דף הבית » תרופות סבתא » 2 פטריית ציפורניים מסורתית ועתיקה
daddadddaa daddaddadadddd dedaddadaaddaa ddadaaddad

2 פטריית ציפורניים מסורתית ועתיקה

מה זה פטריית ציפורניים?

פטריית ציפורניים היא מצב שכיח הגורם לציפורן להיות צבע, עבה ושביר.זה נגרם על ידי מגוון פטריות שיכולות לחיות בסביבות לחות וחמות, כמו חדרי אמבטיה ומקלחות.פטריית ציפורניים יכולה להיות קשה לטיפול, מכיוון שהיא בדרך כלל דורשת טיפולים מרובים ויכולה להימשך מספר שבועות או חודשים עד שהציפורן תבריא לחלוטין.

תרופות סבתא מסורתיות ועתיקות לפטריית ציפורניים

סבתות משתמשות בתרופות מסורתיות ועתיקות לטיפול בפטריות ציפורניים במשך מאות שנים.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר שמשתמשות עדיין כיום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עבור מחלות רבות, ופטרת ציפורניים אינה יוצאת דופן.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים בקערה והספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 10 עד 15 דקות בכל יום.לאחר השרייה, יש לשטוף את כפות הרגליים במים חמים ולייבש אותן היטב.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר יעיל נגד פטריות ואנטיבקטריאלי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם שני חלקים של מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 10 עד 15 דקות בכל יום.לאחר השרייה, יש לשטוף את כפות הרגליים במים חמים ולייבש אותן היטב.

שום

שום הוא חומר טבעי נגד פטריות שיכול לעזור בטיפול בפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים שתי שיני שום לעיסה ופיזרו על הציפורן המושפעת.השאירו את העיסה למשך 15 עד 20 דקות ואז שטפו אותה במים חמים.עשו זאת פעם ביום במשך כמה שבועות עד שפטרת הציפורניים נעלמה.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נגד פטריות שיכולה לעזור לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בתרופה זו, סחטו את המיץ של לימון אחד לקערה וספגו בתוכו 10 עד 15 דקות בכל יום.לאחר השרייה, יש לשטוף את כפות הרגליים במים חמים ולייבש אותן היטב.

חומץ וסודה לשתייה

חומץ וסודה לשתייה הם שני תרופות טבעיות שיכולות לעזור לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלקים שווים של חומץ וסודה לשתייה בקערה והספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 10 עד 15 דקות בכל יום.לאחר השרייה, יש לשטוף את כפות הרגליים במים חמים ולייבש אותן היטב.

טיפ ייחודי ומועיל לטיפול בפטריות ציפורניים

כשמתייחסים לפטריית ציפורניים עם תרופות סבתא מסורתיות ועתיקות, חשוב לשמור על כפות הרגליים נקייה ויבשות.יש ללבוש גרבי כותנה ונעליים פתוחות במידת האפשר, והרחיק את כפות הרגליים מסביבות לחות וחמות.זה יעזור למנוע את התפשטות הפטרייה וגם יהפוך את הטיפולים ליעילים יותר.

תרופות פטריית ציפורניים מסורתיות

פטריית ציפורניים היא בעיה שכיחה, והתרופות המסורתיות קיימות כבר מאות שנים.התרופות של סבתא עדיין משמשות היום לטיפול בפטריות ציפורניים.להלן שתי תרופות פופולריות ונבדקות בזמן:

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל פטריית ציפורניים.הוא מכיל חומצה אצטית, בעלת תכונות נגד פטריות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כטיפול בפטריית ציפורניים, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים בקערה גדולה.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 20 דקות בכל יום.עשה זאת במשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות וחיטוי המסייעות לחיסול הזיהום.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שמן זית.החל את התערובת ישירות על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.עשה זאת במשך מספר שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

  • האם תרופות מסורתיות לפטריות ציפורניים בטוחות?
    כן, בדרך כלל תרופות מסורתיות לפטריית ציפורניים בטוחות לשימוש.עם זאת, אם יש לך חששות, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.
  • כמה זמן אני צריך להשתמש בתרופה?
    זה תלוי בסבריTy של הזיהום.באופן כללי, מומלץ להשתמש בתרופה למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

לסיכום, תרופות מסורתיות, כמו חומץ תפוחים ושמן עץ התה, הם טיפולים יעילים לפטריית ציפורניים.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים והם עדיין פופולריים כיום.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בכל תרופה כדי להבטיח את התוצאות והבטיחות הטובות ביותר.

למידע נוסף על פטריית ציפורניים, בקרו ב העמוד של ויקיפדיה בנושא Onychomycosis .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן