דף הבית » תרופות סבתא » 20 התרופות והתרופות של סבתא רפואית לעורקים

20 התרופות והתרופות של סבתא רפואית לעורקים

20 התרופות והתרופות של סבתא רפואית עבור עורקים

עם כניסת הרפואה המודרנית, לעתים קרובות נשכחו התרופות הטבעיות של אבותינו.עם זאת, עדיין ישנם תרופות פשוטות רבות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור לשמור על העורקים שלנו בריאים ולתפקד כראוי.להלן 20 תרופות ותרופות של סבתא רפואית עבור עורקים בהם תוכלו להשתמש בכדי לעזור לשמור על העורקים שלכם בריאים ותפקדו בצורה אופטימלית.

1.אכלו מזונות עשירים בסיבים תזונתיים

סיבים עוזרים לשמור על בריאות העורקים שלך על ידי הורדת רמות הכולסטרול ומניעת הצטברות רובד בעורקים.אכילת מזונות עשירים בסיבים תזונתיים כמו שיבולת שועל, פירות וירקות היא אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על בריאות העורקים שלך.

2.הימנע משומני טרנס

שומני טרנס נמצאים במזונות רבים מעובדים ומטוגנים.שומנים לא בריאים אלה יכולים לגרום להצטברות פלאק בעורקים, מה שמוביל לסיכון מוגבר לשבץ מוחי והתקף לב.הימנעות משומני טרנס היא צעד חשוב בשמירה על בריאות העורקים שלך.

3.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית קבועה עוזרת לשמור על בריאות העורקים שלך על ידי קידום זרימת דם בריאה והפחתת הסיכון להצטברות פלאק בעורקים.שואפים לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה בכל יום כדי לעזור לשמור על העורקים שלך בבריאות טובה.

4.להפסיק לעשן

עישון יכול להוביל להצטברות פלאק בעורקים, כמו גם לסיכון מוגבר לשבץ ולהתקף לב.הפסקת עישון היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על העורקים שלך בריאים ולתפקד כראוי.

5.אכלו יותר חומצות שומן אומגה 3

חומצות שומן של אומגה 3 חשובות לשמירה על בריאות העורקים שלך ולתפקד כראוי.אכילת מזונות עשירים באומגה 3 כמו סלמון, טונה ואגוזי מלך יכולה לעזור להפחית את הדלקת בעורקים ולהפחית את הסיכון להצטברות פלאק.

6.להפחית את רמות הלחץ

מתח יכול להוביל לדלקת בעורקים, מה שעלול להוביל לסיכון מוגבר לשבץ מוחי והתקף לב.מציאת דרכים להפחתת לחץ היא חלק חשוב בשמירה על בריאות העורקים שלך.

7.הגבל את צריכת האלכוהול

שתיית אלכוהול במתינות יכולה להועיל לבריאותך, אך שתייה רבה מדי יכולה להוביל לסיכון מוגבר להצטברות פלאק בעורקים.הגבלת צריכת האלכוהול שלך היא חלק חשוב בשמירה על בריאות העורקים שלך.

8.אכלו אוכלים עשירים בנוגדי חמצון

נוגדי חמצון יכולים לעזור להפחית את הדלקת בעורקים ולהפחית את הסיכון להצטברות פלאק.אכילת מזונות עשירים בנוגדי חמצון כמו אוכמניות, תרד ואגוזים יכולה לעזור לשמור על העורקים שלך בריאים ולתפקד כראוי.

טיפ ייחודי ומועיל

הוספת שום לתזונה יכולה לעזור גם להפחתת הדלקת בעורקים ולהפחית את הסיכון להצטברות פלאק.לשום יתרונות בריאותיים רבים אחרים, כך שזו תוספת נהדרת לכל תזונה.

מסקנה

שמירה על העורקים שלך בריאים ותפקוד כראוי חשובה לבריאות הכללית שלך ולרווחתך.בעקבות הסעדים והתרופות של סבתא הרפואית הללו עבור עורקים יכולים לעזור להבטיח שהעורקים שלך יישארו בריאים ומתפקדים בצורה אופטימלית.

שום

שום הוא תרופה בשימוש נרחב למגוון מחלות, במיוחד עורקים.הידוע כי החומר הפעיל בשום, אליצין, מסייע בהפחתת הכולסטרול הגרוע ולהפחית דלקת בעורקים.ניתן לצרוך אותו גולמי, בצורת גלולה, או כתמצית.

פלפל קאיין

לקאיין פלפל יתרונות בריאותיים רבים, כולל זרימת הדם המשופרת והפחתת הדלקת.ניתן לצרוך אותו בצורת קפסולה, להוסיף למזונות או לבשל בתה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטובת היתרונות הרפואיים שלו.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.ידוע שהוא מפחית דלקת ומשפר את זרימת הדם.

שמן דגים

שמן דגים הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהוא מכיל חומצות שומן אומגה 3 שיכולות לעזור להפחית דלקתולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו בצורת קפסולה או כתמצית.

כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור בשיפור זרימת הדם בעורקים.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

Hibiscus

היביסקוס הוא תרופה פופולרית לעורקים.ידוע שהוא מפחית דלקת ומשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו בצורת קפסולה, להוסיף למזונות או לבשל בתה.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

לימון

לימון הוא תרופה בשימוש נרחב למגוון מחלות, כולל עורקים.ידוע שהוא מסייע בהפחתת כולסטרול רע ולהפחית את הדלקת בעורקים.ניתן לצרוך אותו גולמי, בצורת גלולה, או כתמצית.

Bilberry

Bilberry הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

Hawthorn

Hawthorn הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

תמצית זרעי ענבים

תמצית זרעי ענבים היא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

קליפת ערבה לבנה

קליפת ערבה לבנה היא תרופה פופולרית לעורקים, מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, בצורת קפסולה, או כתמצית.

fenug

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן