דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות מיושנות המבוססות על מרכיבים טבעיים ואורגניים עבור הליקובקטר

20 תרופות מיושנות המבוססות על מרכיבים טבעיים ואורגניים עבור הליקובקטר

היתרונות של תרופות טבעיות ואורגניות עבור הליקובקטר

הליקובקטר הוא חיידקים שכיחים שנמצאים בבטן האנושית העלולים לגרום לבעיות עיכול ובעיות בריאות אחרות.חשוב לטפל במצב זה כראוי מכיוון שאם לא נותר מטופל זה יכול להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים.למרבה המזל, קיימות מגוון תרופות טבעיות ואורגניות שיכולות לעזור בטיפול בהליקובקטר ולספק הקלה מהתסמינים שלה.

תרופות אלה עשויות מרכיבים טבעיים ואורגניים, מה שאומר שהם נקיים מכימיקלים מזיקים ומחומרים מלאכותיים אחרים.רבות מהתרופות הללו זמינות ללא מרשם, מה שהופך אותן לנוחות וקלות לגישה.בנוסף, לרוב יש תרופות אלה פחות תופעות לוואי מאשר תרופות מסורתיות, מה שהופך אותן לאפשרות בטוחה יותר לטיפול בהליקובקטר.

20 תרופות מיושנות המבוססות על מרכיבים טבעיים ואורגניים עבור הליקובקטר

1.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים המסייעים לאזן את מיקרוביומה של הבטן ולקדם בריאות העיכול.נטילת פרוביוטיקה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר, כולל כאבי בטן, נפיחות וקלקוליות.

2.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כתרופה טבעית עבור הליקובקטר.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקידום ריפוי.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור הליקובקטר.יש לו תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקידום ריפוי.

4.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש זה מכבר כתרופה טבעית עבור הליקובקטר.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקדם ריפוי.

5.שום

שום הוא חומר אנטי-מיקרוביאלי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקידום ריפוי.

6.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקדם ריפוי.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקדם ריפוי.

8.מלחי אפסום

מלחי אפסום הם תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקדם ריפוי.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

12.תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

13.אומגה 3 חומצות שומן

חומצות שומן אומגה 3 הן חומרים אנטי דלקתיים טבעיים שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של הליקובקטר ולקידום ריפוי.

14.אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

15.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

16.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.

17.Goldenseal

Goldenseal הוא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

18.תמצית שורש ליקריץ

תמצית שורש ליקוריץ היא תרופה טבעית עבור הליקובקטר שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

19.DGL (DEGLYCYRRHIZILIDILIDICE LICERICE)


DGL (deglycyrrhiziled lic

תרופות מבוססות צמחים

תרופות מבוססות צמח חAVE שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל זיהומי הליקובקטר.צמחים רבים מכילים תרכובות אנטי -מיקרוביאליות חזקות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.כמה מהצמחים הפופולריים ביותר המשמשים לטיפול בזיהומים בהליקובקטר כוללים שום, זנגביל, כורכום, אורגנו ותימין.

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ידועה ששימשה לטיפול במגוון זיהומים, כולל זיהומי הליקובקטר.על פי ההערכה, הוא מכיל אליצין, בעל תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -ויראליות.ג’ינג’ר הוא גם אנטיביוטיקה טבעית פופולרית ששימשה לטיפול בזיהומי הליקובקטר.על פי ההערכה, הוא מכיל ג’ינג’רולים, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת.כורכום הוא אנטיביוטיקה טבעית פופולרית נוספת ששימשה לטיפול בזיהומים בהליקובקטר.על פי ההערכה, הוא מכיל כורכומין, בעל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות.אורגנו וטימין משמשים בדרך כלל לטיפול בזיהומים בהליקובקטר.על פי ההערכה, אורגנו מכיל קרווקרול, בעל תכונות אנטי -מיקרוביאליות, ואילו על פי ההערכה, טימין מכיל תימול, שיש לו תכונות נוגדות חמצון ואנטי -מיקרוביאליות.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא שימשו גם במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל זיהומי הליקובקטר.צמחי מרפא נפוצים המשמשים לטיפול בזיהומי הליקובקטר כוללים Echinacea, Goldenseal ושורש ליקוריץ.

על פי ההערכה, Echinacea מכיל פוליסכרידים, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים.על פי ההערכה, גולדנסיל מכיל את ברברין, שיש לו תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות.על פי ההערכה, שורש ליקוריץ מכיל גליצירריזין, שיכול לעזור להפחית את הדלקת.

טיפולים טבעיים אחרים

טיפולים טבעיים אחרים ששימשו לטיפול בזיהומי הליקובקטר כוללים פרוביוטיקה, פרביוטיקה ושמן דגים.פרוביוטיקה הם חיידקים חיים שיכולים לעזור להחזיר את איזון המיקרוביוטה של המעיים ולהילחם בזיהום.Preboiotics הם פחמימות שאינן ניתנות לעיכול שיכולות לעזור להאכיל את החיידקים המועילים במעיים ולקדם את צמיחת הפרוביוטיקה.על פי ההערכה, שמן דגים מכיל חומצות שומן אומגה 3, שיכולות לעזור להפחית דלקת.

סיכום

ניתן לטפל בזיהומים בהליקובקטר במגוון תרופות טבעיות ואורגניות.ניתן להשתמש בתרופות מבוססות צמחים, כמו שום, ג’ינג’ר, כורכום, אורגנו וטימין, כדי להילחם בזיהום.תרופות צמחיות, כמו Echinacea, Goldenseal ושורש ליקוריץ, יכולים גם לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הדלקת.טיפולים טבעיים אחרים, כמו פרוביוטיקה, פרביוטיקה ושמן דגים, יכולים גם לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הדלקת.

שאלות נפוצות

ש: האם יש תופעות לוואי הקשורות לשימוש בתרופות טבעיות ואורגניות לטיפול בזיהומים בהליקובקטר?

ת: התרופות הטבעיות והאורגניות ביותר נחשבות לבטוחות ויעילות, אך תמיד עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תרופה חדשה.לחלק מהתרופות הטבעיות והאורגניות עשויות להיות תופעות לוואי, כמו בחילה, הקאות או שלשול.

ש: מהי הדרך הטובה ביותר לקחת תרופות טבעיות ואורגניות?

ת: עדיף ליטול תרופות טבעיות ואורגניות על פי ההוראות בתווית.חשוב גם לדבר עם הרופא שלך על כל אינטראקציות אפשריות בין תרופות טבעיות ואורגניות וכל תרופות אחרות שאתה עלול לקחת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן