דף הבית » תרופות סבתא » 20 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות וזמינים בבית כדי להקל על הפסקת העישון

20 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות וזמינים בבית כדי להקל על הפסקת העישון

הפסקת עישון היא תהליך קשה.זה דורש מחויבות חזקה וכוח רצון חזק עוד יותר.אבל זה לא אומר שאין סעדים ביתיים שיכולים לעזור בתהליך ההחלמה.סבתות קיימות כבר מאות שנים ושלטו באומנות הריפוי עם תרופות טבעיות.להלן 20 סעדים של סבתא שיכולים לעזור להקל על הפסקת העישון וזמינים בבית.

1.חומץ תפוחים

ידוע כי חומץ תפוחים יש יתרונות בריאותיים רבים, כולל עזרה בהפחתת התשוקה לניקוטין וחומרים ממכרים אחרים.זה גם עוזר להפחית דלקת שיכולה להיגרם כתוצאה מעישון ויכול לעזור להפחית את הדחף לעשן.הוסף כף חומץ תפוחים לכוס מים ושותה אותו פעם או פעמיים ביום.

2.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב רב עוצמה הידוע בתכונותיו המרעלים.זה עוזר לנקות את גוף הרעלים שיכולים להצטבר מעישון, ויכול לעזור להפחית את התשוקות לניקוטין.קח כפית אחת של גדילן חלב כל יום למשך מספר שבועות כדי לעזור להפחית את התשוקה.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת להפסקת עישון, מכיוון שהיא עוזרת להרגיע את הריאות ולהפחית את הדחף לעשן.שתו תה ג’ינג’ר פעמיים ביום כדי להפחית את התשוקות ולעזור להפחית את השפעות העישון.

4.דיקור סיני

דיקור סיני הוא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ואת הדחף לעשן.זה עוזר לשחרר אנדורפינים, שהם משככי כאבים טבעיים שיכולים לעזור להפחית את התשוקות ואת הדחף לעשן.

5.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת התשוקות והדחף לעשן.פעילות גופנית משחררת אנדורפינים, המסייעים להפחתת התשוקה והדחף לעשן.נסה להשיג לפחות 30 דקות של אימון ביום.

6.מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ואת הדחף לעשן.זה עוזר להרפות את הנפש והגוף ויכול לעזור להפחית את התשוקה.נסה לעשות מדיטציה לפחות 10 דקות ביום כדי לעזור להפחית את התשוקה ואת הדחף לעשן.

7.פלפל קאיין

ידוע כי פלפל קאיין מפחית את התשוקה לניקוטין וחומרים ממכרים אחרים.מוסיפים כפית פלפל קאיין לכוס מים ושותה אותו פעם או פעמיים ביום.

8.B ויטמינים

ידוע כי ויטמינים B מסייעים בהפחתת התשוקה לניקוטין וחומרים ממכרים אחרים.קח תוסף ויטמין B-Complex פעם או פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את התשוקה.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב חזק שיכול לעזור להפחית את התשוקה לניקוטין וחומרים ממכרים אחרים.קח כפית אחת של שורש ליקריץ כל יום למשך מספר שבועות כדי לעזור להפחית את התשוקה.

10.הפסק עוזרי עישון

הפסק עוזרי עישון כמו טלאי ניקוטין, מסטיק וזנבים יכולים לעזור להפחית את התשוקות והדחף לעשן.

11.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט יכולים לעזור להפחית את התשוקות והדחף לעשן.שתו כל יום כוס אחת או שתיים של תה צמחים כדי לעזור להפחית את התשוקה.

12.היפנוזה

היפנוזה יכולה לעזור להפחית את התשוקות והדחף לעשן.היפנוזה עוזרת להרפות את הנפש והגוף ויכולה לעזור להפחית את התשוקה.

13.הימנע ממצבים בסיכון גבוה

הימנעות ממצבים בסיכון גבוה כמו סורגים ומסיבות בהן עישון נפוץ יכולה לעזור להפחית את התשוקות והדחף לעשן.

14.ג’ינג’ר לעיס

לעיסה של ג’ינג’ר הם דרך נהדרת להפחית את התשוקות ואת הדחף לעשן.נסה ללעוס חתיכה אחת או שתיים של סוכריות ג’ינג’ר מדי יום כדי לעזור להפחית את התשוקה.

15.עבודת נשימה

עבודת נשימה היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ואת הדחף לעשן.נסה להתמקד בנשימה עמוקה למשך מספר דקות בכל יום כדי לעזור להפחית את התשוקה.

16.Acupressure

אקופרסורה היא דרך נהדרת להפחית את התשוקות ואת הדחף לעשן.החלת לחץ על נקודות ספציפיות בגוף יכולה לעזור להפחית את התשוקות והדחף לעשן.

17.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא דרך נהדרת

חלק 2: 20 הסעדים של סבתא כדי לעזור בהחלמה מהפסקת עישון

עישון CESSation יכול להיות תהליך קשה, אך ישנם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור בתהליך ההחלמה.סבתות עוטפות סעדים במשך מאות שנים, וניתן להשתמש בתרופות אלה כדי לעזור בהחלמה ולהקל על הסימפטומים של הפסקת עישון.להלן 20 תרופות של סבתא שניתן להשתמש בהן כדי לעזור בהחלמה ולהקל על הסימפטומים של הפסקת עישון.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבחילות, מחלת בוקר ובעיות עיכול אחרות.זה יכול לשמש גם כדי לעזור בתסמיני הנסיגה של הפסקת עישון.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה או לקחת בצורה קפסולה.זהו אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת הנגרמת כתוצאה מהפסקת עישון.

2.דבש

ל

לדבש יתרונות בריאותיים רבים, כולל יכולתו לעזור בתשוקות.ניתן לצרוך אותו כממתיק בתה או להילקח בצורת קפסולה.דבש מכיל נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הסיכון לסרטן ומחלות אחרות.בנוסף, דבש יכול לעזור להפחית את הדלקת הנגרמת כתוצאה מהפסקת עישון.

3.דיקור סיני

דיקור סיני שימש במשך מאות שנים כדי לעזור במגוון מחלות.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הפסקת עישון על ידי הפחתת לחץ וחרדה.בנוסף, דיקור סיני יכול לעזור להפחית את התשוקות ולעזור בבעיות העיכול הנגרמות כתוצאה מהפסקת עישון.

4.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בהפסקת העישון.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים לעזור להקל על תהליך ההחלמה.

5.תוספי צמחים

תוספי צמחי מרפא יכולים לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.כמה מתוספי הצמחים הפופולריים ביותר להפסקת עישון כוללים ג’ינסנג, סנט ג’ון וורט וקמומיל.ניתן לקחת תוספי מזון אלה בצורת גלולה או כתה.

6.אמבטיות חמות

אמבטיות חמות יכולות לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של הפסקת עישון.בנוסף, אמבטיות חמות יכולות לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את מתח השרירים שיכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.

7.מדיטציה

מדיטציה יכולה להיות כלי רב עוצמה להתאוששות מהפסקת עישון.זה יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.בנוסף, מדיטציה יכולה לעזור בשיפור המיקוד והריכוז שיכולים להועיל בתהליך ההחלמה.

8.ארומתרפיה

ניתן להשתמש ב

ארומתרפיה כדי לעזור בהפסקת עישון.שמנים אתרים מסוימים, כמו לבנדר ואקליפטוס, יכולים לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.בנוסף, ארומתרפיה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים להועיל בתהליך ההחלמה.

9.עיסוי

העיסוי

יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של הפסקת עישון.בנוסף, עיסוי יכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הנסיגה הקשורים להפסקת עישון.זה יכול גם לעזור בשיפור זרימת הדם שיכולה להועיל בתהליך ההחלמה.

10.היפנוזה

ניתן להשתמש ב

היפנוזה כדי לעזור בהפסקת עישון.זה יכול לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.בנוסף, היפנוזה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה שיכולים להועיל בתהליך ההחלמה.

סיכום

הפסקת עישון יכולה להיות תהליך קשה, אך ישנם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור בתהליך ההחלמה.סבתות מעבירות תרופות במשך מאות שנים, וניתן להשתמש בתרופות אלה כדי לעזור בהתאוששות והקלה על הסימפטומים של הפסקת עישון.ניתן להשתמש בסעדים של 20 סבתא אלה כדי לעזור בהחלמה ולהקל על הסימפטומים של הפסקת עישון.מג’ינג’ר ודבש ועד דיקור סיני ועיסוי, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את התשוקות ותסמיני הגמילה הקשורים להפסקת עישון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן