דף הבית » תרופות סבתא » 20 התרופות של סבתא עתיקה ושימושית לנשימה רעה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadaaddad ddaddeddaddaa dcdadadded

20 התרופות של סבתא עתיקה ושימושית לנשימה רעה

נשימה רעננה היא סימן לבריאות טובה

נשימה רעה היא בעיה שכיחה העלולה לגרום למבוכה ואי נוחות.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים, כולל היגיינת הפה לקויה, מצבים רפואיים מסוימים ובחירות באורח החיים.למרבה המזל, ישנם תרופות רבות שיכולות לעזור להפחית נשימה רעה.חלקם שימשו במשך מאות שנים, בעוד שאחרים מודרניים יותר.במאמר זה נחקור 20 תרופות של סבתא עתיקה ושימושית לנשימה רעה.

תרופות נשימה רעות

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עממית פופולרית לנשימה רעה.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת החיידקים הגורמים לנשימה רעה.כדי להשתמש בו, דלל כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים אחת.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותה החוצה.עשו זאת פעמיים ביום, והקפידו לשטוף את הפה שלכם במים רגילים אחר כך.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית נוספת לנשימה רעה.זה עובד על ידי נטרול החומצות בפה, המסייע בהפחתת החיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים.יש לשטוף את הפה שלך עם התערובת, ואז ירק אותו החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

3.ציפורן

ציפורן הם תבלין ארומטי ששימש לטיפול בנשימה רעה במשך מאות שנים.זה עובד על ידי הריגת חיידקים והפחתת דלקת.כדי להשתמש בו, תלול כפית ציפורן בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת, ואז השתמשו בה כשטיפת פה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

4.מי מלח

מי מלח הם תרופה פשוטה ויעילה לנשימה רעה.זה עובד על ידי הפחתת חיידקים וניקוי הפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.יש לשטוף את הפה שלך עם התערובת, ואז ירק אותו החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה מסורתית לנשימה רעה.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת חיידקים והתרעננות הנשימה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותה החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

לנשימה טווחת במיוחד, נסה לשלב חלקים שווים של מיץ לימון וסודה לשתייה ולהשתמש בו כשטיפת פה.זוהי תרופה יעילה במיוחד לנשימה רעה הנגרמת על ידי מצבים רפואיים מסוימים.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי המשמש במשך מאות שנים כתרופה לנשימה רעה.זה נחשב לעבוד על ידי הריגת חיידקים והפחתת דלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותה החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

7.קינמון

קינמון הוא תבלין ארומטי שיכול לעזור להפחית נשימה רעה.זה עובד על ידי הריגת חיידקים והתרעננות הנשימה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית קינמון אחת בכוס מים חמים.גרגר עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותה החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

8.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב ארומטי נוסף שיכול לעזור להפחית נשימה רעה.זה עובד על ידי הריגת חיידקים והתרעננות הנשימה.כדי להשתמש בו, תלול קומץ פטרוזיליה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת, ואז השתמשו בה כשטיפת פה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

9.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין ארומטי שיכול לעזור להפחית נשימה רעה.זה עובד על ידי הריגת חיידקים והתרעננות הנשימה.כדי להשתמש בו, תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת, ואז השתמשו בה כשטיפת פה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

10.שומר

שומר הוא עשב ארומטי ששימש לטיפול בנשימה רעה במשך מאות שנים.זה עובד על ידי הריגת חיידקים והתרעננות הנשימה.כדי להשתמש בו, תלול כפית זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת, ואז השתמשו בה כשטיפת פה.עשה זאת פעם או פעמיים ביום.

7.ציפורן

ציפורן הם אחד התרופות היעילות ביותר לנשימה רעה, בגלל האנטיספטי החזק שלו ואנטיבתכונות אקטריאליות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת ייצור החיידקים בפה הגורמים לנשימה רעה.ניתן ללעוס ישירות או להשתמש בתה או בגרגר כדי לעזור לרענן את נשימתך.

כיצד להשתמש בציפורן לנשימה רעה

 • ללעוס ציפורן אחת או שתיים ישירות כשאתה מבחין בנשימה רעה.
 • מערבבים כפית אחת של שיני טחון עם כוס מים רותחים.אפשרו לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים והשתמשו בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של ציפורן, כפית אחת של אבקת קינמון, כפית אבקת קר, קמצוץ מלח סלע וכוס מים רותחים.אפשרו לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים והשתמשו בו כגרגר.

8.זרעי שומר

זרעי שומר ידועים בארומה החזקה ובטעם המתוק שלה.הם מכילים אנתול, תרכובת המסייעת להפחתת נשימה רעה.ידוע גם שזרעי שומר מסייעים בהפחתת דלקת, מה שיכול לעזור להפחית את ייצור החיידקים הגורמים לנשימה רעה.

כיצד להשתמש בזרעי שומר לנשימה רעה

 • ללעוס כפית זרעי שומר לאחר הארוחות.
 • מערבבים כפית זרעי שומר, כפית זרעי כוסברה וכפית זרעי הל.מרתיחים את התערובת בכוס מים.אפשרו לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים והשתמשו בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של זרעי שומר, כפית אניזים אחת וכפית אחת של ציפורן.מרתיחים את התערובת בכוס מים.אפשרו לו לתלול למשך 10 דקות.מסננים והשתמשו בו כגרגר.

9.מיץ לימון

ידוע כי מיץ לימון הוא תרופה מצוינת לנשימה רעה בגלל תכולתו החומצית.זה עוזר להפחית את ייצור החיידקים בפה, שיכולים לעזור להפחית נשימה רעה.מיץ לימון יכול לשמש גם כמרכיב בגרגר לנשימה רעה.

כיצד להשתמש במיץ לימון לנשימה רעה

 • מערבבים כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים.השתמש בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של מיץ לימון, כפית דבש אחת וכפית אחת של סודה לשתייה.השתמש בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של מיץ לימון, כפית אחת של חומץ סיידר תפוחים, וכפית מלח אחת.השתמש בו כגרגר.

10.תה ירוק

ידוע ש

תה ירוק בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות חמצון המסייעות להפחתת נשימה רעה.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת ייצור החיידקים בפה, שיכולים לעזור להפחית נשימה רעה.תה ירוק יכול לשמש כגרגר או כמרכיב בגרגר.

כיצד להשתמש בתה ירוק לנשימה רעה

 • חלו כוס תה ירוק והשתמשו בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של תה ירוק, כפית דבש אחת וכפית אחת של סודה לשתייה.השתמש בו כגרגר.
 • מערבבים כפית אחת של תה ירוק, כפית אחת של מיץ לימון וכפית מלח אחת.השתמש בו כגרגר.

סיכום

נשימה רעה היא בעיה מביכה שעלולה להיות קשה להיפטר ממנה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות המשמשות במשך מאות שנים כדי לסייע במאבק בנשימה רעה.מציפורן לזרעי שומר, מיץ לימון לתה ירוק, 20 התרופות של סבתא עתיקה ושימושית אלה לנשימה רעה יכולים לעזור לך להיפטר מהנשימה הרעה שלך ולהרחיק אותה.

שאלות נפוצות

מהי התרופה היעילה ביותר לנשימה רעה?

התרופה היעילה ביותר לנשימה רעה היא לתרגל היגיינת אוראלית טובה, כמו צחצוח שיניים פעמיים ביום, לחוט דנטלי באופן קבוע, ושימוש במגרד לשון.בנוסף, תרופות טבעיות כמו ציפורן,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן