דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות חשובות של סבתא והכנה מהירה לשיער שבור
daadaddaddaa ddaddddaa dadc daddaad dddbdad dedddad dcdad

20 תרופות חשובות של סבתא והכנה מהירה לשיער שבור

כמעט לכולנו יש סבתות שמלאות בחוכמה על החיים, ותרופות ביתיות אינן יוצאת דופן.לסבתות יש לעתים קרובות שפע של ידע כיצד להתייחס למחלות נפוצות כמו לשיער שבור.לא רק שסבתות יכולות לתת לנו עצות מועילות, אלא שלסבתות רבות יש גם תרופות סודיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור בשיער שבור.

במאמר זה נחקור 20 תרופות של סבתא חשובות והכנות מהירות לשיער שבור.אנו נספק טיפים מועילים כיצד להשתמש כראוי בסעדים אלה.בואו נסתכל על כמה מהתרופות הנפוצות והיעילות ביותר בהן השתמשו סבתות במשך מאות שנים.

מסכות לחות

אחד התרופות הנפוצות ביותר שסבתות השתמשו בשיער שבור הוא מסכת לחות.מסכת לחות היא דרך נהדרת להחזיר את הלחות לשיער שנפגע על ידי סטיילינג וסביבת סביבתית.ישנם סוגים רבים של מסכות שניתן להשתמש בהם, כמו דבש, שמן זית, שמן קוקוס או מסכת אבוקדו.

כדי להשתמש במסיכת לחות, פשוט החל את המסכה על השיער ותן לה לשבת 15-20 דקות לפני שטיפה.זה יעזור להחזיר את הברק והרכות הטבעית של השיער.

מסכות ביצה

תרופה נפוצה נוספת בה סבתות משתמשות לעתים קרובות לשיער שבור היא מסיכת ביצה.מסכת ביצה היא דרך נהדרת לעזור להזין ולחזק את השיער, מכיוון שהחלבונים בביצה יכולים לעזור לתיקון נזק ולחדש את הלחות.

כדי להשתמש במסיכת ביצה, פשוט מערבבים ביצה אחת, כף שמן זית וכף דבש.מרחו את התערובת על השיער ונותנים לו לשבת 15-20 דקות לפני השטיפה.

טיפ ייחודי

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ממסיכת ביצה, חשוב להשתמש בביצים הטריות ביותר האפשריות.אם אתה יכול, נסה להשתמש בביצי טווח חופשי, מכיוון שהן באיכות גבוהה יותר מביצים רגילות.

טיפולי שמן חם

טיפולי שמן חם הם תרופה נהדרת נוספת בה סבתות משתמשות לעתים קרובות לתיקון שיער שבור.טיפולי שמן חם יכולים לעזור להחזיר את הלחות לשיער ולהפוך אותו לרך יותר וניתן לניהול יותר.

כדי להשתמש בטיפול בשמן חם, פשוט חיממו קצת שמן זית, שמן קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על השיער.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני שטיפה.זה יעזור להחזיר את הברק והרכות הטבעית של השיער.

שטיפת חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת שניתן להשתמש בה כדי לסייע בתיקון שיער שבור.חומץ סיידר תפוחים הוא מעצבן טבעי ויכול לעזור להחזיר את איזון ה- pH הטבעי של השיער.

כדי להשתמש בשטיפת חומץ תפוחים, מערבבים יחד חלקים שווים חומץ תפוחים ומים בבקבוק ריסוס.ריססו את התערובת על השיער ונותנים לו לשבת 15-20 דקות לפני השטיפה.זה יעזור להחזיר את הברק והרכות הטבעית של השיער.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת נוספת בה סבתות משתמשות לעתים קרובות לתיקון שיער שבור.אלוורה הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להחזיר את הברק והרכות הטבעית של השיער.

כדי להשתמש באלוורה, פשוט חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על השיער.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני שטיפה.זה יעזור להחזיר את הלחות לשיער ולהפוך אותו לרך וניתן לניהול יותר.

חלב קוקוס

חלב קוקוס הוא עוד תרופה נהדרת בה סבתות משתמשות לעתים קרובות לתיקון שיער שבור.חלב קוקוס הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להחזיר את הברק והרכות הטבעית של השיער.

כדי להשתמש בחלב קוקוס, פשוט מערבבים יחד חלקים שווים חלב קוקוס ודבש ומורחים אותו על השיער.תן לזה לשבת 15-20 דקות לפני שטיפה.זה יעזור להחזיר את הלחות לשיער ולהפוך אותו לרך וניתן לניהול יותר.

חלק 2: 20 תרופות של סבתא חשובות והכנה מהירה לשיער שבור

1.מסכות שיער טבעיות

מסכות שיער טבעיות הן אחת התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לשיער שבור.הדרך הטובה ביותר להשתמש בהם היא לערבב מרכיבים יחד כמו שמן קוקוס, דבש, שמן זית ואלואי ורה ג’ל.מרכיבים טבעיים אלה עוזרים להזין, לחות ולתקן שיער פגום.הם גם עוזרים לצמצם את פריז ולהגביר את הברק.כדי להשתמש במסיכה, מערבבים את החומרים יחד והפעילו אותה על שיערך, התחילו בשורשים ועבדו בדרך עד הקצוות.השאירו את המסכה למשך 15-20 דקות לפני שטיפה אותה.

2.חומץ תפוחים שטיפת חומץ

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיער שבור.הוא ארוז בנוגדי חמצון וויטמינים שיכולים לעזור להפחית את הקצף ולהגביר את הברק.כדי להשתמש בשטיפה, מערבבים יחד חלק אחד חומץ תפוחים ושלושה חלקים מים בבקבוק ריסוס.ריססו את התערובת על השיער שלכם ונותנים לו לשבת 5-10 דקות לפני ששטיפתם.אתה יכול להשתמש בשטיפה זו עד פעם בשבוע.

3.טיפול בשמן חם

טיפולי שמן חם הם דרך מצוינת לתקן ולהרטיב שיער פגום.כדי להשתמש בטיפול, מחממים מעט שמן קוקוס או שמן זית ועסה אותו לקרקפת ולשיער שלך.מכסים את שיערך בכובע מקלחת והשאיר את השמן דולק למשך 30 דקות לפני שטיפתו החוצה.טיפול זה צריך להיעשות פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.אידוי שיער

אידוי שיער הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיער שבור.כדי להשתמש בו, הרתיחו קצת מים והניחו אותם בקערה.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה.הקיטור יעזור לפתוח את ציפורני השיער ולאפשר לחומרים המזינים לחדור עמוק יותר לשיערך.טיפול זה צריך להיעשות פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.מסכות ביצה

מסכות ביצה הן אחת התרופות של הסבתא העתיקה ביותר לשיער שבור.ביצים ארוזות בחלבון ובחומרים מזינים חיוניים אחרים שיכולים לעזור בתיקון ולהזין שיער פגום.להכנת המסכה, מערבבים יחד שני חלבונים ובת כף שמן זית.מרחו את התערובת על שיערך והשאירו אותה למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

6.מסכות אבוקדו

מסכות אבוקדו הן עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיער שבור.אבוקדו עמוס בוויטמינים ומינרלים חיוניים שיכולים לעזור להזין ולהרטיב את שיערך.להכנת המסכה, מועכים אבוקדו אחד בשלים ומערבבים אותה עם כף שמן זית אחת.החל את המסכה על שיערך והשאיר אותה למשך 15-20 דקות לפני שטיפתה.

7.טיפול בדבש

דבש הוא חומר הומנט טבעי, כלומר הוא עוזר לשמור על לחות בשיער.זה גם ארוז בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הקצב ולהגביר את הברק.כדי ליצור את הטיפול, מערבבים יחד שתי כפות דבש עם כף שמן קוקוס.מרחו את התערובת על שיערך והשאירו אותה למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

8.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה ורה ג’ל היא התרופה של סבתא מצוינת לשיער שבור.הוא ארוז בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו שיכולות לעזור להזין ולהרטיב את שיערך.כדי להשתמש בג’ל, מערבבים יחד כף אחת של ג’ל אלוורה וכף אחת של שמן קוקוס.מרחו את התערובת על שיערך והשאירו אותה למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה של סבתא פופולרית לשיער שבור.הם ארוזים בחלבונים וחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור לתיקון שיער פגום.כדי להשתמש בזרעים, טוחנים שתי כפות של זרעי חילבה לאבקה.מערבבים את האבקה עם כף שמן קוקוס אחד ומורחים אותה על שיערך.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני ששטיפתו.

10.טיפול ביוגורט

יוגורט הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיער שבור.הוא ארוז בחלבונים וחומרים מזינים חיוניים אחרים שיכולים לעזור בתיקון ולהזין שיער פגום.כדי ליצור את הטיפול, מערבבים יחד שתי כפות יוגורט רגיל וכף דבש אחת.מרחו את התערובת על שיערך והשאירו אותה למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

מסקנה </h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן