דף הבית » תרופות סבתא » 20 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומשקמות לריח זיעה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddedada

20 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומשקמות לריח זיעה

ריח זיעה: הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות

אין להכחיש שריח זיעה יכול להיות מביך ולא נוח.ריח זיעה נגרם על ידי חיידקים החיים על העור וניזונים מזיעה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות קלות וטבעיות להפחתת ולחסל ריח זיעה, שרבים מהם מועברים לאורך דורות.להלן 20 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומשקמות לריח זיעה עם שימוש נכון.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דאודורנט טבעי ואנטיספטי שניתן להשתמש בה כדי להפחית ולחסל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים, ומרחי את העיסה על האזור המושפע.אפשר לעיסה להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ומעורב שניתן להשתמש בו כדי לחסל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור הפגוע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ומעורב שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב שמן עץ תה חלק אחד עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור הפגוע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא למרוח את לוז המכשפה ישירות על האזור המושפע, ואפשר לו להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ומעורב שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד מיץ לימון עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור המושפע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.חומץ לבן

חומץ לבן הוא חומץ טבעי ואנטיספטי שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור הפגוע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.עמילן תירס

עמילן תירס הוא דאודורנט טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד עמילן תירס עם שני חלקים מים, ומרחי את העיסה על האזור הפגוע.אפשר לעיסה להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.אבקת אלום

אבקת אלום היא חיטוי טבעי ומעורר שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב אבקת אלום חלק אחת עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור המושפע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.אבקת בורקס

אבקת בורקס היא חיטוי טבעי ומעורר שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב אבקת בורקס חלק אחד עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור הפגוע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.Wosewater

מי רודים הם חיטוי טבעי ומעורר שימושי שניתן להשתמש בו כדי להפחית ולבטל ריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד עם מי רודים עם שני חלקים מים, ומרחי את התערובת על האזור המושפע.אפשר לתערובת להתייבש לפני השטיפה במים פושרים.חזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל

חשוב לזכור להימנע משימוש קשהסבונים וחומרי ניקוי באזור הפגוע, מכיוון שהם יכולים לעצבן את העור ולהחמיר את הריח.במקום זאת

חלק 2: תרופות סבתות נוספות עם תוצאות ריח זיעה מוכחות

הסעדים של סבתות קיימים כבר מאות שנים, והועברו לדורות של משפחות.תרופות אלה מספקות תוצאות טבעיות ומשקמות לריח זיעה ללא צורך בכימיקלים קשים וניחוחות מלאכותיים.להלן כמה תרופות נוספות לנסות:

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מרכיב רב -תכליתי להפליא וניתן להשתמש בו במגוון דרכים להפחתת ריח זיעה.אתה יכול למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע או לערבב אותו עם מים ולרסס אותו על הבגדים שלך.חשוב לציין כי עדיף להשתמש בחומץ תפוחים טבעי ולא מסונן לתוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה יעילה נוספת לריח זיעה.התכונות האנטי -מיקרוביאליות והאנטי -פטריות של שמן עץ התה הופכות אותו לאופציה נהדרת להסרת החיידקים העלולים לגרום לריח גוף.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם מעט מים ומרחי ישירות על העור או הבגדים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אפשרות נהדרת להפחתת ריח זיעה.פשוט מערבבים כמה כפות סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על העור והשאיר אותו עד 10 דקות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ לימון

התכונות החומציות של מיץ לימון הופכות אותו לתרופה נהדרת לריח זיעה.כל שעליך לעשות הוא לטבול כדור כותנה במיץ לימון כלשהו ומרחי אותו ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם לערבב אותו עם מים ולרסס אותו על הבגדים שלך.הקפד להשתמש במיץ לימון טרי, מכיוון שהזן בבקבוקים יכול להכיל ניחוחות מלאכותיים וכימיקלים.

מי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה נוספת לריח זיעה.פשוט מערבבים כמה כפות מלח בכוס מים חמים ומערבבים עד שהם מתמוססים.טבלו כדור כותנה במי המלח ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ וסודה לשתייה

ניתן להשתמש ב

חומץ וסודה לשתייה יחד כדי להפחית את ריח הזיעה.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של חומץ וסודה לשתייה ומרחים ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.חזור על תהליך זה כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

התרופות של סבתות מספקות תוצאות טבעיות ומשקמות לריח זיעה ללא צורך בכימיקלים קשים וניחוחות מלאכותיים.כמה תרופות נוספות לנסות כוללות חומץ תפוחים, שמן עץ התה, סודה לשתייה, מיץ לימון, מי מלח ותערובת של חומץ וסודה לשתייה.הקפד להשתמש במרכיבים טבעיים ולא מסוננים לתוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

  • האם אוכל להשתמש במיץ לימון שנקנה בחנות במקום מיץ לימון טרי המנומס?
    כן, אתה יכול להשתמש במיץ לימון שנקנה בחנות, אך הוא עשוי להכיל ניחוחות מלאכותיים וכימיקלים שיכולים להזיק לעור שלך.עדיף להשתמש במיץ לימון טרי עם התוצאות הטובות ביותר.
  • האם אני צריך להשתמש בחומץ תפוחים טבעי ולא מסונן?
    כן, עדיף להשתמש בחומץ תפוחים טבעי ולא מסונן לתוצאות הטובות ביותר.חומץ תפוחים מסונן עשוי להכיל תוספים וחומרים משמרים שיכולים להזיק לעור שלך.

הסעדים של סבתות הם דרך יעילה וטבעית להפחית ריח זיעה ללא צורך בכימיקלים קשים וניחוחות מלאכותיים.עם המרכיבים הנכונים ושימוש נכון, תרופות אלה יכולות לספק תוצאות מתמשכות ומשקמות.למידע נוסף על <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/granהאפשרויות שלך ומצא את התרופה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן