללו במים ואז להתאמץ ליצירת תערובת צמחים שניתן להשתמש בהם כדי לצבוע את השיער.

שיער ייבוש אוויר

סבתות דוגלות לעתים קרובות בשיער לייבוש אוויר לאחר הצביעה.ייבוש אוויר יכול לעזור לנעול את הצבע ולהשאיר אותו נראה תוסס לאורך זמן.זה יכול גם לעזור להפחית את משך הזמן שאתה צריך לבזבז על עיצוב השיער שלך.

טיפולי שמן חם

טיפולי שמן חם הם דרך נהדרת להזין את הקרקפת ולשמור על בריאות השיער.ידוע גם שטיפולי שמן חם מסייעים לנעול בצבע ולשמור על כך שהוא נראה תוסס לאורך זמן.סבתות ממליצות לעתים קרובות להשתמש בשמנים טבעיים כמו שמן קוקוס, שמן שקדים ושמן זית לטיפולי שמן חם.

באמצעות תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להוסיף צבע טבעי לשיערך מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.סבתות ממליצות לעתים קרובות להשתמש בתה צמחים כמו תה קמומיל, תה רוזמרין ותה מרווה.ניתן להרתיח את תה אלה ואז להתאמץ ליצירת תערובת תה צמחים שניתן להשתמש בהם כדי לצבוע את השיער.

שימוש בתמציות פרי

תמציות פירות הן תרופה פופולרית נוספת לצביעה המשמשת את הסבתות.ניתן להשתמש בתמציות פירות כדי להוסיף הדגשים עדינים לשיער מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.חלק מתמציות הפירות הפופולריות ביותר לצביעה כוללות מיץ לימון, מיץ אבוקדו ומיץ עגבניות.

שימוש בצבעים טבעיים

סבתות ממליצות לעתים קרובות להשתמש בצבעים טבעיים כמו חינה ואינדיגו לצביעה.ניתן להשתמש בצבעים טבעיים ליצירת צבעים תוססים מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.ידוע גם כי צבעים טבעיים הם לאורך זמן, כך שהצבע שלך יישאר תוסס לאורך זמן.

שימוש בשמנים אתרים

שמנים אתרים הם תרופה פופולרית נוספת לצביעה המשמשת את הסבתות.ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי להוסיף הדגשים עדינים לשיער מבלי שיצטרכו להשתמש בכימיקלים קשים.חלק מהשמנים האתריים הפופולריים ביותר לצביעה כוללים שמן לבנדר, שמן רוזמרין ושמן עץ התה.

שימוש בדבש

דבש הוא תרופה נהדרת לצביעה המשמשת את הסבתות.דבש יכול לעזור להוסיף הדגשים עדינים לשיער מבלי שתצטרך להשתמש בכימיה קשהאייקים.ידוע גם שדבש מזין את השיער והקרקפת, שיכול לעזור לשמור על הצבעים שלך להיראות תוססים לאורך זמן.

באמצעות יוגורט

יוגורט הוא תרופה פופולרית נוספת לצביעה המשמשת את הסבתות.ניתן להשתמש ביוגורט כדי להוסיף הדגשים עדינים לשיער מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.ידוע גם כי יוגורט מזין את השיער והקרקפת, שיכול לעזור לשמור על התרופות של סבתא

לצביעה

צביעה היא דרך מהנה ויצירתית לבטא את עצמך.זו יכולה להיות גם דרך נהדרת להירגע ולהיפטר.הבעיה היא, כידוע לכולנו, כי ספרי צביעה מסחריים רבים מלאים בכימיקלים ורעלים שיכולים להזיק לגופנו.למרבה המזל, ישנן אלטרנטיבות טבעיות ובטוחות רבות שהועברו מסבתותינו ועברו דורות.להלן 20 תרופות משקמות ומשקמות של סבתא לצביעה:

1.מיץ סלק

מיץ סלק הוא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע אדום תוסס שהוא בטוח הן למבוגרים והן לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.כל שעליך לעשות הוא לשלב קצת סלק טרי ומסננת את המיץ דרך מסננת או בד גבינה.

2.עורות בצל

ניתן להשתמש בעורות בצל כדי ליצור צבע צהוב מוזהב מקסים.פשוט מרתיחים את עורות הבצל במים עד שהמים הופכים לצבע זהוב עמוק.מסננים את המים והשתמשו בהם כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

3.שקיות תה

ניתן להשתמש בשקיות תה כדי להכין מגוון צבעים, החל מחומים ועד ירוקים.פשוט תלול את שקיות התה במים רותחים למשך מספר דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

4.מיץ גזר

מיץ גזר הוא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע כתום תוסס שהוא בטוח הן למבוגרים והן לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.פשוט מערבבים כמה גזר טריים ומסננים את המיץ דרך מסננת או בד גבינה.

התרופות הנוספות של סבתא לצביעה

5.מיץ תרד

מיץ תרד הוא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע ירוק תוסס שהוא בטוח גם למבוגרים וגם לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.פשוט מערבבים קצת תרד טרי ומסננים את המיץ דרך מסננת או בד גבינה.

6.אבקת כורכום

אבקת כורכום היא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע צהוב תוסס שהוא בטוח הן למבוגרים והן לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.כל שעליך לעשות הוא לערבב את האבקה עם מעט מים ולהשתמש בה כדי לצבוע את החומרים.

7.מיץ כרוב אדום

מיץ כרוב אדום הוא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע סגול תוסס שהוא בטוח למבוגרים וגם לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.כל שעליך לעשות הוא לשלב קצת כרוב אדום טרי ומסננים את המיץ דרך מסננת או בד גבינה.

8.קפה שטח

ניתן להשתמש בשטח קפה לייצור מגוון צבעים, החל מחומים ועד שחורים.כל שעליך לעשות הוא לערבב את שטחי הקפה עם מעט מים ולהשתמש בהם כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

9.פירות יער

ניתן להשתמש בגרגרים כדי ליצור מגוון צבעים, החל מוורודים לסגולים.פשוט מועכים את הגרגרים ומערבבים אותם עם קצת מים.מסננים את הנוזל והשתמשו בו כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

10.אבקת סלק

אבקת סלק היא חומר צביעה טבעי נהדר.זה יכול לשמש כדי ליצור צבע אדום תוסס שהוא בטוח הן למבוגרים והן לילדים.ניתן להשתמש בו על נייר, בד ומשטחים אחרים.כל שעליך לעשות הוא לערבב את האבקה עם מעט מים ולהשתמש בה כדי לצבוע את החומרים.

11.פטרוזיליה

ניתן להשתמש בפטרוזיליה לייצור מגוון צבעים, החל מירוקים ועד בלוז.פשוט מערבבים קצת פטרוזיליה טרייה ומסננים את המיץ דרך מסננת או בד גבינה.השתמש במיץ כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

12.סוכר מקורמל

ניתן להשתמש בסוכר מקורמל לייצור מגוון צבעים, מחוםS לשחורים.כל שעליך לעשות הוא לערבב את הסוכר המקורמל עם מעט מים ולהשתמש בו כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

13.פפריקה

ניתן להשתמש בפפריקה כדי ליצור מגוון צבעים, מתפוזים לאדומים.כל שעליך לעשות הוא לערבב את הפפריקה במים ולהשתמש בהם כדי לצבוע נייר, בד ומשטחים אחרים.

<h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן