דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות של סבתא מסורתית ומוסמכת

19 תרופות של סבתא מסורתית ומוסמכת

מהי מורסה נוקבת?

מורסה נוקבת היא זיהום מקומי המאופיין באוסף מוגלה שנבנה בחלל מוגבל בגוף.זה יכול להיגרם על ידי מגוון מיקרואורגניזמים, כולל חיידקים, פטריות וטפילים.בדרך כלל, מורסות נוקבות נגרמות על ידי זיהום חיידקי, כמו Staphylococcus aureus.מורסות נוקבות יכולות להתרחש בכל מקום בגוף, אך הן נפוצות בעיקר בעור, ברקמות רכות ובדרכי העיכול.

19 התרופות של סבתא מסורתית ומוסמכת למורסה נוקבת

1.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה יעילה למורסים נוקבים.ההערכה היא שדבש עוזר להוציא את המוגלה ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בדבש לטיפול במורסה נוקבת, מרחו שכבה דקה של דבש גולמי ישירות על האזור הפגוע וכיסו בתחבושת נקייה.השאירו את הדבש לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור הפגוע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה עוצמתית שניתן להשתמש בה לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש בשום, לרסק כמה שיני שום ומרחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

4.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית העשב האבקה עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

5.Echinacea

Echinacea הוא עשב שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים מפוארים.כדי להשתמש ב- Echinacea, מערבבים כמה טיפות של תמצית הצמחים עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

6.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים מפוארים.כדי להשתמש ב- Goldenseal, מערבבים כמה טיפות של תמצית הצמחים עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

7.Myrrh

Myrrh הוא עשב שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים מפוארים.כדי להשתמש ב- Myrrh, מערבבים כמה טיפות של תמצית הצמחים עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש במכשפות לוז, ערבבו כמה טיפות של תמצית הצמחים עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור הנגוע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש בשמן לבנדר, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור הפגוע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

10.קלנדולה

קלנדולה היא עשב שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש קלנדולה, מערבבים כמה טיפות של תמצית הצמחים עם כמות קטנה של מים ומורחים ישירות על האזור המושפע.מכסים בתחבושת נקייה והשאירו לפחות ארבע שעות.להגיש מחדש לפי הצורך.

11.אלוורה

אלוורה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול במורסים נוקבים.כדי להשתמש באלוורה, ערבבו כמה טיפות

מהי מורסה נוקבת?

מורסה נוקבת היא אוסף של מוגלה הנוצרת בחלל גוף או ברקמה.בדרך כלל זה נגרם כתוצאה מזיהום, אך זה יכול להיות גם תוצאה של פציעה אוגידול.זה בדרך כלל כואב ויכול לגרום לנפיחות, אדמומיות, חום ורוך.מורסות נוקבות עשויות להיות שטחיות או עמוקות.מורסות שטחיות נמצאות בדרך כלל על העור, ואילו מורסות עמוקות ניתן למצוא באיברים.הטיפול במורסה נוקבת כולל בדרך כלל אנטיביוטיקה וניקוז, אך ישנם גם תרופות סבתות מסורתיות ומוסמכות בהן ניתן להשתמש כדי לטפל במורסה נוקבת.

19 התרופות של סבתא מסורתית ומוסמכת למורסה נוקבת

1.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במורסים נוקבים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גודל המורסה.כדי להשתמש בשום, לרסק ציפורן אחד ולערבב אותו עם כף שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 30 דקות לפני השטיפה.

2.כורכום

כורכום הוא תבלין הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים.החל את העיסה על האזור הפגוע ונתן לו לשבת 30 דקות לפני שטיפתו.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בשמן עץ התה, דללו חמש טיפות של השמן בכף מים אחת ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

4.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בדבש, החל אותו ישירות על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

5.חלב

חלב מכיל חומצה לקטית, שיכולה לעזור להפחית את גודל המורסה.כדי להשתמש בחלב, חיממו כוס חלב אחת ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

6.שמן קיק

שמן קיק הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בשמן קיק, החל אותו ישירות על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בג’ינג’ר, מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כף מים.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של החומץ עם כוס מים אחת ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

9.בזיל

בזיל הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.לשימוש בזיליקום, מערבבים כפית אחת של אבקת בזיליקום עם כף מים.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

10.Echinacea

Echinacea הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש ב- Echinacea, מערבבים כפית אחת של האבקה עם כף מים.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למורסה נוקבת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כף מים.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

12.מכשפה לוז

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן