דף הבית » תרופות סבתא » 20 התרופות של סבתא משקמת המבוססות על מרכיבים טבעיים לקקי

20 התרופות של סבתא משקמת המבוססות על מרכיבים טבעיים לקקי

היתרונות של הסעדים של סבתא לפופ

קקי הוא חלק הכרחי מחיינו, וזה יכול להיות לא נוח ומביך.למרבה המזל, הסבתות שלנו משתמשות בתרופות טבעיות כדי להקל על אי הנוחות של קקי ומצבי אמבטיה מביכים במשך מאות שנים.להלן 20 תרופות משקמות המבוססות על מרכיבים טבעיים שיכולים לעזור להקל על תסמיני הקקי.

1.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה שיכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים.אכילת כוס יוגורט ביום יכולה לסייע בהפחתת עצירות ויכולה לשפר את מצבה של מערכת העיכול.בנוסף, יוגורט יכול לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.החומץ מסייע באיזון רמת החומציות של הקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני הגז והנפיחות.בנוסף, חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח כדי לעבור דרך מערכת העיכול.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על עצירות וגז.שתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ולהפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח כדי לקקי לעבור במערכת העיכול.

4.PRUNES


שזיפים מיובשים הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.אכילת קומץ שזיפים מיומנים ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את משך הזמן שנדרש כדי שהקקי יעבור במערכת העיכול.בנוסף, שזיפים מיובשים יכולים לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.

5.זרעי פשתן

זרעי פשתן היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.אכילת כפית זרעי פשתן קרקע ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, זרעי פשתן יכולים לסייע בהפחתת משך הזמן שלוקח לקקי לעבור במערכת העיכול.

6.מים

מים הם חלק מהותי מתזונה בריאה ויכולים לעזור להפחית את העצירות.שתיית מים רבים ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, מים יכולים לסייע בהפחתת משך הזמן שלוקח לקקי לעבור במערכת העיכול.

7.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.שתיית כוס מיץ אלוורה ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, מיץ אלוורה יכול לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח כדי לעבור את מערכת העיכול.

8.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על עצירות.אכילת כפית דבש ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, דבש יכול לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח כדי לעבור את מערכת העיכול.

9.Psyllium Husk

קליפת Psyllium היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על עצירות.אכילת כפית של קליפת פסיליום ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, קליפת Psyllium יכולה לסייע בהפחתת משך הזמן שלוקח לקקי לעבור במערכת העיכול.

10.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.שתיית כפית שמן קיק ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתכווצויות ויכולה לעזור להפחית את אי הנוחות של הגז והנפיחות.בנוסף, שמן קיק יכול לסייע בהפחתת משך הזמן שלוקח לקקי לעבור במערכת העיכול.

11.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפגת עצירות.אכילת כף שמן קוקוס ביום יכולה לעזור להפחית את חומרת התכווצויות ו- Cעזרה בהפחתת אי הנוחות של גז ונפיחות.בנוסף, שמן קוקוס יכול לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח כדי לעבור את מערכת העיכול.

12.תה קמומיל

תה קמומיל הוא

11.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית לבעיות קקי.הם עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים להגדיל את עיקר הצואה, מה שמקל על מעבר.בנוסף, מדובר בסיוע עיכול טבעי ויכולים לעזור להפחית גז, נפיחות והתכווצויות הקשורות לעצירות.ניתן לצרוך אותם בצורה של תה, או פשוט ללעוס אותם בעצמם.

כיצד להשתמש ב

להכנת תה שומר, תלול כפית אחת מהזרעים בכוס מים רותחים למשך 5-10 דקות.מסננים ושותים 1-2 כוסות ביום.לחלופין, פשוט ללעוס כפית של הזרעים מדי יום.

12.PRUNES

שזיפים מיובשים הם תרופה מסורתית לעצירות.הם עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים להוסיף בתפזורת לצואה ולהקל על המעבר.יתר על כן, הם מכילים סורביטול, משלשלן טבעי שמעורר את המעי ועוזר להעביר שרפרף דרך מערכת העיכול.

כיצד להשתמש ב

אכלו 5-10 שזיפים מיומנים מדי יום.לחלופין, הכינו מיץ גיזום על ידי מיזוג שזיפים משופעים עם מעט מים.שתו 1-2 כוסות ביום.

13.Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא סיב מסיס המסייע להוסיף בתפזורת לצואה ולהקל על המעבר.זה עוזר למשוך מים למעי, המרכך את הצואה ומקל על המעבר.זה נחשב גם לסייע בהאיץ את תהליך העיכול.

כיצד להשתמש ב

מערבבים 1-2 כפיות קליפת פסיליום בכוס מים ושותים 1-2 פעמים ביום.חשוב לשתות הרבה מים בעת נטילת קליפת פסיליום.

14.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם מקור עשיר לסיבים תזונתיים, המסייע להוסיף בתפזורת לצואה ולהקל על המעבר.הוא מכיל גם חומצות שומן חיוניות, המסייעות לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי.ניתן לצרוך אותו בצורה של זרעי טחון, שמן או ארוחה.

כיצד להשתמש ב

הוסף 1-2 כפות זרעי פשתן לשייק, יוגורט או שיבולת שועל.לחלופין, מערבבים 1-2 כפיות זרעי פשתן טחונים בכוס מים ושותים 1-2 פעמים ביום.

15.מיץ אלוורה

אלוורה הוא משלשל טבעי המסייע לעורר את המעי ולהעביר שרפרף דרך מערכת העיכול.הוא מכיל גם ויטמינים ומינרלים חיוניים רבים המסייעים לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי.ניתן לצרוך אותו בצורה של מיץ או ג’ל.

כיצד להשתמש ב

שתו 1-2 כוסות מיץ אלוורה מדי יום.לחלופין, מערבבים 1-2 כפיות של ג’ל אלוורה בכוס מים ושותה 1-2 פעמים ביום.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בבעיות קקי במשך מאות שנים.תרופות אלה כוללות שימוש בצמחי מרפא ותבלינים כמו ג’ינג’ר, כמון, מנטה וזרעי שומר, כמו גם צריכת פירות כמו שזיפים שזיפים וזרעי פשתן.בנוסף, ניתן לצרוך מיץ אלוורה או ג’ל כדי לעזור לעורר את המעי ולהעביר שרפרף דרך מערכת העיכול.כל הסעדים הללו בטוחים ויעילים, וניתן לשלב אותם בקלות בתזונה היומית שלך.

שאלות נפוצות

ש: האם תרופות אלה בטוחות לכולם?

א: למרות שתרופות אלה בדרך כלל בטוחות לכולם, חשוב לדבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש בהם, במיוחד אם אתה בהריון, מניקה או יש לך מצב רפואי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן