דף הבית » תרופות סבתא » 2 תרופות מסורתיות מסורתיות לבחילות ההיריון

2 תרופות מסורתיות מסורתיות לבחילות ההיריון

בחילה במהלך ההיריון היא סימפטום שכיח להפליא שחוו אמהות מצפות רבות.אמנם זה יכול לנוע בין קל לחמור, אך חשוב למצוא שיטות כדי להקל על אי הנוחות.למרבה המזל, ישנם סעדים מסורתיים רבים שעשויים לעזור להפחית את הבחילה ולהקלה.במאמר זה נדון בשני תרופות כאלה ונספק טיפים כיצד להשתמש בהם בבטחה וביעילות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר כבר מזמן משמש כתרופה מסורתית לבחילה.הוא מכיל תרכובות הנקראות ג’ינג’רולים, בעלי תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-בחילה.מחקרים מראים כי ג’ינג’ר יעיל להפחתת עוצמת הבחילה והקאות אצל נשים הרות.

כיצד להשתמש בג’ינג’ר

ניתן להשתמש בג’ינג’ר במובנים רבים להפחתת הבחילה.להלן מספר רעיונות:

  • שתו תה ג’ינג’ר.תלול חתיכת ג’ינג’ר טרי של סנטימטר במים רותחים למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל לפני השתייה.
  • מגרד ג’ינג’ר טרי על אוכל.ניתן להוסיף אותו לסלטים, ירקות או כלים אחרים.
  • ללעוס חתיכת ג’ינג’ר טרי.זה יכול לעזור להפחית בחילות ויכול גם לעזור לרענן את נשימתך.
  • קח תוספי ג’ינג’ר.אלה זמינים בחנויות מזון בריאות רבות או ברשת.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה הכוללת יישום לחץ על נקודות גוף ספציפיות.טכניקה זו שימשה במשך מאות שנים לטיפול בבחילות ומחלות אחרות.מחקרים מראים כי אקופרסורה יכולה להיות יעילה להפחתת בחילה אצל נשים בהריון.

כיצד להשתמש באקופרסורה

ניתן להשתמש באקופרסורה להפחתת בחילות.כדי להשתמש בטכניקה זו, אתר את נקודת האקופרסורה המכונה “נייגואן”, שנמצא על פרק כף היד הפנימית, ממש מתחת לבסיס כף היד.החל לחץ בחוזקה עד לנקודה זו למשך 1-2 דקות.אתה יכול גם לעסות את הנקודה לכמה דקות.

טיפ מועיל

חשוב לזכור להישאר לחות בעת שימוש בסעדים מסורתיים אלה לבחילה.שתו הרבה מים כדי להבטיח שגופכם מיובש כראוי ויכול לספוג ביתר קלות את היתרונות הריפוי של הסעדים.

לסיכום, ישנם תרופות מסורתיות רבות שניתן להשתמש בהן להפחתת בחילה במהלך ההיריון.ג’ינג’ר ואקופרסורה הם שני תרופות כאלה ששימשו במשך מאות שנים להפחתת בחילות ומחלות אחרות.אם אתה חווה בחילה במהלך ההיריון, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות כלשהן.הם יכולים לספק עצות כיצד להשתמש בסעדים בבטחה וביעילות.

תרופות צמחיות לבחילה של הריון

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול בבחילה בהריון.אמנם עדיין נחקרים היעילות והבטיחות של טיפולים אלה, אך ישנן עדויות לכך שתרופות צמחיות מסוימות יכולות להיות יעילות בהקלת בחילות.להלן שתי תרופות צמחיות מסורתיות ששימשו לבחילה של הריון:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילה, ומשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות בהריון.סקירה שיטתית שפורסמה בשנת 2011 הגיעה למסקנה כי ג’ינג’ר יעיל בטיפול בבחילות בהריון, וכי היה בטוח לשימוש.מחקרים הראו כי לקיחת 1,000 עד 1,500 מ”ג ג’ינג’ר בכל יום יכולה להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך זנגביל במגוון צורות, כמו תה, כמוסות או גולמיות.

PEPPERMINT

מנטה משמשת שנים רבות לטיפול בבחילה בהריון.סקירה שיטתית שפורסמה בשנת 2011 הגיעה למסקנה כי מנטה הייתה יעילה בטיפול בבחילות בהריון, וכי היא הייתה בטוחה לשימוש.מחקרים הראו כי נטילת 500 מ”ג שמן מנטה מדי יום יכולה להפחית בחילה.ניתן לצרוך מנטה במגוון צורות, כגון תה, כמוסות או תמיסות.

תרופות מסורתיות אלה לבחילה בהריון שימשו במשך מאות שנים, וישנן עדויות לכך שהן יכולות להיות יעילות ובטוחות לשימוש.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שלקח כל צמחי מרפאES, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.

שאלות נפוצות קשורות

האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות צמחי מרפא לבחילה של הריון?

כן, ישנם כמה סיכונים הקשורים לנטילת תרופות צמחי מרפא לבחילות ההיריון.תרופות צמחיות יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות, וחלקן עשויות להיות לתופעות לוואי.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שלקח תרופות צמחיות כלשהן.

מסקנה

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול בבחילה בהריון.ג’ינג’ר ופפרמינט הם שני תרופות מסורתיות ששימשו למטרה זו, וישנן עדויות לכך שהן יכולות להיות יעילות ובטוחות לשימוש.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, שכן חלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות. wikipedia.org מספק מידע נוסף על בחילה של הריון וטיפולים פוטנציאליים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן