דף הבית » תרופות סבתא » 20 תרופות אפקטיביות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים לבחילה תקופתית

20 תרופות אפקטיביות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים לבחילה תקופתית

בחילה במהלך התקופה שלך יכולה להיות גרירה אמיתית.זה לא נוח, מסיח את הדעת ויכול להקשות על היום שלך.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שהועברו מסבתות לאורך השנים שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולהפוך את התקופה שלך להיות קצת יותר נסבלת.להלן 20 תרופות אפקטיביות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים לבחילה תקופתית.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש רב עוצמה שיש לו יתרונות רבים, כולל עזרה בהקלת הבחילה.בין אם תבחרו לשתות תה ג’ינג’ר, ללעוס על שורש ג’ינג’ר טרי או לקחת טבליות ג’ינג’ר, תגלה שזה יכול לעזור להפחית את התחושה החולה הקשורה לתקופה שלך.

מי לימון

מי לימון הם דרך נהדרת לעזור להפחית את הבחילה.פשוט סוחטים מיץ לימון טרי לכוס מים חמים ולוגמים לאורך כל היום.הלימון עוזר ליישב את הבטן והמים החמים עוזרים להרפות את גופך.

טיפ:

אם אינך אוהב את הטעם של מי לימון רגילים, הוסף כפית דבש או כמה טיפות שמן מנטה כדי לתת לו טעם נעים יותר.

זרעי שומר

זרעי שומר משמשים זה מכבר לטיפול בבחילות ומחלות עיכול אחרות.פשוט ללעוס כמה זרעי שומר אחרי ארוחה או ללגום על כוס תה שומר.הזרעים מכילים אנתול, המסייע להפחתת תחושת הבחילה.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הבחילה.יש לו תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.פשוט תלול כפית קמומיל במים חמים ולוגם לאורך כל היום.

שמן לבנדר

שמן לבנדר משמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לבחילה.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לכוס מים ולוגם לאורך כל היום.ניחוח הלבנדר המרגיע יכול לעזור להקל על תחושת הבחילה.

קינמון

קינמון הוא דרך נהדרת להפחית את הבחילה.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית קינמון לכוס מים חמים ושותים לאורך כל היום.הנוזל החם יכול לעזור להרפות את גופך והקינמון יכול לעזור ליישב את הבטן.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב חזק שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.פשוט הוסף כפית שורש ג’ינסנג לכוס מים חמים ולוגמים לאורך כל היום.

אקופרסורה

אקופרסורה היא אמנות ריפוי סינית עתיקה שיכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה.כל שעליך לעשות הוא למרוח לחץ על מרכז כף היד עם האגודל למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה ולהקל על אי הנוחות שלך.

שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא שמן אתרי חזק שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.פשוט הוסף כמה טיפות שמן ציפורן לכוס מים חמים ולוגם לאורך כל היום.

תה לימון תה

תה לימון בלאם הוא דרך נהדרת להפחית את תחושת הבחילה.פשוט תלול כפית של מזור לימון בכוס מים חמים ולוגם לאורך כל היום.הניחוח המרגיע של מזור לימון יכול לעזור להקל על תחושת הבחילה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ולוגם לאורך כל היום.

תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת להפחית את תחושת הבחילה.פשוט תלול כפית מנטה בכוס מים חמים ולוגם לאורך כל היום.ניחוח המנטה המרגיע יכול לעזור להקל על תחושת הבחילה.

ג’ינג’ר אייל

ג’ינג’ר אייל הוא דרך נהדרת להפחית את תחושת הבחילה.פשוט לוגם על כוס ג’ינג’ר אייל לאורך כל היום.הג’ינג’ר עוזר ליישב את הבטן והפחמן יכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.

שקדים

שקדים הם דרך נהדרת להפחית את תחושת הבחילה.פשוט לאכול קומץ שקדים לאורך כל היום.השומנים הבריאים בשקדים יכולים לעזור ליישב את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.

שמן אתרי קמומיל

שמן אתרי קמומיל הוא דרך נהדרת להפחית את התחושה שלבחילה.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה

הסעדים של סבתא לבחילה במהלך התקופה שלך

בחילה תקופתית יכולה להיות לא נעימה במיוחד ונשים רבות מחפשות תרופות טבעיות שיעזרו להקל על הסימפטומים שלהן.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שהועברו מדור לדור.להלן 20 תרופות אפקטיביות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים שיכולים לעזור להקל על בחילה בתקופה.

תה צמחי מרפא

תה צמחים יכול להיות דרך נהדרת לעזור להקל על בטן נסערת.תה כמו ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ותה ירוק יכולים לעזור כולם להפחית בחילות ולהרגיע את הבטן.האפקט החם והמרגיע של התה יכול לעזור להרפות את גופך ולהפחית את כל תחושות הבחילה.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, מנטה וג’ינג’ר יכולים להועיל מאוד בהקלת בחילות במהלך התקופה שלך.אתה יכול להשתמש במפזר כדי לפזר את השמנים באוויר או שאתה יכול לערבב כמה טיפות עם שמן נשא ולהחיל אותו על נקודות הדופק שלך.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.אתה יכול לקחת ג’ינג’ר בצורות רבות כמו תה, כמוסות או כתוסף.אתה יכול גם לנסות להוסיף ג’ינג’ר טרי לאוכל שלך או להכין אייל או מיץ ג’ינג’ר.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי עתיקה הכרוכה ביישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף כדי להקל על הכאב והמתח.החלת לחץ על נקודת הנייגואן, שנמצאת על פרק כף היד שלך בין האינדקס לאצבעות האמצעיות שלך, יכולה לעזור להקל על בחילה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הבחילה על ידי עזרה באיזון רמת החומציות בבטן.אתה יכול לערבב כף של חומץ תפוחים עם כוס מים ולשתות אותו לפני הארוחות או כשאתה מתחיל להרגיש רועש.

ג’ינג’ר אייל

ג’ינג’ר אייל הוא תרופה פופולרית לבחילה בגלל השפעתו המרגיעה.אתה יכול לקנות ג’ינג’ר אייל בחנות או להכין משלך בבית עם ג’ינג’ר טרי ומים נוצצים.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לבחילה בגלל השפעתו המרגיעה והמרגיעה.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת שיכולה לעזור להפחית את הבחילה.

מי לימון

מי לימון יכולים לעזור להפחית בחילה על ידי עזרה באיזון רמת החומציות בבטן.שתיית כוס מים לימון חמים יכולה לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את כל תחושות הבחילה.

שומר

שומר שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילות ולהקל על בטן נסערת.אתה יכול לקחת שומר בצורת תה או קפסולה או שתוכל להוסיף אותו לאוכל שלך.

ציפורן

ציפורן שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הבחילה.אתה יכול לקחת ציפורן בצורת תה או קפסולה או שתוכל להוסיף אותו לאוכל שלך.

קרח כתוש

קרח כתוש יכול לעזור להפחית את הבחילה על ידי קירור גופך למטה.אתה יכול לשתות כוס קרח כתוש או שאתה יכול לשים קצת קרח כתוש על הלשון שלך ולתת לו להמיס לאט לאט לפה שלך.

יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה שיכול לעזור להפחית את הבחילה.אכילת יוגורט רגיל יכולה לעזור להחזיר את החיידקים הבריאים בבטן שיכולים לעזור להפחית בחילה.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לבחילה בגלל השפעתו המרגיעה.אתה יכול לקחת קינמון בצורת תה או כמוסה או שתוכל להוסיף אותו לאוכל שלך.

סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית בחילה על ידי עזרה באיזון ה- pH בבטן.אתה יכול לערבב כפית סודה לשתייה עם כוס מים ולשתות אותה כשאתה מתחיל להרגיש מפואר.

פפאיה

אכילת פפאיה יכולה לעזור להפחית בחילה בגלל אנזימי העיכול הטבעיים שלה.פפאיה יכולה לעזור לפרק מזון במהירות רבה יותר בבטן שיכולה לעזור להפחית את הבחילה.

סיד

סיד יכול לעזור להפחית בחילה על ידי עזרה באיזון רמת החומציות בבטן.אתה יכול לשתות כוס מים סיד חמים או שאתה יכול לאכול כמה פרוסות סיד.

כמון

כמון הוא תרופה פופולרית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן