דף הבית » תרופות סבתא » 20 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ומבוססים על מרכיבים טבעיים לחיידקים בבטן
ddadadddd dadc daddaad dadbddd dcddadaa ddedddadaddd dadc

20 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ומבוססים על מרכיבים טבעיים לחיידקים בבטן

זה לא סוד שלסבתות לעתים קרובות יש את הסעדים הטובים ביותר למחלות נפוצות.אך האם ידעת שרבים מהתרופות הללו מבוססים על מרכיבים טבעיים היעילים כנגד חיידקים בבטן?במאמר זה נסתכל על 20 הסעדים של סבתא שעליכם לדעת ומבוססים על מרכיבים טבעיים לחיידקים בבטן.

שימוש בתרופות אלה יכול לעזור לך לטפל במחלות הבטן שלך מבלי שתצטרך לפנות לתרופות קשות או יקרות.בנוסף, תוכלו לחסוך טיול במשרד הרופא.אז בואו נתחיל!

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מרגיעה בבטן חזקה המשמשת במשך מאות שנים.ידוע שהוא מפחית בחילות, נפיחות, גז ובעיות הקשורות לבטן אחרות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, אתה יכול לקחת אותו בצורת קפסולה או לערבב אותו לכוס תה.אתה יכול גם להוסיף אותו לאוכל שלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לבעיות בטן.זה יכול לעזור להפחית את החומציות בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של צרבת, כיבים ובעיות עיכול אחרות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית חומץ תפוחים לכוס מים ושתה אותו לפני כל ארוחה.

טיפ מועיל

חשוב לציין כי חומץ תפוחים הוא חומר חומצי, ולכן עדיף לדלל אותו לפני שתשתו אותו.אחרת, זה יכול לעצבן את הבטן ולהחמיר את הסימפטומים שלך.

מי לימון

מי לימון הם תרופה נהדרת לבעיות בטן.תרופה פשוטה זו יכולה לעזור להפחית בחילות, נפיחות, גז ונושאי עיכול אחרים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים מיץ לימון לכוס מים חמים ושתו אותו לפני כל ארוחה.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה מצוינת לבעיות בטן.הוא מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור לאזן את החיידקים בבטן ולהפחית את תסמיני קלקוליות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט אכלו כוס יוגורט רגיל בכל יום.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה נהדרת לבעיות בטן.הם יכולים לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקלקוליות, הנפיחות והגז.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית זרעי שומר לכוס מים חמים ושתה אותה לפני כל ארוחה.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה נהדרת לבעיות בקיבה.הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של קלקוליות, נפיחות וגז.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית זרעי כמון לכוס מים חמים ושתה אותה לפני כל ארוחה.

עלי נענע

עלי נענע הם תרופה נהדרת לבעיות בטן.הם יכולים לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקלקוליות, הנפיחות והגז.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית עלי נענע לכוס מים חמים ושתו אותה לפני כל ארוחה.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לבעיות בטן.זה יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הקלקוליות, הנפיחות והגז.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה קמומילית בכוס מים חמים ושתה אותו לפני כל ארוחה.

כורכום

כורכום הוא תרופה עוצמתית לבעיות בטן.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קלקוליות, נפיחות וגז.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אבקת כורכום לכוס מים חמים ושתה אותה לפני כל ארוחה.

שום

שום הוא תרופה נהדרת לבעיות בטן.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קלקוליות, נפיחות וגז.כדי להשתמש בתרופה זו, אכלו שן שום בכל יום או מערבבים כפית אבקת שום לכוס מים חמים ושותה אותה לפני כל ארוחה.

ציפורן

ציפורן הוא תרופה נהדרת לבעיות בטן.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קלקוליות, נפיחות וגז.כדי להשתמש בתרופה זו, אכלו שן שום בכל יום או מערבבים כפית אבקת ציפורן לכוס מים חמים ושותה אותה לפני כל ארוחה.

קינמון

קינמון הוא תרופה נהדרת לבעיות בטן.זה יכול לעזור לצמצם את ה

15 הסעדים של סבתא נוספים לדעת

יש המון תרופות אחרות של גילזה שימש במשך מאות שנים כדי לסייע במאבק בחיידקים בבטן.להלן חמישה עשר נוספים להוסיף לארסנל שלך.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.זה יכול לעזור להרגיע את הקיבה, להפחית בחילה ולהגביר את זרימת הדם.כדי להשתמש בו, מגרד ג’ינג’ר טרי ומערבב אותו עם מים חמים להכנת תה.אתה יכול גם להוסיף אותו למנות המועדפות עליך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת לחיידקים בבטן.הוא מכיל אנזימים המסייעים לפרק מזון ולספוג חומרים מזינים.כדי להשתמש בו, ערבבו אחת עד שתי כפות של חומץ תפוחים עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותם לפני הארוחות.

שום

שום הוא אנטיבקטריאלי טבעי ונוגד פטרייתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בו, לרסק כמה שיני שום והוסיפו אותם למנות האהובות עליכם.אתה יכול גם לקחת תוספי שום.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולחסל חיידקים בקיבה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית כורכום אחת עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותם לפני הארוחות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיבקטריאלי טבעי ונוגד פטרייתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בו, מערבבים אחת עד שתי כפות שמן קוקוס עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותם לפני הארוחות.

fenugreek

חילופי חילוף הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של חילבה עם שמונה אונקיות מים חמים ושתה אותם לפני הארוחות.

אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטי-חיטוי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולחסל חיידקים בקיבה.כדי להשתמש בו, מערבבים אחת עד שתי כפות של מיץ אלוורה עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותו לפני הארוחות.

קינמון

קינמון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ונוגד פטרייתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית קינמון אחת עם שמונה אונקיות מים חמים ושתה אותם לפני הארוחות.

לימון

לימון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי -פטרייתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.כדי להשתמש בו, מערבבים אחת עד שתי כפות מיץ לימון עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותם לפני הארוחות.

יוגורט

יוגורט הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולחסל חיידקים בקיבה.כדי להשתמש בו, ערבבו אחת עד שתי כפות יוגורט עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו אותם לפני הארוחות.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא

ש.האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

א.כן, הסעדים של סבתא בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בסעדים טבעיים כלשהם, מכיוון שחלקם עשויים להפריע לתרופות שאתה נוטל.

ש.כמה זמן לוקח את הסעדים של סבתא לעבודה?

א.זה תלוי בתרופה ובאדם.חלק מהסעדים עשויים לקחת מספר ימים לתוקף, בעוד שאחרים עשויים לארוך שבועות.חשוב להיות סבלני ותואם את הטיפולים שלך.

תרופות סבתות שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע במאבק בחיידקים בבטן.בעוד שחלק מהתרופות עשויות להיראות מוזרות, הם יכולים להיות יעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.החל מג’ינג’ר וחומץ תפוחים ועד חילבה ואלוורה, ישנם שפע של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולחסל חיידקים בבטן.לפני שתשתמש בכל תרופה, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש.

למידע נוסף אתה יכול

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן