דף הבית » תרופות סבתא » 20 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ועוזרות בפיצוחים ריפוי
ddadadddd dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddaddda

20 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ועוזרות בפיצוחים ריפוי

כוחם של הסעדים של סבתא לריפוי ריפוי
סבתות מציעות תרופות מרפאות למשפחותיהן במשך דורות.במהלך השנים הועברו הסעדים שלהם והוכחו כיעילים עבור מחלות רבות.במאמר זה נחקור כיצד הסעדים של סבתא יכולים לעזור לרפא סדקים, סוגי הסעדים שהוכחו כיעילים, וכמה טיפים מועילים כיצד להפיק את המרב מהתרופות הללו.

מה זה פיסורה?

פיסורה היא סדק או שבר בעור פי הטבעת או פי הטבעת.פיצוחים יכולים לגרום לכאבים קיצוניים ואי נוחות, ויכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל עצירות כרונית, לידה וישיבה במשך תקופות ארוכות.פיצוחים יכולים להיגרם גם ממצבים בריאותיים מסוימים, כמו מחלת קרוהן וקוליטיס כיבית.

הסעדים של סבתא לריפוי פיסורות

סבתות מזמן מציעות סעדים לריפוי ריפוי.חלק מהתרופות הפופולריות ביותר כוללות:

 • החלת דחיסה חמה על האזור מספר פעמים ביום.
 • הוספת 1-2 כפות של מלחי אפסום לאמבטיה חמה ושריה למשך 20-30 דקות.
 • באמצעות אמבט סיטז עם תערובת צמחים של קמומיל, קלנדולה ויארו.
 • מריחת תערובת של דבש ושמן קוקוס לאזור הפגוע.
 • שתיית כוס תה קמומיל עם דבש שלוש פעמים ביום.

הוכח כי סעדים אלה יעילים בפיצוחים מרפאים, מכיוון שהם יכולים לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הנגרמים כתוצאה מהפיסורה.

טיפים להפיק את המרב מהתרופות של סבתא

כשמשתמשים בתרופות של סבתא כדי לרפא סדקים, חשוב לזכור כמה טיפים כדי להבטיח שתפיק את המרב מהתרופות.

 • הקפד לעקוב אחר ההוראות לכל תרופה בזהירות.
 • שתו הרבה מים לאורך היום כדי לעזור לשמור על עורך לחות ולקדם ריפוי.
 • הימנע מתאמץ במהלך תנועות המעי.
 • שילוב תזונה עשירה בסיבים סיבים בתזונה שלך כדי לעזור לשמור על השרפרף שלך ולהפחית את עצירות.
 • הימנע מישיבה לפרקי זמן ארוכים.
 • אם הפיסורה חמורה או שלא נראה שהיא מרפאת, התייעץ עם רופא לטיפול רפואי.

טיפ ייחודי ומועיל לריפוי ריפוי עם הסעדים של סבתא הוא להשתמש באמבט סיטז עם תערובת צמחים של קמומיל, קלנדולה ויארו.תערובת צמחים זו יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מהכאב ואי הנוחות הנגרמים כתוצאה מהפיסורה.

תרופות של סבתא לביטורים: תרופות טבעיות

סדקים הם דמעות בעור שעלולים לגרום לכאב ואי נוחות.אמנם התערבות רפואית יכולה להיות נחוצה כדי לרפא פיסורה, אך אנשים רבים מסתכלים על תרופות טבעיות כדי להאיץ את תהליך הריפוי.סבתות העבירו את הסעדים שלהן במשך דורות ורבות מהן הוכיחו תוצאות.להלן 20 תרופות טבעיות שנמצאו כמסייעות בריפוי ריפוי.

באמצעות אלוורה ורה

אלוורה הוא צמח הידוע בתכונות הריפוי שלו.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל סדקים.החלת אלוורה ישירות על הפיסורה יכולה להפחית דלקת וגירוי.זה גם עוזר להרטיב את העור, שיכול לסייע בתהליך הריפוי.

החלת שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שנמצאה יעילה בריפוי ריפוי.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת שמן קוקוס ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

שימוש במכשפות לוז

Hitch Lazel הוא צמח ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל פיסורים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.החלת כמות קטנה של לוז מכשפה ישירותלפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

מריחת שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית שנמצאה יעילה לטיפול בפיצוחים.יש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של שמן עץ התה ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולהעניק הקלה מאי נוחות.

באמצעות כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל פיסורים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של כורכום ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

שימוש בחלבוני ביצה

נמצא כי חלבוני ביצה יעילים בריפוי ריפוי.הם מקור טבעי לחלבון ומכילים ויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.החלת חלבוני ביצה ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

שימוש בשום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל סדקים.יש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של שום ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

שימוש במיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שנמצאה יעילה לטיפול בפיצורים.יש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של מיץ לימון ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

שימוש בדבש

דבש הוא תרופה טבעית שנמצאה יעילה לטיפול בפיצורים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של דבש ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולספק הקלה מאי נוחות.

הסעדים של סבתא לסדקים: תרופות צמחי מרפא

בנוסף לתרופות טבעיות, ישנם גם מספר תרופות צמחיות שנמצאו יעילות לטיפול בפיצורים.להלן כמה עשבי תיבול שנמצאו מועילים בפיצוחים ריפוי:

באמצעות קלנדולה

קלנדולה הוא פרח ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל סדקים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולמנוע זיהום.החלת כמות קטנה של קלנדולה ישירות על הפיסורה יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולהעניק הקלה מאי נוחות.

שימוש בקומפרי

Comfrey הוא צמח ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן