דף הבית » תרופות סבתא » 20 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ושימושיות לאבני כליות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddadde

20 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ושימושיות לאבני כליות

מהן אבני כליות?

אבנים בכליות הן מרבצי מינרלים קשים הנוצרים בתוך הכליה או בדרכי השתן.הם יכולים לגרום לכאבים קיצוניים ואי נוחות כאשר הם עוברים בדרכי השתן, ואם נותרו ללא טיפול, עלולים לגרום נזק קשה לכליות.על פי המכון הלאומי לסוכרת ומחלות עיכול וכליות, כעשרה אחוזים מהאנשים בארצות הברית יפתחו אבן כליות במהלך חייהם.

הסעדים של סבתא לאבני כליות

למרות שישנם מספר טיפולים רפואיים זמינים לאבני כליות, ישנם גם תרופות טבעיות רבות ששימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול ולמנוע היווצרות אבני כליה.החל בתה צמחים ועד מגבלות תזונה, הנה 20 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ושימושיות לאבני כליות.

1.מים

התרופה החשובה ביותר לאבני כליות היא להישאר לחות.שתיית מים רבים עוזרת לשטוף רעלים מהגוף ולמנוע היווצרות אבנים חדשות.מכוון לפחות 8 כוסות מים ביום.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לאבני כליות.תכולת חומצת לימון עוזרת לפרק את האבנים ולהקל על העברת.שתו כוס מיץ לימון סחוט טרי מעורבב עם מים חמים בכל בוקר על בטן ריקה.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים עוזר לפרק את האבנים ולהקל עליהם לעבור.מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

4.תה שורש שן הארי

תה שורש שן הארי הוא תרופה נהדרת לאבני כליות מכיוון שהוא מסייע לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הדלקת.הכינו תה על ידי הרתחת כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

5.מיץ רימון

מיץ רימונים הוא תרופה מצוינת לאבני כליות מכיוון שהוא עוזר לפרק את האבנים ולהקל על העברת.שתו שתי כוסות מיץ רימון כל יום.

6.עלי בזיליקום

ידוע כי עלי בזיליקום בעלי תכונות אנטי דלקתיות ומשתן המסייעות לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הכאב הנגרם מאבני כליה.ללעוס 10 עד 15 עלי בזיליקום כל בוקר על בטן ריקה.

7.תה עלה סרפד

תה עלים סרפד הוא תרופה נהדרת לאבני כליות מכיוון שהוא עוזר לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הדלקת.הכינו תה על ידי הרתחת כפית אחת של עלי סרפד בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

8.תה סוס

ידוע כי תה סוס זנב יש תכונות משתן המסייעות לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הכאב הנגרם מאבני כליות.הכינו תה על ידי הרתחת כפית סוס אחת בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

9.מרק שעועית כליה

מרק שעועית בכליות הוא תרופה נהדרת לאבני כליות מכיוון שהיא מסייעת לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הדלקת.מרתיחים כוס שעועית כליות בארבע כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את המרק פעמיים או שלוש ביום.

10.מיץ סלרי

מיץ סלרי הוא תרופה יעילה לאבני כליות מכיוון שהוא עוזר לפרק את האבנים ולהקל על העברת.שתו כוס מיץ סלרי סחוט טרי מעורבב עם מים חמים בכל בוקר על בטן ריקה.

11.מיץ אבטיח

מיץ אבטיח הוא תרופה נהדרת לאבני כליות מכיוון שהוא עוזר לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הדלקת.שתו שתי כוסות מיץ אבטיח בכל יום.

12.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה מצוינת לאבני כליות שכן הם עוזרים לשטוף רעלים מהגוף ולהפחית את הכאב הנגרם מאבני כליות.שתו שתי כוסות מי קוקוס מדי יום.

13.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לאבני כליות מכיוון שהוא עוזר לפרק את האבנים ולהקל על העברת.הכינו תה ברתיחהכפית ג’ינג’ר אחת בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

14.Pars

חלק 2: תרופות ביתיות לאבני כליות

אבני כליות הן תופעה שכיחה בקרב מבוגרים ויכולות להיות כואבות מאוד.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ואף למנוע היווצרות אבנים חדשות.להלן עשרים תרופות ביתיות שהוכחו כמסייעות באבני כליות.

1.לשתות הרבה מים

שתיית מים רבים יכולה לעזור לשטוף את כל האבנים שעלולות להתרומם בכליה.מומלץ לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום כדי לעזור לשטוף את האבנים ולהקטין את גודלם.שתיית מי לימון יכולה להועיל גם מכיוון שהם עוזרים לפרק את האבנים ולהקל עליהם לעבור.

2.מיץ פטרוזיליה ומיץ לימון

מיץ פטרוזיליה וגם מיץ לימון יכולים לעזור לפרק אבני כליות.שתיית תערובת של שני המיצים הללו יכולה לעזור להמיס את האבנים ולהקל על העברתם.שתיית תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים ולהקל על כל הכאב הקשור אליהם.

3.חומץ תפוחים

הוכח כי

חומץ תפוחים עוזר לפרק אבני כליה, כמו גם להפחית את הכאב הקשור אליהם.שתיית תערובת של שתי כפות של חומץ סיידר תפוחים וכוס מים אחת יכולה לעזור להקל על הכאב ולמנוע יצירת אבנים נוספות.יש לצרוך תערובת זו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוכח כמסייע בהפחתת גודל אבני הכליה ומונע מהיווצרותם.שתיית תה העשוי משורש שן הארי יכולה לעזור לשטוף את כל האבנים הקיימות ולהפחית את הכאב הקשור אליהם.שתיית תה זה פעמיים עד שלוש ביום יכולה לעזור למנוע יצירת אבנים חדשות.

5.שעועית כליות

אכילת שעועית כליות יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים הקיימות ולמנוע יצירת אבנים חדשות.אכילת כוס שעועית כליה מבושלת מדי יום יכולה לעזור לפרק את האבנים הקיימות ולהפחית את הכאב הקשור אליהם.אכילת שעועית כליות יכולה גם לעזור להפחית את הגודל הכללי של האבנים ולהקל על העברתם.

6.מיץ סלרי

מיץ סלרי הוכח כמסייע בהפחתת גודל אבני הכליה ולהקל עליהם לעבור.שתיית כוס מיץ סלרי כל יום יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים ולהקל על העברתם.מיץ זה יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבנים ולמנוע יצירת אבנים חדשות.

7.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום יכולים לעזור להפחית את גודל אבני הכליה ולהקל עליהם לעבור.אכילת קומץ עלי בזיליקום טריים מדי יום יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים ולהקל עליהם לעבור.זה יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבנים ולמנוע יצירת אבנים חדשות.

8.מיץ רימון

מיץ רימון הוכח כמסייע בהפחתת גודל אבני הכליה ולהקל עליהם לעבור.שתיית כוס מיץ רימון כל יום יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים ולהקל על העברת.מיץ זה יכול גם לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבנים ולמנוע יצירת אבנים חדשות.

9.אבטיח

אבטיח יכול לעזור להפחית את גודל האבנים הקיימות ולמנוע יצירת אבנים חדשות.אכילת כוס אבטיח מתוקים מדי יום יכולה לעזור בפירוק האבנים הקיימות ולהפחית את הכאב הקשור אליהם.אכילת אבטיח יכולה גם לעזור להפחית את הגודל הכללי של האבנים ולהקל עליהם לעבור.

10.שמן קיק

הוכח כי שמן קיק הוכח כמסייע בהפחתת גודל אבני הכליה ולהקל על העברת.שתיית תערובת של שתי כפות שמן קיק וכוס מים אחת יכולה לעזור להפחית את גודל האבנים ולהקל עליהןלַעֲבוֹר.יש לצרוך תערובת זו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

אבני כליות יכולות להיות כואבות מאוד ויכולות לגרום לאי נוחות רבה.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ואף למנוע היווצרות אבנים חדשות.שותה הרבה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן