דף הבית » תרופות סבתא » 2 תרופות של סבתא מסורתית וטיפול יעיל לריח בית שחי רע
daadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa ddddaddc ddaddc dcdad

2 תרופות של סבתא מסורתית וטיפול יעיל לריח בית שחי רע

ריח עור הוא משהו שאיש אינו רוצה להתמודד איתו, וזה יכול להיות מביך.ריח בית שחי רע הוא אחד הסוגים הנפוצים ביותר של ריח גוף, ויכול להיות קשה להיפטר מהם.למרבה המזל, ישנם שני תרופות של סבתא מסורתיות שיכולות להיות יעילות בטיפול בריח של בית שחי גרוע: חומץ תפוחים וסודה לשתייה.במאמר זה נבחן כיצד להשתמש בשני המרכיבים הללו כדי להיפטר מריח שחי רע.

חומץ תפוחים לריח של בית שחי גרוע

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לריח בית שחי גרוע.יש לו תכונות אנטי -חיטוי טבעיות שיכולות לעזור להפחית את החיידקים הגורמים לריח רע.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים.מרחו את התערובת על השחי שלך באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סודה לשתייה לריח של בית שחי גרוע

סודה לשתייה היא תרופה מסורתית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בריח של בית שחי גרוע.יש לו תכונות סופגות טבעיות שיכולות לעזור לספוג עודף זיעה ושמנים העלולים לגרום לריח רע.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים אחת.מרחו את התערובת על השחי שלך באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

קצה מועיל נוסף לטיפול בריח של בית השחי הרע הוא ללבוש בגדים רופפים המאפשרים לעורכם לנשום.בגדים הדוקים יכולים ללכוד זיעה ושמנים שיכולים לגרום לריח רע, ולכן לבישת בגדים רופפים יכולה לעזור להפחית ריח של בית השחי.

קמח גרם וכורכום

קמח גרם וכורכום שימשו במשך מאות שנים כתרופה טבעית לריח בית שחי גרוע.קמח גרם הוא סוג של קמח העשוי מחומוס טחון, וכורכום הוא תבלין בצבע צהוב המשמש לעתים קרובות במטבח ההודי.קמח גרם ידוע בתכונות הדאודוריזציה הטבעיות שלו, ואילו לכורכום יש תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטיספטיות חזקות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים חלקים שווים של קמח גרם ואבקת כורכום בקערה עם מעט מים ליצירת משחה.החל את העיסה על בתי השחי שלך ואפשר לו להתייבש לפני שטיפתו במים חמים.ניתן להשתמש בתרופה זו כל יום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד קמח גרם ועבודת כורכום

קמח גרם הוא דאודורנט טבעי מכיוון שהוא מכיל חומצה לקטית, המסייעת לחיסול ריחות.כורכום הוא חיטוי רב עוצמה, המסייע להרוג חיידקים העלולים לגרום לריחות רעים.השילוב של שני המרכיבים הללו מסייע בהפחתת ריחות בית השחי הרעים ולהשאיר אותם במפרץ.

מיץ לימון וסודה לשתייה

מיץ לימון וסודה לשתייה היא תרופה פופולרית נוספת לריח בית שחי גרוע.מיץ הלימון החומצי עוזר להרוג חיידקים בעוד שהסודה לשתייה מסייעת לספוג ריחות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון וסודה לשתייה בקערה.מרחו את התערובת על בתי השחי שלכם ומאפשרים לה לשבת מספר דקות לפני שטיפתם במים חמים.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד פועלים מיץ לימון וסודה לשתייה

מיץ הלימון החומצי עוזר להרוג חיידקים העלולים לגרום לריחות רעים.סודה לשתייה מסייעת לספוג ריחות, המסייעת להפחתת ריחות בית השחי.השילוב של שני המרכיבים הללו יכול לעזור לחסל ריחות בית שחי רעים ולהשאיר אותם במפרץ.

שאלות נפוצות

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה לריח של בית שחי גרוע?
  • ת: ניתן להשתמש בכל יום את קמח הגרם והתרופה הכורכום כל יום לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ואילו יש להשתמש במיץ הלימון ואת תרופת הסודה לשתייה מספר פעמים בשבוע לתוצאות הטובות ביותר.

לסיכום, קמח גרם וכורכום, כמו גם מיץ לימון וסודה לשתייה, הם שני תרופות של סבתא מסורתית שניתן להשתמש בה כדי להפחית ביעילות את ריח בית השחי הרע.שני הסעדים מכילים מרכיבים טבעיים המסייעים להרוג חיידקים ולספוג ריחות.לקבלת התוצאות הטובות ביותר,יש להשתמש בקמח גרם ותרופת הכורכום כל יום, ואילו יש להשתמש במיץ הלימון ותרופת הסודה לשתייה מספר פעמים בשבוע. ניתן להשתמש בדאודורנטים בשילוב עם תרופות אלה כדי להפחית את ריח הזרוע הרע.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן