דף הבית » תרופות סבתא » 20 הסעדים של סבתא מבוססים על מרכיבים טבעיים ומומלצים על ידי מומחים לעצירות תינוקות
ddadadddd dadc daddaad dedddadaddd dadc dedadbddddd ddda

20 הסעדים של סבתא מבוססים על מרכיבים טבעיים ומומלצים על ידי מומחים לעצירות תינוקות

20 הסעדים של סבתא לעצירות תינוקות

כהורה, עצירות בתינוק שלך יכולה להיות תקופה מלחיצה ומדאגת.אמנם חשוב להתייעץ עם הרופא שלך או איש מקצוע בתחום הבריאות לקבלת ייעוץ, אך ישנם כמה מרכיבים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור להקל על עצירות בתינוק שלך.להלן 20 סעדים של סבתא שמומלצים על ידי מומחים כדי להקל על אי הנוחות של תינוקך.

1.מיץ תפוחים

אחד התרופות הפופולריות ביותר לעצירות תינוקות הוא מיץ תפוחים.מיץ תפוחים מכיל רמות גבוהות של פקטין, סוג של סיבים המסייעים לרכך צואה ולהקל על מעבר הצואה דרך המעי התחתון.אם התינוק שלך הוא מעל גיל 6 חודשים, אתה יכול לתת להם 2-4 גרם מיץ תפוחים בבקבוק או בספל ספי.אם התינוק שלך צעיר יותר מ 6 חודשים, חשוב לדבר עם הרופא שלך או עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שהוא נותן להם כל סוג של מיץ.

2.שזיף מיץ

מיץ שזיפים הוא גם תרופה נהדרת לעצירות תינוקות שכן הוא עשיר בסיבים תזונתיים ועוזר לרכך צואה.אתה יכול לתת לתינוקך 2-4 אונקיות של מיץ גיזום בבקבוק או כוס ספי אם הם בני יותר מששה חודשים.אם התינוק שלך צעיר יותר מ 6 חודשים, חשוב לדבר עם הרופא שלך או עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שהוא נותן להם כל סוג של מיץ.

טיפ מועיל:

חשוב לזכור שלמרות שמיץ תפוחים ומיץ שזיפים הם תרופות נהדרות לעצירות, חשוב רק לתת להם במתינות.יותר מדי מיץ יכול להוביל לבעיות בריאות אחרות, ולכן חשוב לדבר עם הרופא שלך או עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתעניק לתינוקך כל סוג של מיץ.

3.מיץ אגס

מיץ אגס הוא עוד תרופה נהדרת לעצירות אצל תינוקות.זה עשיר בסיבים סיבים ועוזר לרכך צואה.אתה יכול לתת לתינוקך 2-4 גרם מיץ אגס בבקבוק או כוס ספי אם הם בני יותר מששה חודשים.אם התינוק שלך צעיר יותר מ 6 חודשים, חשוב לדבר עם הרופא שלך או עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שהוא נותן להם כל סוג של מיץ.

4.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים, וזה גם קל מאוד לתינוקות לעכל.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה כפות שיבולת שועל מבושלת פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש בשיבולת שועל רגילה ללא תוספת סוכר או מלח.

5.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור לווסת את מערכת העיכול של התינוק שלך.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה כפות של יוגורט רגיל פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש ביוגורט רגיל ללא תוספת סוכר או ממתיקים.

6.בננה

בננות הן מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור לרכך צואה.אתה יכול לתת לתינוק שלך בננה פירה פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש בבננות בשלות, מכיוון שקל יותר לעיכול של תינוקות.

7.פפאיה

פפאיה הוא מקור נהדר לסיבים ויכול לעזור לרכך צואה.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה כפות פפאיה מחית פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש בפפאיה בשלה, מכיוון שקל יותר לעיכול תינוקות.

8.מים

מים הם חלק חשוב מתזונה בריאה לכולם, כולל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה אונקיות מים לאורך כל היום כדי לעזור להם להתייבש ולעזור לרכך שרפרפים.

9.אלוורה

אלוורה יש תכונות משלשלות טבעיות, והיא יכולה לעזור לרכך צואה ולהקל על עצירות אצל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה טיפות של מיץ אלוורה פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש במיץ אלוורה טבעי ואורגני ללא סוכרים או ממתיקים נוספים.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בשומנים בריאים ויכול לעזור לרכך צואה ולהקל על עצירות אצל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה טיפות שמן קוקוס פעם או פעמיים ביום.הקפד להשתמש בשמן קוקוס טבעי ואורגני הנקיף מתוספים.

11.שמן קיק

לשמן קיק יש תכונות משלשלות טבעיות, והוא יכול לעזור לרכך צואה ולהקל על עצירות אצל תינוקות.אתה יכול לתת לתינוק שלך כמה טיפות של צוות

10 של סבתא נוספתמת לעצירות לתינוקות

ישנם שפע של תרופות טבעיות נוספות שסבתות עברו לדורות שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לעצירות תינוקות.אמנם אלה אינם מגובים במחקר מדעי, אך הורים רבים מצאו שהם יעילים ובטוחים כאחד.להלן 10 תרופות טבעיות נוספות לעצירות תינוקות.

1.מיץ גיזום

מיץ שזיפים הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לעצירות, והוא יכול גם לעזור לתינוקות.שזיפים מיובשים עשירים בסיבים סיבים וסוכר טבעי, והמיץ עוזר לחות את הגוף ולעזור לעיכול.מומלץ לתת תינוקות 1-2 אונקיות של מיץ שזיפים בכל יום כדי לעזור בעצירות.חשוב לערבב את מיץ הגיזום עם מים, ותמיד יש לתת אותו בכמויות קטנות כדי למנוע שלשול.

2.AppleSauce

רוטב תפוחים הוא דרך נהדרת להוסיף סיבים לתזונה של תינוקך ולעזור להקל על עצירות.תפוחים עשירים בפקטין, סוג של סיבים המסייעים לדרכי העיכול לנוע בצורה חלקה.עדיף לתת לתינוקך רוטב תפוחים לא ממותק, מכיוון שנוסף סוכר יכול להוביל לעצירות רבה יותר.ניתן לתת רוטב תפוחים כחטיף או לערבב במזונות אחרים.

3.אגסים

אגסים הם מקור טוב לסיבים, והם גם עשירים בפקטין.ניתן למחוק או לנקות אגסים ולנתן אותם לתינוקות כחטיף או לערבב במזונות אחרים.אגסים יכולים להיות דרך נהדרת להכניס סיבים לתזונה של התינוק שלך ולעזור להקל על עצירות.

4.פעילות גופנית

תרגיל

הוא דרך נהדרת נוספת לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.פעילות גופנית עוזרת לגרום למעי לנוע ומגדיל את זרימת הדם לדרכי העיכול.תינוקות יכולים לעשות תרגילים פשוטים כמו זמן בטן ומתיחות כדי לעזור להקל על עצירות.

5.מים

חשוב לשמור על התייבשות התינוק שלך, מכיוון שהתייבשות יכולה להוביל לעצירות.הקפידו לתת לתינוקכם הרבה מים לאורך כל היום.אמנם אינך רוצה להגזים, אך חשוב לתת לתינוק שלך מספיק מים כדי לשמור עליהם לחות ולעזור בעצירות.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא תרופה טבעית נהדרת לעצירות.הוא עשירה בחומצות שומן בינוניות, המסייעות לשמן את דרכי העיכול ולהקל על מעבר הצואה.ניתן להוסיף שמן קוקוס לאוכל של התינוק או לתת כתוסף.

7.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה פופולרית לעצירות, והיא יכולה לשמש גם לתינוקות.מיץ אלוורה עשיר בסיבים תזונתיים ועוזר לחות את הגוף, מה שמקל על מעבר צואה.מומלץ לתת תינוקות 1-2 אונקיות של מיץ אלוורה בכל יום כדי לעזור בעצירות.

8.יוגורט

יוגורט הוא דרך נהדרת להוסיף פרוביוטיקה לתזונה של התינוק שלך, שיכולה לעזור בשיפור העיכול.פרוביוטיקה עוזרת לפרק אוכל ולהקל על מעבר צואה.חשוב לתת לתינוק שלך יוגורט רגיל ולא ממותק, שכן סוכר נוסף יכול להוביל לעצירות רבה יותר.

9.זרעי פשתן

זרעי פשתן היא דרך נהדרת להוסיף סיבים לתזונה של תינוקך ולעזור בעצירות.הוא גבוה בסיבים מסיסים וגם בלתי מסיסים, המסייע בהעברת מזון דרך דרכי העיכול.אתה יכול להוסיף זרעי פשתן לאוכל לתינוקות או לערבב אותו למשקאות.

10.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים ויכול לעזור להקל על עצירות.שיבולת שועל גבוהה בסיבים מסיסים וגם בלתי מסיסים, המסייעים להעביר מזון דרך דרכי העיכול.חשוב לתת לתינוק שלך שיבולת שועל רגילה ולא ממותקת, שכן סוכר נוסף יכול להוביל לעצירות רבה יותר.

אלה רק חלק מהתרופות הטבעיות שסבתות עברו לדורות שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לעצירות תינוקות.אף על פי שאף אחד מהתרופות הללו אינו מגובה במחקר מדעי, הורים רבים מצאו שהם יעילים וגם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן