דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות מרפאות וחשובות של סבתא לכאבי בטן והקאות
daadaddaddaa dedadadddaa dddaddddaa dadc daddaad dcdbddd d

20 תרופות מרפאות וחשובות של סבתא לכאבי בטן והקאות

הסעדים של סבתא לכאבי בטן והקאות

כאבי בטן והקאות יכולים להיות לא נוחים מאוד ולא נעימים, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות חשובות ויעילות שסבתותינו עברו אלינו.בין אם זה נובע משפעת, הרעלת מזון או משהו אחר לגמרי, הנה 20 תרופות מרפאות וסבתות חשובות שיכולות לעזור לספק הקלה מכאבי בטן והקאות.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות היעילות והידועות ביותר לכאבי בטן והקאות.התכונות האנטי דלקתיות של ג’ינג’ר עוזרות להפחתת בחילות ולהרגיע בטן מוטרדת.להכנת התה, פשוט הוסיפו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים, ותלולים למשך חמש דקות.הוסף דבש ו/או לימון אם תרצה.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.תכונותיו המרגיעות הטבעיות עוזרות להפחתת הדלקת ולהקל על בחילות.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים ושותים.

3.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מצוינת לכאבי בטן והקאות.לשומר יש תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי-דלקתיות, המסייעות להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילה.פשוט ללעוס כפית זרעי שומר טריים או יבשים או הכינו תה על ידי הוספת כפית אחת של זרעי שומר לכוס מים חמים ותלולה למשך חמש דקות.

טיפ:

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, שתו שפע של נוזלים שיעזרו להתייבש מחדש את גופכם ולמנוע התייבשות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ידועה למגוון מחלות, כולל כאבי בטן והקאות.החומצה האצטית הקיימת בחומץ סיידר תפוחים מסייעת להפחתת הדלקת ולהרגיע קיבה מוטרדת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתייה.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה נוספת לכאבי בטן והקאות.חומצת הלימון הקיימת במיץ לימון מסייעת להפחתת הדלקת ולהרגיע קיבה מוטרדת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון טרי עם כוס מים חמים ושתייה.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לכאבי בטן והקאות.התכונות האלקליות של סודה לשתייה עוזרות לנטרל חומצת קיבה ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ושתייה.

7.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן והקאות.התכונות הטבעיות האנטי-פסמודיות והאנטי-דלקתיות של מנטה עוזרות להרגיע את הקיבה המוטרדת ולהפחית את הבחילה.להכנת תה מנטה, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים ושתייה.

הסעדים של סבתא לכאבי בטן והקאות

כאבי בטן והקאות יכולים להיגרם על ידי מגוון מצבים, והם יכולים להיות כואבים ומביכים כאחד.למרבה המזל, סבתות העבירו טיפולים למחלות אלה במשך דורות.להלן 20 מהתרופות הנפוצות והיעילות ביותר של סבתא לכאבי בטן והקאות.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כטיפול יעיל לכאבי בטן והקאות.כדי להכין תרופת ג’ינג’ר, הרתיחו קצת ג’ינג’ר טרי במים למשך כעשר דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

2.מנטה

מנטה היא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה למנטה, תלול כפית של עלי מנטה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

3.קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה קמומילית, תלול כפיתאון של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

4.שומר

שומר הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופת שומר, תלול כפית זרעי שומר בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

5.ליקריץ

ליקריץ הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופת ליקריץ, תלול כפית שורש ליקוריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

6.קינמון

קינמון הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה קינמון, תלול כפית קינמון טחון בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

7.ציפורן

ציפורן הם גם תרופה יעילה לכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה ציפורנית, תלול כפית של ציפורן קרקע בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

8.Lemon Balm

Lemon Balm הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.כדי להכין תרופה של לימון, תלול כפית של עלי לימון עלים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה כורכום, תלול כפית אבקת כורכום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

11.בזיל

בזיל הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה בזיליקום, תלול כפית של עלי בזיליקום מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

12.שן הארי

שן הארי הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן והקאות.כדי ליצור תרופה שן הארי, תלול כפית של עלי שן יבש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר.שתו את התערובת מספר פעמים ביום כדי להקל על הסימפטומים.

13.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה נוספת ש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן