דף הבית » תרופות סבתא » 2 תרופות של סבתא בטוחה ומצוינת לפצעי פה
daadaddaddaa dadc daddaad ddddd ddedadddadaa dcdadadad dad

2 תרופות של סבתא בטוחה ומצוינת לפצעי פה

מהם פצעי הפה?

פצעי פה – המכונה גם כיבים דרך הפה, פצעי סרטן או כיבים אפטיים – הם נגעים כואבים שיכולים להתפתח בתוך הפה.הם בדרך כלל לבנים או צהובים בצבע, עם גבול אדום.פצעי פה יכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל לחץ, תזונה לקויה ותרופות מסוימות.למרות שפצעי הפה יכולים להיות מעצבנים ולא נוחים, הם בדרך כלל לא מזיקים ולרוב יבריאו מעצמם תוך מספר ימים או שבועות.

הסעדים של סבתא לפצעי פה

סבתות סיפקו תרופות ביתיות במשך דורות, וניתן להשתמש ברבים מהתרופות הללו כדי לעזור לרפא פצעי פה.להלן שתי תרופות של סבתא בטוחות ויעילות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לפצעי הפה.

1.שטיפת מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי שיכול לעזור להקל על הכאב ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.יש לשטוף את הפה שלך עם פיתרון זה למשך 30 שניות, שלוש עד ארבע פעמים ביום.תרופה זו בטוחה לילדים וגם למבוגרים.

2.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית ויעילה לפצעי בפה.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, יש לפרק חתיכה של עלה אלוורה והחל את הג’ל ישירות על כואב הפה.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.ניתן להשתמש בתרופה זו עד שלוש פעמים ביום.

טיפ מועיל

חשוב להימנע ממזון חריף, חומצי ומלוח בזמן שיש לך פצעי בפה, מכיוון שהם יכולים לעצבן את הפצעים ולגרום לכאב נוסף ואי נוחות.אכילת מזונות רכים ותפל כמו יוגורט, פירה ושיבולת שועל יכולה לעזור להרגיע את הפצעים ולהקלה.

בנוסף לשימוש בתרופות אלה, חשוב גם לתרגל היגיינת אוראלית טובה כדי לסייע במניעת פצעי פה.צחצוח פעמיים ביום וחוט דנטלי באופן קבוע יכול לעזור לשמור על בריאות הפה שלך ולהפחית את הסבירות לפתח פצעי פה.

על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה ושימוש בתרופות סבתא בטוחות ויעילות אלה, אתה יכול לעזור לספק הקלה מאי הנוחות הקשורה לפצעי הפה ולעזור להם לרפא מהר יותר.

שמן קלנדולה

שמן קלנדולה של קלנדולה היה מזמן תרופה מועדפת על סבתות לטיפול בפצעי בפה.שמן קלנדולה מופק מפרחי צמח Calendula officinalis, המכונה גם ציפורן הסיר.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות, חיטוי ומשכך כאבים שהופכים אותו ליעיל בטיפול בפצעי הפה.ניתן ליישם שמן קלנדולה ישירות על האזור המושפע או לשמש שטיפת פה.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש ליישם אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

כיצד להשתמש בשמן קלנדולה לטיפול בפצעי פה

ניתן ליישם שמן קלנדולה ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.לשטיפת פה, מערבבים כמה טיפות של השמן בכוס מים חמים ושטפו את הפה למשך מספר דקות.זה יכול לשמש גם כגרגר על ידי הוספת כמה טיפות של השמן לכוס מים חמים וגרגולינג למשך מספר דקות.לאחר שהוחל על השמן, אתה יכול למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס או ג’לי נפט על הכאב כדי לעזור להגן עליו.

אלוורה ורה ג’ל

אלוורה ג’ל היא עוד תרופה של סבתא בטוחה ומצוינת לפצעי פה.הוא מופק מעלי צמח אלוורה וידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.ניתן ליישם ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.יש ליישם אותו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כיצד להשתמש בג’ל אלוורה לטיפול בפצעי פה

ג’ל אלוורה ניתן ליישם ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.אם אין לך גישה לג’ל אלוורה, אתה יכול להכין משלך על ידי מיזוג הג’ל מעלים של צמח אלוורה עם מעט מים.לאחר החלת הג’ל, אתה יכול להחיל כמות קטנה של קוקוס oאיל או ג’לי נפט לאזור המושפע כדי לעזור להגן עליו.

שמן קלנדולה וג’ל אלוורה הם גם תרופות מצוינות וגם סבתות בטוחות לטיפול בפצעי בפה.שניהם קלים לשימוש ובעלי תכונות אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כאשר משתמשים בו כמופנים, תרופות אלה יכולות להיות יעילות בטיפול בפצעי פה ולקידום פה בריא.

שאלות נפוצות

  • מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בשמן קלנדולה לפצעי פה?
    הדרך הטובה ביותר להשתמש בשמן קלנדולה לפצעי בפה היא ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להשתמש בו כשטיפת פה או כגרגר על ידי ערבוב כמה טיפות של השמן עם כוס מים חמים.
  • מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בג’ל אלוורה לפצעי פה?
    הדרך הטובה ביותר להשתמש בג’ל אלוורה לפצעי פה היא ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע עם ספוגית כותנה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להכין ג’ל אלוורה משלך על ידי מיזוג הג’ל מעלים של צמח אלוורה עם מעט מים.

לסיכום, שמן קלנדולה וג’ל אלוורה הם גם תרופות מצוינות ובטוחות של סבתא לטיפול בפצעי הפה.יש להם תכונות אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כאשר משתמשים בהם כמופנים, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הכאב ולקדם פה בריא פצעי פה ./p>

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן