דף הבית » תרופות סבתא » 2 התרופות של סבתא משמעותית ואורגנית לדלקת חניכיים לילדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadedaddaaddaa ddddaddaddaa dcddc

2 התרופות של סבתא משמעותית ואורגנית לדלקת חניכיים לילדים

חניכיים בריאים הם חלק חשוב מהבריאות הכללית והרווחה, במיוחד לילדים.דלקת חניכיים היא מצב מסטיק דלקתי העלול לגרום לכאב, נפיחות מסטיק ודימום.אם לא מטופלים, דלקת חניכיים יכולה להוביל למחלות חניכיים חמורות יותר.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וטבעיות בהן סבתות משתמשות במשך דורות שיכולים לעזור להפחית את הסיכון לדלקת חניכיים אצל ילדים.

שטיפת מי מלח

מי מלח הם תרופה פשוטה ויעילה לדלקת חניכיים אצל ילדים.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להכין שטיפה של מי מלח, מערבבים 1 כפית מלח לכוס מים חמים.השתמש בכפית או במזרק כדי לשטוף את פיו של ילדך בתמיסת מי המלח למשך 30 שניות.הקפד לירוק את הפיתרון לאחר כל שטיפה.יש להשתמש בתרופה זו פעמיים ביום, כל יום, עד שהדלקת החניכיים נעלמת.

משיכת שמן

משיכת נפט היא נוהג עתיק ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת חניכיים.תרגול זה כולל שמן הסתובבות, בדרך כלל קוקוס או שומשום, בפה למשך 10-20 דקות.זה עוזר לשלוף רעלים וחיידקים מהפה ולהפחית דלקת.כדי ליצור שמן מושך חוויה טעימה יותר לילדים, נסה להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה או לימון לשמן.זה צריך להיעשות פעם ביום עד שדלקת החניכיים התבהרה.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לוודא שילדכם מצחצח שיניים פעמיים ביום עם מברשת שיניים רכה עם משחת שיניים פלואוריד.יש לבצע גם חוט דנטלי מדי יום כדי להסיר את חלקיקי המזון שעלולים להיתקע בין השיניים.צעדים פשוטים אלה יכולים לסייע במניעת דלקת חניכיים ומחלות חניכיים אחרות.

בנוסף לתרופות של סבתא אלה, חשוב גם לוודא שילדכם שותה הרבה מים ואכילת תזונה בריאה ומאוזנת.זה יעזור להבטיח שהשיניים והחניכיים שלהם יישארו בריאים וחזקים.ביקורים קבועים אצל רופא השיניים חשובים גם למניעת דלקת חניכיים ובעיות שיניים אחרות.

מהי דלקת חניכיים?

דלקת חניכיים היא סוג קל של מחלת חניכיים הגורמת לדלקת ולגירוי של החניכיים.זה נגרם על ידי הצטברות לוחית על השיניים, שהוא סרט דביק של חיידקים הנוצר על השיניים והחניכיים.אם לא מטופלים, דלקת חניכיים יכולה להוביל לצורות חמורות יותר של מחלות חניכיים, כמו דלקת חניכיים.תסמינים של דלקת חניכיים כוללים חניכיים אדומות או נפוחות, נשימה רעה ודימום בעת צחצוח.

הסעדים של סבתא לדלקת חניכיים

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס שימש כתרופה טבעית לדלקת חניכיים במשך מאות שנים.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים הגורמים למחלות חניכיים.כדי להשתמש בשמן קוקוס לצורך דלקת חניכיים, פשוט השטף כף אחת של שמן קוקוס סביב הפה שלך למשך 10-15 דקות.ירק אותו ושטוף את הפה שלך במים חמים אחר כך.

2.שטיפת מי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה נוספת לדלקת חניכיים.זה יכול לעזור להפחית דלקת ויכול גם לעזור להפחית את הצטברות הלוח על השיניים.כדי להשתמש בשטיפה של מי מלח, פשוט מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ושטפו אותו סביב הפה למשך דקה אחת.ירק אותו ושטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך.

טיפים אחרים לטיפול בדלקת חניכיים

בנוסף לשתי הסעדים של שתי הסבתות הללו, ישנן דרכים אחרות לעזור לטפל ולמנוע דלקת חניכיים.צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע יכול לעזור בהסרת לוח ולהפחית את הסיכון למחלות חניכיים.הימנעות ממזונות ממותקים וחומציות יכולה גם לעזור, כמו גם באמצעות שטיפת פה אנטי -מיקרוביאלית.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בשמן קוקוס לדלקת חניכיים?

א: יש להשתמש בשמן קוקוס פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בשטיפת מי מלח לדלקת חניכיים?

א: יש להשתמש בשטיפות מי מלח פעם או פעמיים ביוםלקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

הסעדים של סבתא לדלקת חניכיים יכולים להיות דרך בטוחה, יעילה וטבעית לעזור בטיפול ולמנוע את המצב.שמן קוקוס ושטיפות מי מלח יכולות לסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים הגורמים למחלות חניכיים.בנוסף, צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע, הימנעות ממזונות מסוכרים וחומציים, ושימוש בשטיפת פה אנטי -מיקרוביאלית יכולים כולם לעזור להפחית את הסיכון לדלקת חניכיים.עם זאת, אם המצב נמשך או מחמיר, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מצד רופא שיניים או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות. הגדרת Wikipedia.org בערך 2 תרופות של סבתא משמעותית ואורגנית לדלקת חניכיים לילדים

דלקת חניכיים היא סוג קל של מחלת חניכיים העלולה לגרום לדלקת ולגירוי של החניכיים.הסעדים של סבתא, כמו שמן קוקוס ושטיפות מי מלח, יכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים הגורמים למחלות חניכיים.בנוסף, צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע, הימנעות ממזונות מסוכרים וחומציים, ושימוש בשטיפת פה אנטי -מיקרוביאלית יכולים כולם לעזור להפחית את הסיכון לדלקת חניכיים.עם זאת, אם המצב נמשך או מחמיר, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מצד רופא שיניים או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן