דף הבית » תרופות סבתא » 20 הסעדים של סבתא עתיקה ויעילה לאוזניים חסומות
ddadadddd dadc daddaad dadaaddad dddaddcd dcddddadddd

20 הסעדים של סבתא עתיקה ויעילה לאוזניים חסומות

חסימות אוזניים יכולות להיות מצב רפואי מסוכן ויכולות לגרום לסיבוכים אם לא מטופלים.סבתות העבירו כמה סעדים לאוזניים חסומות לאורך מאות השנים שהוכחו כיעילות.משמנים טבעיים ועד שאיפת קיטור, תרופות אלה בטוחות וקלות לשימוש בבית.במאמר זה נסתכל על 20 מהסעדים של סבתא העתיקה והיעילה ביותר לאוזניים חסומות.

H2 – שמנים טבעיים

השימוש בשמנים טבעיים בטיפול בחסימות אוזניים הוא נוהג נפוץ במקומות רבים ברחבי העולם.ידוע כי שמנים טבעיים כמו שמן זית, שמן קוקוס ושמן שום מפרקים את השעווה מחבר את תעלת האוזן ומנקים את החסימה.לשימוש, מחממים מעט את השמן ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה באמצעות טפטפת.לעסות את האזור סביב האוזן מספר דקות ואז הטו את הראש כדי לאפשר לשמן להתנקז.

H2 – שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא עוד תרופה יעילה מאוד לאוזניים חסומות.מרתיחים מעט מים, מוסיפים אליו כמה טיפות של שמן אקליפטוס, ושאפו את הקיטור למשך מספר דקות תוך כיסוי ראשכם במגבת.הקיטור ינקה את החסימה ויפחית את אי הנוחות.

H3 – טיפ ייחודי

כדי למקסם את היעילות של שאיפת קיטור, תוכלו להוסיף כמה טיפות של שמן מנטה או עץ התה למים הרותחים.זה יעזור להפחית דלקת ולנקות את החסימה במהירות.

H2 – חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות, כולל חסימות אוזניים.מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ושופכים כמה טיפות של תמיסה זו לאוזן הפגועה.המתן מספר דקות לפני שאתה מטה את הראש כדי לאפשר לפתרון להתנקז.חזור על התהליך מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – מיץ בצל

ידוע כי מיץ הבצל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור לפנות חסימות אוזניים.מחלצים את המיץ מבצל ושופכים כמה טיפות ממנו לאוזן הפגועה.המתן מספר דקות ואז הטה את הראש כדי לאפשר למיץ להתנקז.חזור על התהליך מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטיבקטריאליות ומשמש באופן נרחב לטיפול בזיהומים באוזניים.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות שמן זית.מחממים את התערובת ושופכים כמה טיפות לאוזן הפגועה.אפשר לשמן להישאר באוזן מספר דקות ואז להטות את הראש כדי לאפשר לשמן להתנקז.

H2 – שמן שקדים

ידוע כי שמן שקדים יעיל בטיפול בחסימות אוזניים.מחממים כמה טיפות שמן שקדים ושופכים אותו לאוזן הפגועה.אפשר לשמן להישאר באוזן מספר דקות ואז להטות את הראש כדי לאפשר לשמן להתנקז.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – מלח

למלח יש תכונות אנטי דלקתיות והוא ידוע כיעיל בטיפול בחסימות אוזניים.מחממים כפית מלח ומניחים אותו במטלית נקייה.מקפלים את הבד כדי להכין כיס ולהניח אותו על האוזן הפגועה למשך מספר דקות.חזור על התהליך מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – שמן זית

ידוע כי שמן זית יעיל בטיפול בחסימות אוזניים.מחממים כמה טיפות שמן זית ושופכים אותו לאוזן הפגועה.אפשר לשמן להישאר באוזן מספר דקות ואז להטות את הראש כדי לאפשר לשמן להתנקז.חזור על התהליך מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי דלקתיות והוא ידוע כיעיל בטיפול בחסימות אוזניים.מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית ומחממים את התערובת.שופכים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה.אפשר לשמן להישאר באוזן מספר דקות ואז להטות את הראש כדי לאפשר לשמן להתנקז.

H2 – חומץ

ידוע כי חומץ יעיל בטיפול בחסימות אוזניים.מערבבים חלקים שווים של חומץ ומים ושופכים כמה טיפות של סול זהution לאוזן המושפעת.המתן מספר דקות לפני שאתה מטה את הראש כדי לאפשר לפתרון להתנקז.חזור על התהליך מספר פעמים ביום למשך מספר ימים עד שהסתימה מתנקה.

H2 – אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי-דלקתיות והיא ידועה כיעילה בטיפול בחסימות אוזניים.מחלצים את המיץ מעלה אלוורה ושפכים כמה טיפות ממנו לאוזן הפגועה.המתן כמה דקות ואז הטה את ה

20 הסעדים של סבתא לאוזניים חסומות

אוזניים חסומות יכולות להיות מצב כואב ומתיש, והחדשות הטובות הן שיש מגוון תרופות מועילות שבה הסבתות שלנו משתמשות במשך מאות שנים כדי להקל על התסמינים.להלן 20 תרופות עתיקות ויעילות שיכולות לעזור באוזניים חסומות.

שימוש בחום וקור

 • שימוש בדחיסה חמה באוזן הפגועה יכול לעזור להפחית את הלחץ, מה שיכול לשפר את השמיעה.מניחים מטלית רחצה חמה על האוזן למשך חמש דקות ואז עוברים לדחיסה קרה למשך חמש דקות נוספות.
 • גרגר עם מי מלח חמים יכול גם לעזור להפחית נפיחות בתעלת האוזן.
 • נסה להשתמש בכרית חימום באוזן הפגועה כדי להפחית את הכאב.
 • נסה לקחת אמבטיות חמות או מקלחות על מנת להפחית את הלחץ באוזן.
 • מרחי חבילה קרה על האוזן על מנת להפחית דלקת וכאב.

תרופות צמחי מרפא

 • שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת באוזן.זה גם עוזר להפחית את הכאב.לשימוש, מועכים שיני שום או שתיים של שום ומערבבים עם כף שמן זית.מניחים את התערובת על מטלית חמה והניחו על האוזן הפגועה.
 • ג’ינג’ר הוא עוד אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כף דבש ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • ניתן להשתמש ב

 • קמומיל גם להפחתת דלקת וכאב.לשימוש, מערבבים כפית פרחי קמומיל עם כף שמן זית ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • בזיליקום הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת באוזן.לשימוש, מערבבים כפית עלי בזיליקום כתוש עם כף שמן זית ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.לשימוש, מערבבים שתי טיפות של שמן לבנדר עם כף שמן זית ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.

תרופות ביתיות

 • חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב באוזן.לשימוש, מערבבים כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • מיץ בצל הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.לשימוש, מערבבים כף מיץ בצל עם כף שמן זית ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • אלכוהול הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת באוזן.לשימוש, מערבבים חלק אחד אלכוהול עם שני חלקים מים ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.
 • שמן זית הוא חומר סיכה טבעי שיכול לעזור להפחית את הלחץ באוזן.לשימוש, הניחו כמה טיפות שמן זית באוזן הפגועה והשאירו אותו מספר דקות לפני התנקז.
 • שמן Hyssop הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב באוזן.לשימוש, מערבבים טיפה אחת של שמן Hyssop עם כף שמן זית ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.

שאלות נפוצות

מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא לאוזניים חסומות?

הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא לאוזניים חסומות היא להשתמש בשילוב של חום וקור, תרופות צמחיות וסעדים ביתיים.לדוגמה, אתה יכול לנסות להשתמש בקומפרס חם ואחריו דחיסה קרה, גרגר עם מי מלח חמים, בעזרת כרית חימום, לקיחת אמבטיות חמות או במקלחות, APעונש חבילה קרה, בעזרת שום, ג’ינג’ר, קמומיל, בזיליקום, לבנדר, חומץ תפוחים, מיץ בצל, אלכוהול, שמן זית ושמן Hyssop.

האם הסעדים של סבתא לאוזניים חסומות בטוחים?

כן, הסעדים של סבתא לאוזניים חסומות בדרך כלל בטוחות כאשר משתמשים בהן כמתווה.עם זאת, תמיד חשוב לדבר עם רופא לפני שתנסה תרופה חדשה, מכיוון שרכיבים מסוימים עשויים שלא להיות בטוחים לכולם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן