דף הבית » תרופות סבתא » 2 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות להבהרת עור הפנים

2 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות להבהרת עור הפנים

תרופות עתיקות שהועברו דרך דורות של סבתות שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור לנו להראות ולהרגיש כמיטב יכולתנו.עבור רבים מאיתנו הרעיון להשתמש במוצרים טבעיים לשיפור עורנו הוא שינוי מבורך מהכימיקלים הקשים שנמצאו במוצרי טיפוח עור מסחריים רבים.מאמר זה יחקור שניים מהתרופות הטבעיות הפופולריות והיעילות ביותר להבהרת עור הפנים.

מיץ לימון ודבש

מיץ לימון ודבש הם שניים מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר להבהרת עור הפנים.מיץ לימון עשיר בוויטמין C וחומצת לימון, שיכולים לעזור לפילינג ולהבהיר את העור.זה יכול גם לעזור להפחית את המראה של כתמים כהים וכתמי גיל.דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי דלקתי, שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.הוא מכיל גם נוגדי חמצון שיכולים לעזור בהגנה על העור מפני נזק הנגרם על ידי גורמים סביבתיים כמו זיהום וחשיפה לשמש.

כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון טרי המנומם ודבש גולמי.החל את התערובת על הפנים בתנועה סיבובית, ונמנע מאזור העיניים.שוטפים במים חמים לאחר 10-15 דקות.ניתן להשתמש בתרופה זו עד שלוש פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה וכורכום

אלוורה וכורכום הם שני תרופות טבעיות אחרות להבהרת עור הפנים.אלוורה הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להרגיע ולהתייבש את העור.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות ובמראה הכתמים הכהים.כורכום הוא חיטוי טבעי ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית דלקת ולהבהיר את העור.

כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של ג’ל אלוורה ואבקת כורכום.החל את התערובת על הפנים בתנועה סיבובית, ונמנע מאזור העיניים.השאירו למשך 10-15 דקות ושטפו במים חמים.ניתן להשתמש בתרופה זו עד שלוש פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי

לקבלת דחיפה נוספת של הידרציה, הוסיפו כמה טיפות של שמן ורד לתערובת.שמן Rosehip הוא עשיר בחומצות שומן אומגה שיכולות לעזור להזין ולהצעיר את העור.זה יכול גם לעזור להפחית את המראה של קמטים וכתמים כהים.

כורכום

כורכום הוא התרופה של סבתא פופולרית להבהרת עור הפנים.הוא שימש במשך מאות שנים ברפואה הודית וסינית מסורתית כדי לשפר את העור ולטפל במגוון מצבי עור.כורכום הוא אנטי דלקתי חזק, נוגד חמצון ואנטיספט, והוא ידוע כמסייע לאיש גוון העור, להפחית את ההיפר-פיגמנטציה ולהבהיר עור עמום.זה יכול לשמש כמסיכת פנים, קרצוף או טונר.

מסכת פנים

לשימוש כמסיכת פנים, מערבבים יחד 1 כפית אבקת כורכום עם כף דבש ומספיק חלב להכנת משחה עבה.החל את העיסה באופן שווה על הפנים ותן לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים ופט יבש.ניתן להשתמש במסכה זו פעם או פעמיים בשבוע.

SCRUB

לשימוש כקרצוף, מערבבים יחד 1 כף אבקת כורכום עם 2 כפות דבש ומספיק שמן זית כדי ליצור משחה עבה.לעסות בעדינות את העיסה בפנים בתנועות מעגליות למשך 2-3 דקות, ואז שוטפים במים חמים ופט יבש.ניתן להשתמש בשפשוף זה פעם או פעמיים בשבוע.

טונר

לשימוש כטונר, מערבבים יחד 1 כף אבקת כורכום עם כף של חומץ תפוחים ומספיק מים בכדי ליצור נוזל דק.החל את הטונר על הפנים באמצעות כרית כותנה או כדור.תן לזה לשבת 5-10 דקות, ואז לשטוף במים חמים ולטאט יבש.ניתן להשתמש בטונר זה פעם או פעמיים ביום.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נוספת של סבתא פופולרית להבהרת עור הפנים.אלוורה הוא צמח עסיסי שיש לו היסטוריה ארוכה של שימש למטרות רפואיות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת, לרפא פצעים ולטפל במגוון מצבי עור.ידוע גם שהוא עוזר לאחד גוון העור, להפחית אדמומיות ולהבהיר עור עמום.זה בערךn משמש כמסיכת פנים, קרצוף או טונר.

מסכת פנים

לשימוש כמסיכת פנים, מערבבים יחד 1 כף של ג’ל אלוורה עם כפית דבש ומספיק מיץ לימון בכדי להכין משחה עבה.החל את העיסה באופן שווה על הפנים ותן לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים ופט יבש.ניתן להשתמש במסכה זו פעם או פעמיים בשבוע.

SCRUB

לשימוש כקרצוף, מערבבים יחד 1 כף של ג’ל אלוורה עם 2 כפות דבש ומספיק שמן זית כדי להכין משחה עבה.לעסות בעדינות את העיסה בפנים בתנועות מעגליות למשך 2-3 דקות, ואז שוטפים במים חמים ופט יבש.ניתן להשתמש בשפשוף זה פעם או פעמיים בשבוע.

טונר

לשימוש כטונר, מערבבים יחד 1 כף של ג’ל אלוורה עם כף 1 של חומץ תפוחים ומספיק מים כדי ליצור נוזל דק.החל את הטונר על הפנים באמצעות כרית כותנה או כדור.תן לזה לשבת 5-10 דקות, ואז לשטוף במים חמים ולטאט יבש.ניתן להשתמש בטונר זה פעם או פעמיים ביום.

סיכום

כורכום ואלוורה הם גם תרופות טבעיות וגם סבתות פופולריות להבהרת עור הפנים.שניהם שימשו במשך מאות שנים ברפואה המסורתית כדי לשפר את העור ולטפל במגוון מצבי עור.כורכום הוא אנטי דלקתי חזק, נוגד חמצון ואנטיספט, והוא ידוע כמסייע לאיש גוון העור, להפחית את ההיפר-פיגמנטציה ולהבהיר עור עמום.ידוע כי אלוורה מסייעת בהפחתת דלקת, לרפא פצעים ולטפל במגוון מצבי עור.ידוע גם שהוא עוזר לאחד גוון העור, להפחית אדמומיות ולהבהיר עור עמום.שניהם יכולים לשמש כמסיכת פנים, קרצוף או טונר.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן