דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות למטבח של סבתא אמיתית ומטבח טבעי לכאבי גרון
daadaddaddaa dcdeddd dadc daddaad ddeddaaddaa ddeddd ddda

20 תרופות למטבח של סבתא אמיתית ומטבח טבעי לכאבי גרון

20 תרופות למטבח הטבעי של סבתא לכאבי גרון

גרון כואב יכול להיות לא נוח ביותר ולעשות אפילו את הפעילויות הפשוטות ביותר כמו אכילה, שתייה ודיבורים די כואבים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של כאב גרון.מהמטבח של סבתא לשלך, הנה 20 תרופות טבעיות להרגיע את גרונך.

תה חריף (או לא) תה

כוס תה חם יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון בכמה אופנים.החום והקיטור עוזרים לשחרר ריר בגרון, ואילו עשבי התיבול יכולים לעזור להפחית דלקת.נסה כמה מהשילובים הללו:

  • ג’ינג’ר, דבש ולימון
  • קמומיל, דבש ולימון
  • טימין, דבש ולימון
  • קינמון, דבש ולימון
  • פלפל קאיין, דבש ולימון

טיפ:

אם אין לך אף אחד מהמרכיבים הרשומים, אתה יכול גם להשתמש במים חמים רגילים עם כף דבש.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח חמים הוא אחד התרופות הביתיות הפופולריות ביותר לכאבי גרון.המלח מסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים בגרון.להכנת הגרגר, מערבבים 1/2 כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.לירוק את המים ולחזור כמה פעמים ביום.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לגרון כאב.החומץ מסייע בהפחתת הדלקת בגרון, בעוד שהחומצות הטבעיות יכולות לעזור להרוג חיידקים.מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 1 כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.לירוק את המים ולחזור כמה פעמים ביום.

דבש ולימון

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.לימון יש גם תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות והוא עשיר בוויטמין C, שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.מערבבים 1 כף דבש עם 1 כף מיץ לימון טרי וכוס מים חמים.גרגר למשך 30 שניות וחזור על מספר פעמים ביום.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים עם כף דבש.אכלו את התערובת כל כמה שעות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ויכול לעזור להפחית דלקת בגרון.מערבבים 1 כפית כורכום עם כוס מים חמים ומגרגל למשך 30 שניות.לירוק את המים ולחזור כמה פעמים ביום.

פלפל קאיין

לפלפל קאיין יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות.מערבבים 1/4 כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.לירוק את המים ולחזור כמה פעמים ביום.

ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים ותלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים 1 כוס כל כמה שעות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

טימין

לטימין יש תכונות אנטי -חיטוי טבעיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מערבבים 1 כפית טימין עם כוס מים חמים ותלולים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים 1 כוס כל כמה שעות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מערבבים 1 כף שורש מרשמלו עם 1 כוס מים חמים ותלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים 1 כוס כל כמה שעות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

קינמון

לקינמון תכונות אנטי -מיקרוביאליות טבעיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מערבבים 1 כפית קינמון עם 1 כוס מים חמים ותלול למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים 1 כוס כל כמה שעות כדי לעזור להרגיע את הגרון.

ציפורן

לציפורן יש תכונות אנטי -חיטוי טבעיות ויכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מערבבים 1

20 התרופות של סבתא לכאבי גרון

כאב גרון יכול להיותחוויה אומללה וקשה, אך למרבה המזל יש הרבה תרופות ביתיות וסעדים של סבתא שיכולים לעזור להרגיע את הכאב ואי הנוחות.להלן 20 מהתרופות הטבעיות הטבעיות למטבח לכאבי גרון:

1.מים חמים עם דבש ולימון

תרופה פופולרית זו ידועה בתכונות הריפוי שלה.מרתיחים כוס מים, ואז מוסיפים כף דבש אחת ומיץ לימון אחד.מערבבים ושותים תוך כדי חם.

2.חומץ תפוחים

מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.הוסף כפית דבש אחת וקמצוץ של פלפל קאיין לתרופת גרון כואבת המסייעת גם בהפחתת הדלקת.

3.גרגר מי מלח

מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומגרד למשך 15-30 שניות.לירוק את התערובת ולחזור לפי הצורך.תרופה זו מסייעת להרוג חיידקים ולהפחית נפיחות.

4.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע בתכונות הריפוי שלו במשך מאות שנים.מרתיחים כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים אחת למשך 10 דקות ואז מסננים.שתו את התערובת בעודם חמה.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון.מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס חלב חם ושותה פעמיים ביום.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לגרון כואב.מרתיחים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.

7.זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות.מרתיחים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

8.מיץ בצל

מיץ בצל יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.מחלצים את המיץ מבצל אחד ומערבבים עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת בכל שעה.

9.אלם חלקלק

אלם החלקלק ידוע בתכונות הריפוי שלו.מרתיחים כפית אחת של אבקת אלם חלקלקת בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

10.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית עוצמתית.מרסקים שתי שיני שום ומוסיפים לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום.

11.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.שתו כוס אחת של מיץ אלוורה פעמיים ביום.

12.מרווה

מרווה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון.מרתיחים כפית אחת של מרווה מיובשת בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

13.טימין

טימין הוא חיטוי ויכול לעזור להפחית את הכאב של כאב גרון.מרתיחים כפית אחת של טימין מיובש בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

14.תה מנטה

תה מנטה יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.מרתיחים כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

15.ליקריץ

ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי.מרתיחים כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

16.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית דלקת בגרון.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 15-30 שניות.

17.ציפורן

ציפורן ידועים בתכונותיהם האנטי -חיוביות.מרתיחים כפית אחת של שיני קרקע בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

18.זרעי שומר

זרעי שומר יכולים לעזור להפחית את הדלקת ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן