דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות מיושנות מעולות עם תוצאות מוכחות לשיעול יבש ומעצבן
daadaddaddaa dedddadaddaa dedaddcddaa dadd daaddadddaa deddbdd

20 תרופות מיושנות מעולות עם תוצאות מוכחות לשיעול יבש ומעצבן

שיעול הוא סימפטום שכיח של הצטננות השכיחה ומחלות נשימה אחרות.בעוד שרוב שיעורי השיעול אינם רציניים ויעלו מעצמם, הם יכולים להיות מאוד מעצבנים ומפריעים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שיכולות לעזור להקל על שיעול יבש ומעצבן.

טיפולים לשיעול

ישנם כמה טיפולים פשוטים שיכולים לעזור להקל על שיעול יבש ומעצבן.טיפולים אלה קלים למצוא, לא יקרים ויכולים להיות יעילים מאוד כאשר משתמשים בהם כראוי.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית עם היסטוריה ארוכה של שימוש להקלה בשיעול.דבש נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בגרון ומדכא את רפלקס השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית דבש אחת עם כוס מים או תה חמים.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש ומערבבים אותו לכוס מים חמים או תה.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ולדכא את רפלקס השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כפית דבש ומערבבים אותו לכוס מים חמים או תה.שתו את התערובת לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

Steam

קיטור הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ולדכא את רפלקס השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי.שים מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה כדי לשאוף את הקיטור למשך חמש עד 10 דקות.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ולדכא את רפלקס השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגרו את התערובת למשך 30 שניות.עשו זאת מספר פעמים ביום כדי לעזור להרגיע את הגרון.

תה צמחי מרפא

תה צמחים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולדכא את רפלקס השיעול.חלק מהתה הצמחיית היעילה ביותר להקלה על שיעול הם שורש קמומיל, מנטה ושורש מרשמלו.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של העשב בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה לאט כדי לעזור להרגיע את הגרון.

טיפ ייחודי

כאשר מתמודדים עם שיעול יבש ומעצבן, חשוב להישאר לחות.שתו הרבה מים לאורך היום כדי לעזור לריר דק ולשמור על גרון לח.

מסקנה

יש כמה תרופות מיושנות שיכולות לעזור להקל על שיעול יבש ומעצבן.דבש, ג’ינג’ר, לימון, קיטור, גרגר מי מלח ותה צמחים הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ולדכא את רפלקס השיעול.זכור להישאר לחות לאורך כל היום כדי לעזור לריר דק ולהשאיר את גרונך לח.

מרווה להקלה בשיעול

מרווה משמשת במשך מאות שנים כדי לספק הקלה משיעול יבש ומעצבן.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת דלקת בדרכי הנשימה.ניתן לקחת אותו כתה, גרגר או כמוסה, או להוסיף אותו לאוכל.מרווה נחשבת לפעולה כמתווה, ומסייעת לשחרר ליחה וריר מהגרון והחזה.מחקרים מצאו כי מרווה עשויה לעזור להפחית את התדירות ועוצמת השיעול.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה פופולרית להקלה על שיעול יבש ומעצבן.דבש עוזר לציפוי ולהרגיע את הגרון, ואילו לימון מכיל ויטמין C ונוגדי חמצון אחרים שיכולים לעזור להפחית את הדלקת.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון בכוס מים חמים ושותה אותו עד שלוש פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ודרכי הנשימה, ומספק הקלה משיעול יבש ומעצבן.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או כמוסה, או להוסיף אותומזון.מחקרים מצאו כי ג’ינג’ר עשוי לעזור להפחית את התדירות ועוצמת השיעול.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך פשוטה אך יעילה להקל על שיעול יבש ומעצבן.מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות אקליפטוס, לבנדר או שמן אתרי מנטה.הניחו מגבת מעל הראש והקערה ונשמו את הקיטור למשך 5-10 דקות.הקיטור יעזור לשחרר ריר ולהפחית את הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה, ויספק הקלה משיעול יבש ומעצבן.

שאלות נפוצות קשורות

מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לשיעול יבש ומעצבן?

התרופות הטבעיות הטובות ביותר לשיעול יבש ומעצבן כוללות מרווה, דבש ולימון, ג’ינג’ר, שאיפת קיטור ושורש מרשמלו.תרופות טבעיות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה משיעול יבש ומעצבן.

האם תרופות טבעיות בטוחות לשימוש לשיעול יבש ומעצבן?

כן, תרופות טבעיות בדרך כלל בטוחות לשימוש לשיעול יבש ומעצבן.עם זאת, כמה תרופות טבעיות עשויות לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן.

לסיכום, תרופות טבעיות יכולות להיות דרך בטוחה ויעילה להקל על שיעול יבש ומעצבן.מרווה, דבש ולימון, ג’ינג’ר, שאיפת קיטור ושורש מרשמלו הם כולם תרופות טבעיות מצוינות ששימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה.עם זאת, חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן, שכן חלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

Wikipedia.org מגדיר שיעול יבש ומעצבן כ”סוג שיעול המאופיין בצליל פריצה או נביחות.מגוון מצבים, כולל אלרגיות, זיהומים בדרכי הנשימה ואסטמה. “ שיעול יבש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן