דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות צמחיות המומלצות על ידי מומחים והתקבלו ברחבי העולם לזיהומים בדרכי השתן אצל גברים
daadaddaddaa dadeddddaa ddeddedcdaddaa dadc ddd deddedddd

19 תרופות צמחיות המומלצות על ידי מומחים והתקבלו ברחבי העולם לזיהומים בדרכי השתן אצל גברים

סקירה כללית של דלקות בדרכי השתן אצל גברים

דלקות בדרכי השתן (UTI) הן בעיה שכיחה עבור גברים בכל הגילאים.UTIs מופיעים כאשר חיידקים נכנסים לדרכי השתן וגורמים לזיהום.תסמינים של UTI כוללים מתן שתן כואב, תכוף, תחושת צריבה בעת שתן, שתן מעונן ודחף חזק להשתין.נותר ללא טיפול, UTI יכול להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים, כולל דלקות בכליות.

תרופות צמחיות לטיפול ב- UTI בגברים

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות צמחיות שניתן להשתמש בהן לטיפול ב- UTI אצל גברים.סעדים אלה הומלצו על ידי מומחים והתקבלו ברחבי העולם בגלל יעילותם ובטיחותם.להלן 19 תרופות צמחיות שניתן להשתמש בהן לטיפול ב- UTI בגברים.

1.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב פופולרי המשמש לעתים קרובות לטעום מרקים וסלטים.זה גם משתן, מה שאומר שהוא עוזר לשטוף את החיידקים הגורמים לזיהום.ניתן לקחת פטרוזיליה בצורה קפסולה או לצרוך אותם בתה.

2.חמוציות

Cranberry הוא עשב פופולרי המשמש לטיפול ב- UTI בגברים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן לקחת תמצית חמוציות בצורה קפסולה או לצרוך אותה כמיץ.

3.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTIS.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.ניתן לקחת UVA URSI בצורה קפסולה או לצרוך אותה כתה.

4.Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.ניתן לקחת Echinacea בצורת קפסולה או לצרוך אותו כתה.

5.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI אצל גברים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליטול גולדנסיל בצורת קפסולה או לצרוך אותו כתה.

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל UTI.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.ניתן לקחת שורש מרשמלו בצורה קפסולה או לצרוך אותה כתה.

7.שן הארי

שן הארי הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל UTI.יש לו תכונות משתנות שיכולות לעזור לשטוף את החיידקים הגורמים לזיהום.שן הארי יכול להילקח בצורת קפסולה או לצרוך אותו כתה.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל UTIS.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.ניתן לקחת ג’ינג’ר בצורה קפסולה או לצרוך אותה כתה.

9.פירות יער של ג’וניפר

גרגרי יער ג’וניפר הם עשב פופולרי המשמש לטיפול ב- UTI בגברים.יש להם תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן לקחת גרגרי ג’וניפר בצורה קפסולה או לצרוך אותה כתה.

10.משי תירס

משי תירס הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל UTI.יש לו תכונות משתנות שיכולות לעזור לשטוף את החיידקים הגורמים לזיהום.ניתן לקחת משי תירס בצורת קפסולה או לצרוך אותה כתה.

11.HorseTail

Horsetail הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול ב- UTI אצל גברים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני ה- UTI.ניתן לקחת זנב סוס בצורת קפסולה או לצרוך אותו כתה.

12.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל UTI.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן לקחת שורש בורדוק בצורה קפסולה או לצרוך אותו כתה.

13.יארו

Yarrow הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בתרופות שונות של

צמחי מרפא למניעת UTI

דלקת בדרכי שתןS (UTIS) אצל גברים הם אחד הנגעים הנפוצים ביותר.למרבה המזל, ישנם תרופות צמחיות רבות שהומלצו על ידי מומחים והתקבלו ברחבי העולם למניעה וטיפול ב- UTI.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה של תה, כמוסות, תמיסות ושמנים אתרים.להלן 19 עשבי תיבול ששימשו במשך מאות שנים לטיפול ב- UTIS:

1.Uva ursi

Uva Ursi, הידוע גם בשם Bearberry, הוא עשב נפוץ המשמש לטיפול ב- UTIS.הוא מכיל תרכובת הנקראת ארבוטין, בעלת תכונות אנטיבקטריאליות.Uva Ursi נלקח לרוב בצורה של תה או כמוסה.חשוב לציין כי UVA URSI יכול להיות רעיל אם הוא נלקח במינונים גדולים.

2.חמוציות

Cranberry הוא אחד העשבים הפופולריים ביותר לטיפול ב- UTI.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות.ניתן לקחת חמוציות בצורה של מיץ, כמוסות או תה.

3.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב פופולרי נוסף המשמש לטיפול ב- UTIS.הוא עשיר בברברין, תרכובת שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.ניתן ליטול גולדנסיל בצורה של כמוסות, תמיסות או תה.

4.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב המשמש בדרך כלל לטיפול ב- UTI.הוא עשיר ברירי, המסייע להרגיע את הממברנות הריריות של דרכי השתן.ניתן ליטול שורש מרשמלו בצורה של תה או תמיסה.

5.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא משתן עוצמתי המסייע לשטוף חיידקים מדרכי השתן.לעתים קרובות זה נלקח בצורה של תמיסה או תה.

6.יארו

Yarrow הוא עשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

תרופות צמחיות אחרות לטיפול ב- UTI

7.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב שיש לו תכונות משתנות ואנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

8.סרגל

סרפד הוא עשב העשיר בוויטמין C ובעל תכונות אנטיבקטריאליות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או כמוסה.

9.שום

שום הוא עשב שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה של כמוסה או תמיסה.

10.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב העשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

11.ג’וניפר

ג’וניפר הוא עשב שיש לו תכונות משתן ואנטיבקטריאלי.ניתן לקחת אותו בצורה של תמיסה או כמוסה.

12.משי תירס

משי תירס הוא עשב העשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות משתן.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או כמוסה.

13.HorseTail

HorseTail הוא עשב העשיר בסיליקה ובעל תכונות משתנות ואנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

14.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב העשיר ברירי ובעל תכונות אנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או כמוסה.

15.Astragalus

Astragalus הוא עשב העשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות ומגבירות חיסוניות.ניתן לקחת אותו בצורה של תמיסה או כמוסה.

16.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומגבירות חיסון.ניתן לקחת אותו בצורה של תה או תמיסה.

17.Echinacea

Echin

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן